108.4794

Сремска лига: Путинчани славили у дербију

23.10.2018. 09:10 09:16

​​​​​​​ПСК Путинци - Партизан 2:1 (1:1)

ПУТИНЦИ: Игралиште крај Кудељаре, гледалаца 150, судија Бањанин (Моровић). Стрелци: Видаковић у 44. и Ивковић у 74. за ПСК Путинце, Трипић у 41. минуту за Партизан.

ПСК ПУТИНЦИ: Милошевић 7, Квочка 7, Кубуровић 7, Јованов 7, Стоисављевић 7, Алимпић 7, Савковић 7, Видаковић 7 (Адамовић 7), Кулунџић 7, Ивковић 8, Бајић 7.

ПАРТИЗАН: Стајчић 7, Ж. Радовић 7, Трипић 8 (Петковић), Д. Петровић 7, Јовановић 7, Пајић 7, Мирковић 7, Г. Радовић 7, Ђуровић 7, М. Радовић 7, Вуколић 7.

Заслужена победа домаћина која је могла бити изражена са још више голова. Повели су гости изванредним голом Трипића. Он је шутирао с 25 метара и лопта је завршила у самоим рашљама. Видаковић је изједначио после гужве пред голом гостију. У другом полувремену иста слика. Домаћини су били бољи и након соло продора Ивковића који је превариотројицу противничких играча послао је рутински лопту у небрањени део мреже.

Ч. Јовичић

Словен - Рудар 0:1 (0:1)

РУМА: Стадион Словена, гледалаца 150, судија Ћириловић (Нови Бановци). Стрелац: Максимовић у 23. минуту. Жути картони: Батањски (Словен), Новаковић, Пудар, Достанић (Рудар).

СЛОВЕН: Дер 7, Кљајић 6, Лукић 6, Ђукнић 6, Батањски 6 (Путник), Топић 6, Поповић 6, Адамовић 6 (Станић 6), Ракић 7, Селаковић 6 (Савић), Вујевић 6.

РУДАР: Пардовицки 7, Сантрач 7, Максимовић 7, Вишњовски 7, Марковић 7, Достанић 8 (Басара 7), Б. Крстић 7 (Гравара), Дејић 7, Д. Крстић 7, Јовановић 8 (Петровић), Пудар 7.

Лепа фудбалска представа. Врдничани су били бољи у току целог меча. Домаћини само могу да захвале свом голману Деру, а и непрецизним шутевима гостујућих нападача. Максимовић је победонсни гол постигао после идеалног центаршута. Довољно му је било само да подметне ногу, па да лопту просто угура у мрежу домаћина.

Н. Девић

Љуково - Купиново 5:0 (3:0)

ЉУКОВО: Игралиште Љукова, гледалаца 100, судија Мишкулин (Рума). Стрелци: Љубинковић у 31, Шестовић у 35, Кнежевић у 43. и 60. и Крстић у 78. минуту.

ЉУКОВО: Мијатовић 7 (Милошевић), Ковачевић 8, Тркуља 8, Марковић 8, Кнежевић 8 (Трипковић), Милановић 8, Љубинковић 8, Бјељац 7, Крстић (Вученовић), Чучковић 8, Шестовић 8.

КУПИНОВО: Вукашиновић 7, Гавриловић 7, М. Јовановић 6, Марјановић 7, Златко Јовановић 6, Зоран Јовановић 6, Лукач 7, Васић 6, Станојевић 6, Бошковић 6.

Гости су се добро држали све до првог примљеног гола после тога као да су се потпуно предали.

Н. Тркуља

Слобода - Железничар 0:0

ДОЊИ ТОВАРНИК: Стадион Слободе, гледалаца 250, судија Ранисавић (Сремска Митровица). Жути картони: Ашћерић, Драгојевић, Ђуричић (Слобода).

СЛОБОДА: Радосављевић 7, Јоргић 7 (Гемери 7), Рагастовац 7, Митровић 7, В. Нинић 7, Ђуричић 7, Кордолуп 7, Ашћерић 7, Кнежевић 7, Кресојевић 7 (Мајсторовић 7), Драгојевић 7 (Радошевић 7).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Милиновић 7, Катарић 7, Јањуз 7 (Кривокућа 7), Мрђа 7, Марјановић 7, Јерковић 7, Јуришић 7, Лукић 7, Костић 7, Крунић 7, Ракар 7, Димитријевић 7.

Од првог минута игре гости из Инђије су дали до знања да се неће лако предати и да ће играти до краја своју игру. Одлично су се бранили. И у првом полувремену су заслужили да воде. Прокоцкали су шансу за вођсто. У наставку домаћини су играли много бољи фудбал. И имали су зицер шансу да на крају славе. Извели су домаћини слободан ударац. Нинић је главом погодио пречку, а одбијену лопту Мајсторовић није успео да спроведе у мрежу.

С. Сарић

Граничар (А) - Доњи Петровци 4:0 (2:0)

АДАШЕВЦИ: Игралиште Граничара, гледалаца 200, судија Грозданић (Огар). Стрелци: Нешковић у 2. и 26, Кулачанин  у 62.и Бојанић у 82. минуту. Жути картони: Драган Нединић, Кулачанин, Шуша (Граничар), Недимовић, Дамјановић (Доњи Петровци). Црвени картон: Шаша (Доњи Петровци).

ГРАНИЧАР: Драган Нединић 7, М. Миљановић 7 (Ковачевић 7), Кулачанин 7, Бојанић 7, Шуша 7, Суботић 7 (Томић 7), Кончар 7 (Старчевић 7), Кнежевић 7, Нешковић 7, Дејан Ненадић 7.

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Башић 5, Путица 6, Диклић 6, Вукајловић 6, Ољача 6 (Дамјановић 5), Мркајић 6, Чворков 6, Јовановић 6 (Бомештар), Недимовић 6, Шаша 5, Бузаш 5.

После вођства домаћина од 3:0 у другом полувремена гости су  потпуно пали и домаћини су могли постићи прегршт голова.

М. Гићанов

Напредак (П) - Полет 1:3 (0:3)

ПОПИНЦИ: Стадион Напретка, гледалаца 100, судија Грбатинић (Адашевци). Стрелци: Ивковић у 91. за Напредак, а Ружичић у 28, Тодоровић у 30. и Пештерац у 40. минуту за Полет. Жути картон: Ђурчин (Напредак).

НАПРЕДАК: Бошковић 6, Јовановић 6, Шарец 7, Ивковић 7, Д. Јанковић 7, Ђурчин 7, Макарић 6, Марјановић 7, Василић 7, Пувалић 7 (Павловић), Врачев 7 (Видаков).

ПОЛЕТ: Грковић 7, Милић 7, Бркић 7, Пољак 7, Пејовић 7, Кнежевић 7, Ружичић 8, Иваниш 8, Пештерац 8 (Кесић), Тодоровић 9 (Старац), Срјемац 6.

Играо се доста борбен фудбал, а победио је много бољи тим. Из три шансе у првом полувремену постигао је три гола.

Б. Рађеновић

Борац (К) - Јадран 0:1 (0:1)

КЛЕНАК: Стадион Борца, гледалаца 100, судија Манојловић (Сремска Митровица). Стрелац: А. Наглић у 11. минуту. Жути картони: Б. Самарџић, Д. Самарџић (Борац), Тутек, Чавић (Јадран).

БОРАЦ: Илић 7, Вукосављевић 6, Б. Самарџић 6, Радишић 6 (Божић 6), В. Матић 6, Д. Самарџић 7, Сремчевић 7,  Пјевац 6, Стојковић 7 (Радовановић 6), Вујаклија 6, Нинковић 7.

ЈАДРАН: Чавић 7, Малетић 7, Булатовић 7, Ј. Којчиновић 7 (Тутек), Милаковић 7 (Кнежевић), Марковић 7 (Драгутиновић), Пекић 6, Раденков 6, Рајић 6, М. Наглић 6, А. Наглић 7.

Победоносни гол за госте постигао је Алексамдар Нагли. Он је после контре на око 16 метара шутнуо лопту изненада снажно и прецизно тако је завршила испод саме пречке.

З. Перић

Борац (М) - Будућност 3:4 (1:2)

МАРТИНЦИ: Стадион Борца, гледалаца 150, судија Дујић (Сремска Митровица). Стрелци: Грујичић у 28. (из пенала) и 87. и Драгојевић у 55.за Борац, а Г. Симеуновић у 13, Ђукић у 17. и 62. и Симовљевић у 72. минуту за Будућност. Жути картони: Грујичић (Борац), Кљајић, Михаиловић, Ђукић, Симовљевић (Будућност).

БОРАЦ: Јандрић 8, Шарчевић 6, Жегарац 6, Копрић 6 (Т. Вулетић 6), Дамјановић 6, Н. Вулетић 6, Грујичић 8, Ковачевић 6 (Јовелић), Коњевић 7, Вукадиновић 6, Драгојевић 7 (Шојић 6).

БУДУЋНОСТ: Јокић 6, Шарац 7, Добо 7, Ђукић 7, Јефтић 9, Јанковић 8, Симовљевић 8 (Сретеновић),  Кљајић 7, Михаиловић 7, Г. Симеуновић 7 (Тодоровић), Марјановић 7.

Играчи Будућности су дошли до очекиване победе, али тек у другом полувремену када су Мартичани стигли до 2:2, потом су били бољи ривал. У првом полуврему домаћини су били  чак одлични, али своје шансе нису искористили, па су у наставку кажњени.

З. Крстић

МАРТИНЦИ: Борац - Будућност 3:4, КЛЕНАК: Борац - Јадран 0:1, ПОПИНЦИ: Напредак - Полет 1:3, ЉУКОВО: Љуково - Купиново 5:0, РУМА: Словен - Рудар 0:1, ДОЊИ ТОВАРНИК: Слобода - Железничар 0:0, ПУТИНЦИ: ПСК Путинци - Партизан 2:1, АДАШЕВЦИ: Граничар - Доњи Петровци 4:0.

1. Слобода             10     8      1      1      20:9  25

2. Железничар       10     7      3      0      23:2  24

3. ПСК Путинци     10     8      0      2      20:12        24

3. Партизан            10     7      1      2      30:8  22

5. Јадран                10     7      1      2      20:9  22

6. Рудар                  10     4      4      2      14:12        16

7. Д. Петров.          10     5      0      5      18:21        15

8. Љуково              10     4      2      4      15:16        14