117.0601
108.4794

Зрењанинска лига: Три пенала, један гол

04.09.2018. 12:21 12:22

Меч у Војводи Степи обележила су два поготка, односно нерешен резултат, три досуђена пенала од чега два за домаћина и један црвени картон.

Црвена звезда (ВС) - Полет 1:1 (0:0)

ВОЈВОДА СТЕПА: Стадион Црвене звезде, гледалаца 100, судија: Крстић (Зрењанин), стрелци: Милановић у 57. (из пенала) за Црвену звезду, а Клаћ у 67. минуту (аутогол) за Полет. Жути картони: Тодоров (Црвена звезда), Буцало (Полет). Црвени картон: Велемиров (Полет).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Ћирковић, Томас, Милановић, С. Тодоров, Прокин, Савић (Брајић), Кубуровић, Раденковић (Рибић), Поповић (Вукомировић), Станојевић, Клаћ.

ПОЛЕТ: Анушић, Велемиров, Дубин, Адамовић, Гавранчић, Кочиш (Гушић), Шћепановић, Драганов, Буцало (Сабљић), Сакал (Инђић), Вукобрат.

У првом полувремену није било голова, мада је домаћин био близу да поведе, пошто у 25. минуту после досуђеног пенала домаћи играч није успео да погодио мрежу, јер је добро интервенисао голман Полета Алекса Анушић.

У 57. минуту судија је и други пут показао на белу тачку за домаћина, а Миленко Милаковић га је претворио у погодак за вођство. У 61. минуту досуђен је и пенал за Наковчане, али најискуснији играч Данило Вукобрат уместо да погоди мрежу, погодио је домаћег голмана Ћирковића. У 67. минуту неспретно је интервенисао домаћи играч Ристо Клаћ и погодио сопствену мрежу.

М. Се.

Црвена звезда - Раднички 2:1 (0:0)

РУСКО СЕЛО: Игралиште Црвене звезде, гледалаца: 200, судија: М. Богичевић (Зрењанин), стрелци: Kryalin у 54. и Д. Узелац у 66. за Црвену звезду, а Пејин у 74. минуту за Раднички. Жути картони: Пјетловић (Раднички). Црвени картон: Лојпур (Раднички).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: П. Ољача, Пролић, Фехер, Н. Ољача, Спахић, Грубор, Недић, М. Узелац, Д. Узелац (Н. Гуцул), Kryalin, Попесков (Барбат).

РАДНИЧКИ: Савков, Бјелетић, Пјетловић, Магочевић, Станић, Мартиновић, Фуртола, Савић, Пејин, Бајић (Трикић), Лојпур.

Још једна тесна победа Црвене звезде у Руском Селу против повратника у Подручну лигу Зрењанин Радничког из Јаша Томића. Први део утакмице је протекао без голова. У другом полувремену смо видели три гола.

Најлепши гол постигао је нападач Црвене звезде Kryalin када је у 55. минуту одбијену лопту од голмана Савкова одмерим шутем послао у мрежу гостију. Имали су Рускоселци на почетку другог полувремена стопостотну шансу али се Спахић није најбоље снашао у шеснаестерцу гостију.

М. Рачић

Делија - Војводина (НМ) 3:0 (1:0)

МОКРИН: Стадион Делије, гледалаца 100, судија: Милић (Зрењанин), стрелци: Кричковић у 40. Да. Миладинов у 55. и 65. минуту (из пенала).

ДЕЛИЈА: Поповић, Симић, Тот, Цвијан, Д. Миладинов, Кричковић, Да. Миладинов, Живко, Барбат (Врачевић), Хун (Радак), Толмач (Голић).

ВОЈВОДИНА: Баркоци, Попов (Цуцић), Шкеро, В. Арсенов, Мелеш, Роцков (Б. Терзин), С. Терзин, Б. Стојков, Д. Стојков, Малешев, Николић (Д. Арсенов).

Дерби старих познаника домаће Делије и Војводине из Новог Милошева завршен је убедљивом победом домаћина. У првом полувремену је виђен један гол у 40. минуту Борислава Кричковића. Гости из Новог Милошева сматрају да су оштећени због не досуђеног пенала. У 55. минуту Дарко Миладинов постигао је први од два поготка. У 65. минуту судија Милић је досудио пенал за домаћина који је Дарко Миладинов претворио у погодак.

М. Се.

Делија - Војводина 3:0, Банат - Русанда 4:2, Пролетер - Лехел 0:2, 2. октобар - Омладинац 1:2, Младост (БД) - Нафтагас 4:2, Црвена звезда (ВС) - Полет 1:1, Црвена звезда (РС) - Раднички 2:1, Младост (Л) - Борац 2:1.