108.3501

Општинска лига Пећинци: Ђоковић двоструки стрелац

09.05.2018. 11:48 11:50

​​​​​​​Хајдук (Ш) - Сремац (Д) 4:1 (2:1)

ШИМАНОВЦИ: Стадион Хајдука, гледалаца 150, судија Јовановић (Попинци). Стрелци: Ђоковић у 3. и 4. и Алексић у 75. и 87. за Хајдук, а Дрљача у 36. минуту за Сремац. Жути картони: Крстовић (Хајдук), М. Лудајић (Сремац).

ХАЈДУК: Пејаковић 7, Деспотовић 7, Арачић 7 (Крстовић 7), Игњатовић 8, Андрић 8, П. Вукашиновић 7, Војкић 7, Радивојевић 7 (Алексић 8), Кљештан 7, Ђоковић 8, Сељими 8.

СРЕМАЦ: М. Даниловић 7, Секулић 6, Жутић 7 (Ђурђевић 6), С. Даниловић 7, Бачевац 7, М. Лудајић 7 (С. Лудајић 6), Дрљача 7, Панић 6, Јуришић 7, Арсенијевић 7, Мијатовић 6.

Домаћи навијачи нису се ни сместили на трибинама, а игрчи Хајдука су водили са 2:0. Стефан Ђоковић је из две брзе акције био спретнији од целе гостујуће одбране. Међутим, гости се нису предавали. И једну једину грешку одбране домаћих претворили су у гол. И у наставку Шимановчани су играли и квалитетно у пољу, али и ефикасно у напада, па зато гости немају за чим да жале. Били су тотално надиграни. Гости су уистину добро парирали у првом полувремену када су покушавали контрама да угрозе гол домаћина.

Д. Драгојевић

Младост (П) - Камени 2:1 (1:1)

ПРХОВО: Игралиште Младости, гледалаца 50, судија Максић (Огар). Стрелци: Познановић у 43. и Будулица у 78. за Младост, а Добриковић у 5.  минуту за Камени.

МЛАДОСТ: Крњулац 7, Марјановић 7, Добриловић 7, Будимичић 7, Радосављевић 7, Стојшић 7, Томашевић 7, Познановић 7, Будулица 7, Д. Васић 7, Н. Васић 7.

КАМЕНИ: Тришић 8,  Гавриловић 7, Плавић 7, Ђуричић 7, М. Балабан 7, С. Балабан 7, Јовановић 7, Јефтић 7, Добриковић 8, Цвејић 7, Николић 7.

Гости нису имали много среће, па зато бодови  остају у Прхову. Погодили су домаћини два пута лоптом у мрежу гостију. Уз то голман гостију Тришић одбранио је чистих пет зицера.

Н. Васић

Ловац - Витез 4:2 (1:0)

КАРЛОВЧИЋ: Игралиште Ловца гледалаца 100, судија Ћирак (Деч). Стрелци: Будимировић у 27, Ђорђевић у 55. и 60. и Бошковић у 75. за Ловац, а Лучић у 46. и Р. Николић у 58. минуту за Витез.

ЛОВАЦ: Кирби 7, Ковачевић 7, Бошковић 7, Поповић 7, Борковац 7,  Д. Грашанин 7, Ђорђевић 8, М. Грашанин 7, Будимировић 7, Бељин 7, Јовановић 8.

ВИТЕЗ: Д. Трајковић 6, А. Трајковић 6, Милић 6, Дамјановић 7, Белић 6, Стојановић 7, Радаковић 7, Ивановић 6  Р. Николић 7, Лаускас 7,  Лучић 7 (С. Николић 6).

Играчи Ловца, су, заслужено савладали  госте из Суботишта.Да су домаћи нападачи  били мало прецизнији, резултат би много, још, убедљивији.

М. Клинчаревић

Словен - Шумар 0:2 (0:1)

СИБАЧ: Игралиште Словена, гледалаца 50, судија Лазић (Ашања). Стрелци: Д. Вукић у 22. и 61. минуту.

СЛОВЕН: Илић 7, Тошић 7, Симић 6 (С. Гмизић), Кардаш 7, М. Смиљанић 7, Пејић 7 (Вукин), Гмизић 7, Николић 7, Станојевић 7, Пантелић 7, Ј. Гмизић 7.

ШУМАР: Козарев 8, Гордић 8, Ђокић 7, Д. Вукић 8, Јанковић 7, Костић 7, Степановић 7, Теодоровић 8, М. Вукић 7, Алуфировић 8, Север 7.

Иако су домаћини у току меча били и бољи ривал и нису искористили и неколико лепих шанси на крају су их због тога фаворизовани гости казнили. Д. Вукић је постигао два лепа гола после контри.

Ђ. Смиљанић

КАРЛОВЧИЋ: Ловац - Витез 4:2, ПРХОВО: Младост - Камени 2:1, ШИМАНОВЦИ: Хајдук - Сремац (Д) 4:1, СИБАЧ: Словен - Шумар 0:2.

1. Хајдук (Ш)        12     11     0      1      41:11        33

2. Шумар              12     10     0      2      230:11       30

3. Младост (П)     12     8      1      3      27:11        25

4. Сремац             12     5      1      6      21:22        16

5. Камени              12     4      3      5      19:22        15

6. Ловац                12     4      1      7      21:37        13

7. Витез                12     2      2      8      19:41        8

8. Словен             12     0      1      11     8:37  1