117.0601
108.4794

Сремска лига: Витојевчани надиграли водећег

16.10.2018. 13:22 13:25

Од, првог минута игре, домаћини су дали до знања, „ко је газда на терену“.Играли су много бољи фудбал од гостију.

Партизан - Слобода 2:0 (0:0)

ВИТОЈЕВЦИ: Стадион Партизана, гледалаца 350, судија Грбатинић (Адашевци).Стрелци: Пајић у 46. и Јовановић у 55. минуту. Жути картони: Д. Петровић, Павловић, В. Петровић (Партизан), Кнежевић, Ашћерић (Слобода).Црвени картон: Павловић (Партизан).

ПАРТИЗАН: Стајчић 7, Д. Петровић 7, Јвановић 7, Павловић 6, Алексић 7, Пајић 7 (Мирковић), В. Петровић 8 (Ж. Радовић), Г. Радовић 7, Ђуровић 7, Вуколић 7, Млађеновић 7.

СЛОБОДА: Радосављевић 6, Јоргић 6 (Гемери), Рагастовац 6, Митровић 6, В. Нинић 6, Ђуричић 7, Кордолуп 7, Кнежевић 6, Трбовић 6 (Ашћерић), Кресојевић 6, Драгојевић 6.

Много су ангажованије и борбеније играли. Од лидера из Доњег Товарника ама баш ништа. И, одмах, у наставку, Пајић је прецизним шутем приморао гостујужћег голмана Радосављевића да капитулира. Потом, је В. Петровић снажно шутирао, голман, Радосављевић, је само успео лопту, да одбије, а на њу је натрчао Јовановић и вратио у мрежу.

Ж. Р.

Железничар - Словен 3:0 (1:0)

ИНЂИЈА: Стадион у Инђији, гледалаца 100, судија Ћириловић (Нови Бановци).Стрелци: Мрђа у 32, Крунић у 64.и Јањуз у 80. минуту. Жути картони: Кекић, Марјановић (Железничар), Топић, Ракић (Словен).Црвени картон: Бугарин (Железничар).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Милиновић -, Катарић 7, Кривокућа 6, Мрђа 8 (Марјановић 7), Јерковић 6 (Јањуз 8), Јуришић 7, Лукић 7 (Бугарин),  Костић 8, Кекић 8, Крунић 8, Димитријевић 8.

СЛОВЕН: Дер 8, Лукић 6, Ђукнић 6, Вујевић 6, Кљајић 6, Пузић 6, Топић 6 (Селаковић), Поповић 6, Адамовић 6 (Батањски 6), Станић 6 (Савић), Ракић 6.

Домаћини су били бољи у току целог меча. И, гости, могу само да захвале свом голману Деру,што је коначан резултат само 3:0. Мрђа је био први стрелац после убацивања.Крунић и шута с 16 метара, а Јањуз је у соло продору, чак, заобишао и голмана Дера и рутински послао лопту у незаштићену мрежу.

И. Ђумић

Рудар - Љуково 3:3 (2:3)

ВРДНИК: Стадион Рудара,  гледалаца 100, судија Шљепица (Нови Бановци).Стрелци: Марковић у 4. и 73. и Досанић у 41. за Рудар, а Трипковић у 15, 31. и 43. минуту за Љуково. Жути картон: Марковић (Љуково).

РУДАР: Пардовицки 6, Новаковић 6, Сантрач 7, Максимовић 7, Вишњовски 6, Марковић 8, Достанић 8, Б. Крстић 7, Гравара 7, Дејић 7, Јовановић 7 (Д. Крстић 7).

ЉУКОВО: Милошевић 5, Ковачевић 6, Марковић 6, Поштић 6, Кнежевић 6, Трипковић 8, Љубинковић 6,  Бјељац 6, Крстић 6, Караћ 6 (Вученовић 5), Чучковић 6 (Данчетић 5).

Играчи Рудара имали су двадесетак прилика, пред голом, Мијатовића,али су постиглки само три гола. А, гости из три шансе постигли су три гола, и однели бод.  наставку, нису, ни шутнули, према голу домаћина.

Н. Девић

Граничар (А) - Борац (М) 1:0 (0:0)

АДАШЕВЦИ: Игралиште Граничара, гледалаца 200, судија Блажон (Рума).Стрелац: Бојанић у 54. минуту. Жути картони: Ковачевић, Кулачанин, Бојанић (Граничар).

ГРАНИЧАР: Драган Нединић 7, М. Миљановић 7, Скакавац 7, Ковачевић 7, Кулачанин 7, Бојанић 7, Шуша 7, Суботић 7 (Томић 7, Старчевић 7), Кнежевић 7, Нешковић 7, Дејан Ненадић 7.

БОРАЦ: Кљајић 7, Жегарац 6 (Копрић) 7, Шарчевић 7, Аврамовић 7, Н. Вулетић 7, Грујичић 7, Ковачевић 6, Вукадиновић 7, Драгојевић 7, Дамјановић 6, Малешевић 7.

Био је то био занимљив и допадљив меч у коме су гости из Мартинаца у првом полувремену изненали добром игром.Али, после вођства домаћина, у другом полувремена, потпуно су пали.

М. Гићанов

Купиново - Напредак (П) 2:3 (1:1)

КУПИНОВО: Стадион Купинова, гледалаца 100, судија Манојловић (Сремска Митровица). Стрелци: Бошковић у 5. и Васић у 70. за Купиново, а Ивковић у 22, Скопљак у 60. (из пенала) и Јанковић у 85. минуту за Напредак. Жути картон: М. Јовановић, Балог (Купиново), Скопљак, Врачев (Напредак).

КУПИНОВО: Вукашиновић 7, Марјановић 7, Гавриловић 7, М. Јовановић 7, Балог 7, Милутиновић 7 (Зоран Јовановић 7), Златко Јовановић 7, Лукач 7, Васић 7 (Милијашевић 7), Станојевић 7, Бошковић 7.

НАПРЕДАК: Бошковић 6, Јовановић 6, Шарец 7, Ивковић 7, Д. Јанковић 7, Скопљак 7, Марјановић 7, Ђурчин 7, Василић 7, Пувалић 7 (А. Јанковић 7), Врачев 7 (Ерцег).

Да су домаћини реализовали многобројне шансе могли су и поведити. Иначе, играо се слаб фудбал, а победио је много срећнији тим. Из три шансе постигао је три гола. И то је одлучило победника.

Н. Радановић

Полет - Борац (К) 3:0 (0:0)

НОВИ КАРЛОВЦИ: Стадион Полета, гледалаца 50, судија Дујић (Сремска Митровица).Стрелци: Тодоровић у 46. и 57. и Иваниш у 81. минуту. Жути картони: Кнежевић (Полет), Илић, Пјевац, Б. Јовић, Стојковић (Борац).Црвени картон: Драганић (Полет).

ПОЛЕТ: Грковић 8, Бркић 7, Пољак 7, Драганић -, Кнежевић 7, Ружичић 8, Иваниш 7, Пејовић 8 (Срјемац 6), Пештерац 7 (Кесић 6), Тодоровић 9 (Старац), Милић 8.

БОРАЦ: Илић 7, Вукосављевић 6, Б. Самарџић 6, Радишић 6 (Божић 6), Д. Самарџић 7 (Сремчевић 6), Б. Јовић 7, Пјевац 6, Стојковић 7, П. Јовић 6 (Радовановић 6), П.Илић 6, Нинковић 7.

Очекивала се рутинска победа играча Полета, над гостима из Кленка.Тако је и било, али, тек, у другом полувремену, када је гостима понестало кондиције и снаге за игру. Повратак врсног стрелца Радована Кесића, у домаћу екипу, много је доринео да Полет много више гађа противничку мрежу. И Кесић је неколико пута опробао свој шут.

Б. Рађеновић

Доњи  Петровци - ПСК Путинци 0:2 (0:0)

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Стадион Доњих Петроваца, гледалаца 150, судија Павловић (Огар).Стрелци: Колунџић у 57.и Ивковић у 69. минуту. Жути картони: Шаша, Недимовић, Вукајловић (Доњи Петровци), Видаковић, Милошевоић, Алимпић, Јованов, Радић, Адамовић, Новаковић (ПСК Путинци).

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Башић 6, Путица 7, Новковић 5, Диклић 5, Вукајловић 5, Ољача 5, Мркајић 5, Чворков 5, Јовановић 5 (Вуковић), Недимовић 5, Шаша 5.

ПСК ПУТИНЦИ: Милошевић 6, Квочка 5, Бајић 6, Јованов 5, Стоисављевић 6, Видаковић 6, Адамовић 6,  Радић 6, Кулунџић 7, Ивковић 7, Алимпић 6.

Играчи Доњих Петроваца, добро су отврили меч. Играли су одлично, али до краја, полувремена, иако, су имали три чиста зицера, нису успели да савладају одличног голмана гостију Милошевића.

У другом, полувремену, друга слика, гости су бољи, и након, две брзе контре Колунџић и Ивковић су из близине погодили домаћу мрежу.

Г. Закић

Јадран - Будућност 2:0 (0:0)

ГОЛУБИНЦИ: Стадион Јадрана, гледалаца 150, судија Радић (Ириг). Стрелац: А. Наглић у 61. и 79. минуту. Жути картон: Ђукић (Будућност).

ЈАДРАН: Чавић 7, Малетић 8, Булатовић 8, Ј. Којчиновић 6, Милаковић 8, Кнежевић 6, Пекић 7 (Ковачевић 6), Марковић 7 (Рајић 8), Бранковић 8 (Драгутиновић 7), Радић 6, А. Наглић 9.

БУДУЋНОСТ: Јокић 7, Шарац 7, Добо 6, Ђукић 7, Јефтић 7, Јанковић 6, Симовљевић 6 (Сретеновић), Петровић 7, Кљајић 6 (Михаиловић),  Г. Симеуновић 6 (Тодоровић), Марјановић 7.

Играчи Јадрана су дошли до очекиване победе, али тек у другом полувремену, када су биљи бољи ривал. У првом полуврему гости из Салаша Ноћајског били су чак одлични, али, своје шансе нису искористили, па су у наставку кажњени. Оба гола за домаће постигао је, врсни стрелац, Александар Наглић.

Д. Ђурић

АДАШЕВЦИ: Граничар - Борац (М) 1:0, ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Доњи Петровци - ПСК Путинци 0:2, ВИТОЈЕВЦИ: Партизан - Слобода 2:0, ИНЂИЈА: Железничар - Словен 3:0, ВРДНИК: Рудар - Љуково 3:3, КУПИНОВО: Купиново - Напредак (П) 2:3, НОВИ КАРЛОВЦИ: Полет - Борац (К) 3:0, ГОЛУБИНЦИ: Јадран - Будућност 2:0.