29.09.2024.
117.0955
104.8397

НЕСХВАТЉИВ ПОТЕЗ...

(ВИДЕО) КАКВА ПЕНАЛЧИНА ПРОФЕСИОНАЛНОГ ФУДБАЛЕРА?! Ово још није виђено у српском фудбалу, несхватљива грешка штопера Војводине СТАДИОН ЈЕ ОСТАО У ШОКУ

28.09.2024. 23:01 23:07

Невероватна ситуација у Суперлиги Србије на дуелу Војводине и Радничког.

Фудбалери Војводине дочекали су нишки Раднички, а иако је почетак другог полувремена наговестио наставак победничког низа новосадског клуба у само пар минута све се променило.

Гости из Ниша прво су изједначили голом јамајчанског нападача Тривантеа Стјуарта, а онда су и преокренули поготком Вање илића после једанаестерца какав се ретко виђа.

Иако нико од фудбалера Радничког није био у шеснаестерцу судија Павле Илић показао је на белу тачку, међутим, не због прекршаја над неким фудбалером већ грешке домаћих.

Наиме, голман Војводине Драган Росић гурнуо је ногом лопту ка свом штоперу Сеиду Кораћуда ју он изведе, а он ју је узео у руке како би је наместио.

Судија Павле Илић је одмах показао на белу тачку пошто је Росић практично већ извео прекид, а фудбалери Војводине узалуд су га убјеђивали да њихов голман то није учинио и да лопта није била у игри.

Погледајте ту ситуацију...

Извор:
Kurir.rs
(ВИДЕО) ПРЕОКРЕТ ЗА ПРЕОКРЕТОМ НА "КАРАЂОРЂУ" Војводина против Радничког водила, губила, опет водила... НА КРАЈУ РЕМИ 3:3 ПРОТИВ НИШЛИЈА

ШОК МЕЧ У НОВОМ САДУ

28.09.2024. 21:12 22:20
(ФОТО, ВИДЕО) РЕМИ У РЕТКО ВИЂЕНОМ ФИНИШУ НА „КАРАЂОРЂУ“: Црномарковић дао гол некадашњем клубу