108.4794

Зрењанинска лига: Серија Наковчана

11.09.2018. 11:56 12:03

​​​​​​​Полет - Црвена звезда (РС) 3:0 (0:0)

НАКОВО: Стадион Полета, гледалаца 250, судија: Пауновић (Зрењанин). Стрелци: Кочиш у 70. Драганов у 75. и 90. минуту. Жути картони: Тубин, Кочиш, Буцало и Шћепановић (Полет), а Д. Узелац и З. Спахић (Црвена звезда). Црвени картон: Ђапа у 65. минуту (Црвена звезда).

ПОЛЕТ: Анушић, Тубин (Гушић), Адамовић, Гавранчић (Сабљић), Кочиш, Шћепановић, Драганов, Бабић, Буцало, Сакал, Д. Вукобрат (Инђић).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: П. Ољача, Пролић, Н. Ољача, Барбат (Копесков), Ђапа, З. Спахић, Петровић, Грубор, Д. Узелац (Не. Гуцул), М. Узелац, Крџалин (Н. Гуцул).

Фудбалери наковачког Полета, које са клупе води млади тренер Бранислав Живанкић забележили су победу у комшијском дербију. Домаћин је у првом делу створио неколико прилика, које као и гости нису успевали да претворе у погодак.

У 65. минуту други жути картон зарадио је гостујући играч Ђапа, па је морао да напусти терен. Пет минута касније Кочиш је постигао ефектан погодак за вођство Наковчана. Након вођства на сцену је ступио Драганов који је прво у 75. минут савладао гостујућег голмана Предрага Ољачу, а исто тако и у самом финишу још једном је погодио циљ.

М. С.

Делија - Банат (Ч) 1:0 (1:0)

МОКРИН: Стадион Делије, гледалаца 100, судија: Зекоња (Кикинда), стрелац: Барбат у 6. минуту. Жути картони: Јукић, Кричковић (Делија), Максимовић, Добрић (Банат).

ДЕЛИЈА: Поповић, Јукић, Тот, Де. Миладинов, Кричковић, Д. Миладинов, Живко (Хун), Барбат (Врачевић), Србљин, Недељков, Симић.

БАНАТ: Владовић, Ракетић, Миленковић, Крстић, Гошић, Бајкин, Добрић, Стојановић, Н. Јоцић (И. Јоцић), Ковач Максимовић.

Фудбалери домаће Делије су остварили и трећу победу и то против лидера на табели. Мокринчани су повели голом Барбата и имали су у првом делу неколико повољних прилика. У наставку су гости настојали да изједначе али у томе нису успели.

М. Се.

Војводина (НМ) - Борац (А) 3:0 (1:0)

НОВО МИЛОШЕВО: Стадион Војводине, глеалаца 150, судија: Бјелош (Зрењани), стрелци: Николић 18. и 77. Роцков у 89. минуту. Жути картони: Роцков, Арсенов, Б. Терзин, Николић (Војводина), Бракуш, Ковачвић, Радосављвић (Борац). Црвени картон: Малеш (Војводина), Д. Зечевић (Борац).

ВОЈВОДИНА: Баркоци, Малешев, Шкеро, Кошњичар, Роцков, В. Арсенов, Малеш, Николић (Весков), С. Терзин (Б. Трзин), Б. Стојков, Д. Стојков.

БОРАЦ: Медић, Ковачевић, Опачић, Бракус, Ђукановић, Самолов, Тодоров, Радкић (Степановић), Тошков (Радосављевић), Р. Зечевић, Д. Зечевић.

У лепој и динамичној игри домаћин је успео да савлада Борца из Александрова. Домаћин је повео голом Николића у 18. минуту, а вредно је истаћи да гости нису искористили казнени ударац.  У 70. минуту је дошло до кошкања. Епилог свега био је црвени картон Д. Зечевићу и други жути картон домаћем Малешу који су тако морали да напусте терен.

Тринаест минута пре краја Саша Николић постигао је свој други гол а минут пре краја победу је оверио Роцков.

М. Се.

Војводина - Борац 3:0, Раднички - Младост (Л) 2:0, Полет - Црвена звезда (РС) 3:0, Нафтагас - Црвена звезда (ВС) 1:2, Омладинац - Младост (БД) 1:2, Лехел - 2. октобар 4:0, Русанда - Пролетер 1:3, Делија - Банат 1:0.

1. Полет                 4      3      1      0      8:2    10

2. Ц. зве. (ВС)       4      3      1      0      6:2    10

3. Банат                4      3      0      1      9:3    9

4. Војводина        4      3      0      1      8:4    9

5. Делија              4      3      0      1      10:7  9

6. Ц. зве. (РС)     4      3      0      1      8:5    9

7. Млад. (БД)      4      2      1      1      6:5    7

8. Нафтагас        4      2      0      2      11:6  6