108.4794

Зрењанинска лига: Наковчани убојити у наставку

28.08.2018. 09:29 09:31

​​​​​​​Полет - Младост (БД) 2:0 (0:0)

НАКОВО: Стадион Полета, гледалаца 150, судија: Ранков (Кикинда). Стрелци: Д. Вукобрат у 85. и Инђић у 87. минуту. Жути картони: Тубин (Полет), а Новаковић, Топаловић, Рајевић и Мишков (Младост). Црвени картони: Крстовић у 77. и Мијатовић у 92. минуту за Младост.

ПОЛЕТ: Анушић, Велемиров, Тубин, Адамовић, Гавранчић (Гушић), Кочић, Шћепановић, Драганов, Сакал (Мајсторовић), Малогајски (Инђић), Д. Вукобрат.

МЛАДОСТ: Мишков, Марић, С. Топаловић, М. Топаловић, Каурин, Мијатовић, Новковић, Крстовић, Радуловић, Васић, Рајић (Б. Топаловић).

У другом делу севало је на терену, а и из облака, али то није ометало актере да пруже изванредну игру на терену наквашена водом. Данило Вукобрат у 56. минуту није искористио пенал. Ипак, то је надокнадио пет минута пред крај, када је постигао леп погодак. Два минута касније Дане Инђић удвостручио је предност Наковчана на 2:0.  М. С.

Војводина (НМ) - Младост (Л) 3:0 (2:0)

НОВО МИЛОШЕВО: Стадион Војводине, гледалаца 200, судија: Богдановић (Зрењанин), стрелци: Д. Стојков у 27. и 45. Терзин у 61. минуту. Жути картон: Арсенов (Војводина).

ВОЈВОДИНА: Баркоци, Малешев (Б. Терзин), Роцков, Шкеро, Кошњичар, Малеш, Б. Стојков (Весков), Д. Стојков), С. Терзин, Моноштори (Арсенов), Николић.

МЛАДОСТ: Васић, Симанић, Арсић, Гужвић, Сављевић, Ракић, В. Митић, Малешевић, Николић, Цокулов, Ђурић.

Фудбалери Војводине из Новог Милошева остварили су и другу узастопну победу у новој првенственој сезони и то на премијери пред својим навијачима против екипе Младости из Лукићева 3:0. Своју надмоћност против гостију Војводина је крунисала лепим поготком у 27. минуту Дениса Стојкова након брзо изведеног контранапада, а исти играч пре истека првог дела игре још једном се уписао у листу стрелаца. У наставку су гледаоци видели само један погодак, мада је било више прилика од стране Новомилошевчана, а стрелац је био С. Терзин.

М. Секулић

Војводина - Младост (Л) 3:0, Борац - Црвена звезда (РС) 1:5, Раднички - Црвена звезда (ВС) 0:1, Полет - Младост (БД) 2:0, Нафтагас - 2. октобар 7:0, Омладинац - Пролетер 3:0, Лехел - Банат 0:2, Русанда - Делија 6:3.

1. Нафтагас                2      2      0      0      8:0    6

2. Ц. звезда (РС)        2      2      0      0      6:1    6

3. Банат                      2      2      0      0      5:0    6

4. Војводина               2      2      0      0      5:1    6

5. Полет                       2      2      0      0      4:1    6

6. Ц. звезда (ВС)        2      2      0      0      3:0    6

7. Русанда                   2      1      0      1      7:5    3

8. Омладинац              2      1      0      1      3:3    3