NESHVATLJIV POTEZ...

(VIDEO) KAKVA PENALČINA PROFESIONALNOG FUDBALERA?! Ovo još nije viđeno u srpskom fudbalu, neshvatljiva greška štopera Vojvodine STADION JE OSTAO U ŠOKU

28.09.2024. 23:01 23:07

Neverovatna situacija u Superligi Srbije na duelu Vojvodine i Radničkog.

Fudbaleri Vojvodine dočekali su niški Radnički, a iako je početak drugog poluvremena nagovestio nastavak pobedničkog niza novosadskog kluba u samo par minuta sve se promenilo.

Gosti iz Niša prvo su izjednačili golom jamajčanskog napadača Trivantea Stjuarta, a onda su i preokrenuli pogotkom Vanje ilića posle jedanaesterca kakav se retko viđa.

Iako niko od fudbalera Radničkog nije bio u šesnaestercu sudija Pavle Ilić pokazao je na belu tačku, međutim, ne zbog prekršaja nad nekim fudbalerom već greške domaćih.

Naime, golman Vojvodine Dragan Rosić gurnuo je nogom loptu ka svom štoperu Seidu Koraćuda ju on izvede, a on ju je uzeo u ruke kako bi je namestio.

Sudija Pavle Ilić je odmah pokazao na belu tačku pošto je Rosić praktično već izveo prekid, a fudbaleri Vojvodine uzalud su ga ubjeđivali da njihov golman to nije učinio i da lopta nije bila u igri.

Pogledajte tu situaciju...

Izvor:
Kurir.rs
(VIDEO) PREOKRET ZA PREOKRETOM NA "KARAĐORĐU" Vojvodina protiv Radničkog vodila, gubila, opet vodila... NA KRAJU REMI 3:3 PROTIV NIŠLIJA

ŠOK MEČ U NOVOM SADU

28.09.2024. 21:12 22:20
(FOTO, VIDEO) REMI U RETKO VIĐENOM FINIŠU NA „KARAĐORĐU“: Crnomarković dao gol nekadašnjem klubu