108.3501

Општинска лига Пећинци: Шимановчани уловили ловце

11.04.2018. 10:28 10:29

Ловац - Хајдук (Ш) 1:5 (1:3)

КАРЛОВЧИЋ: Стадион Ловца, гледалаца 80, судија Лазић (Ашања). Стрелци: Јовановић у 41. за Ловац, а Павловић у 2. (аутогол), Сељими у 9, Андрић у 45, П. Вукашиновић у 59. и Ђоковић у 78. минуту за Хајдук. Жути картони: Павловић, Ђ. Деврња (Ловац), Деспотовић, Лемајић, Арачић, Ђоковић (Хајдук). Црвени картон: Живановић (Ловац).

ЛОВАЦ: Кирати 5, Павловић 6, Ђ. Деврња 7, З. Деврња 7, Глушац 5, Ђорђевић 5, Ковачевић 6, М. Гарашанин 7, Јовановић 5 (Живановић 6), Борковац 6, Вукашиновић 5 (Д. Гарашанин 5).

ХАЈДУК: А. Вукашиновић -, Деспотовић 6, Лемајић 5 (Војкић), Пјештан 7, Јовичић 7, Михић 7, Арачић 6, Сељими 7, Андрић 7 (Радивојевић), Ђоковић 8 (П. Вукашиновић).

Гости из Шимановаца су били много бољи ривал. И имали су безброј прилика. Домаћини једну једину шансу и одмах постигли гол. Уствари домаћини могу бити задовољни коначним резултатом.

Д. Драгојевић

Шумар - Витез 6:0 (2:0)

ОГАР: Игралиште Шумара, гледалаца 150, судија Максић (Сремски Михаљевци). Стрелци: Алуфировић у 20. и 60, Д. Вукић у 30. и 70. и Г. Врачевић у 65. и 80. минуту.

ШУМАР: Козарев 6 (Стјепановић 7), Живановић 7,  Ђокић 7, Спасојевић 7,  Јанковић 8, Г. Врачевић 8, Плавшић 7, Теодоровић 7, М. Вукић 7,  Алуфировић 8, Д. Вукић 7 (Гордић 7).

ВИТЕЗ: Трајковић 7, А. Радаковић 6, Милић 6, Ивановић 6, Белић 6, М. Радаковић 6, Јаворац 6, А. Трајковић 6, Николић 6, Масал 7, Лучић 7.

Алуфировић је први начео мрежу голмана гостију Трајковића и донео радост домаћем тиму. После је све ишло лакше. Гост је поражен убедљиво, и то заслужено. Домаћини су  били много бољи ривал.

М. Радојчић

Словен - Младост (П) 0:3 (0:3)

СИБАЧ: Игралиште Словена гледалаца 50, судија Павловић (Огар). Стрелци: Стојшић у 15. и Васић у 20. и 40. минуту.

СЛОВЕН: Ж. Илић, Симић (Петровић), Кардаш (Станојевић), М. Смиљанић, Николић, Пејић, Гмизић, Јанков, Томић, Патовић, Јовичић (С. Гмизић).

МЛАДОСТ: Бошковић, С. Ранковић, Радосављевић, Стојшић, Познановић, Будулица (Марковић), Савић, Васић (Калинић), Јовановић, Радовановић, Ђекић (Ђурђевић).

Голман Ж. Илић спасао је свој тим тежег пораза. Иначе, гости су били бољи тим свих 90 минута.

М. Смиљанић

ДЕЧ: Сремац-Камени 0:3 (утакмица није играна, јер домаћи фудбалери нису имали лекарске прегледе), ОГАР: Шумар - Витез 6:0, СИБАЧ: Словен - Младост (П) 0:3, КАРЛОВЧИЋ: Ловац - Хајдук (Ш) 1:5.

1. Младост (П)   8      7      0      1      23:5  21

2. Хајдук (Ш)      8      7      0      1      26:9  21

3. Шумар           8      6      0      2      19:9  18

4. Камени          8      3      3      2      14:14        12

5. Сремац         8      3      1      4      15:15        10

6. Ловац           8      2      1      5      14:27        7

7. Витез           8      1      1      6      10:29        4

8. Словен        8      0      1      7      6:25  1