Opštinska liga Pećinci: Đoković dvostruki strelac

09.05.2018. 11:48 11:50

​​​​​​​Hajduk (Š) - Sremac (D) 4:1 (2:1)

ŠIMANOVCI: Stadion Hajduka, gledalaca 150, sudija Jovanović (Popinci). Strelci: Đoković u 3. i 4. i Aleksić u 75. i 87. za Hajduk, a Drljača u 36. minutu za Sremac. Žuti kartoni: Krstović (Hajduk), M. Ludajić (Sremac).

HAJDUK: Pejaković 7, Despotović 7, Aračić 7 (Krstović 7), Ignjatović 8, Andrić 8, P. Vukašinović 7, Vojkić 7, Radivojević 7 (Aleksić 8), Klještan 7, Đoković 8, Seljimi 8.

SREMAC: M. Danilović 7, Sekulić 6, Žutić 7 (Đurđević 6), S. Danilović 7, Bačevac 7, M. Ludajić 7 (S. Ludajić 6), Drljača 7, Panić 6, Jurišić 7, Arsenijević 7, Mijatović 6.

Domaći navijači nisu se ni smestili na tribinama, a igrči Hajduka su vodili sa 2:0. Stefan Đoković je iz dve brze akcije bio spretniji od cele gostujuće odbrane. Međutim, gosti se nisu predavali. I jednu jedinu grešku odbrane domaćih pretvorili su u gol. I u nastavku Šimanovčani su igrali i kvalitetno u polju, ali i efikasno u napada, pa zato gosti nemaju za čim da žale. Bili su totalno nadigrani. Gosti su uistinu dobro parirali u prvom poluvremenu kada su pokušavali kontrama da ugroze gol domaćina.

D. Dragojević

Mladost (P) - Kameni 2:1 (1:1)

PRHOVO: Igralište Mladosti, gledalaca 50, sudija Maksić (Ogar). Strelci: Poznanović u 43. i Budulica u 78. za Mladost, a Dobriković u 5.  minutu za Kameni.

MLADOST: Krnjulac 7, Marjanović 7, Dobrilović 7, Budimičić 7, Radosavljević 7, Stojšić 7, Tomašević 7, Poznanović 7, Budulica 7, D. Vasić 7, N. Vasić 7.

KAMENI: Trišić 8,  Gavrilović 7, Plavić 7, Đuričić 7, M. Balaban 7, S. Balaban 7, Jovanović 7, Jeftić 7, Dobriković 8, Cvejić 7, Nikolić 7.

Gosti nisu imali mnogo sreće, pa zato bodovi  ostaju u Prhovu. Pogodili su domaćini dva puta loptom u mrežu gostiju. Uz to golman gostiju Trišić odbranio je čistih pet zicera.

N. Vasić

Lovac - Vitez 4:2 (1:0)

KARLOVČIĆ: Igralište Lovca gledalaca 100, sudija Ćirak (Deč). Strelci: Budimirović u 27, Đorđević u 55. i 60. i Bošković u 75. za Lovac, a Lučić u 46. i R. Nikolić u 58. minutu za Vitez.

LOVAC: Kirbi 7, Kovačević 7, Bošković 7, Popović 7, Borkovac 7,  D. Grašanin 7, Đorđević 8, M. Grašanin 7, Budimirović 7, Beljin 7, Jovanović 8.

VITEZ: D. Trajković 6, A. Trajković 6, Milić 6, Damjanović 7, Belić 6, Stojanović 7, Radaković 7, Ivanović 6  R. Nikolić 7, Lauskas 7,  Lučić 7 (S. Nikolić 6).

Igrači Lovca, su, zasluženo savladali  goste iz Subotišta.Da su domaći napadači  bili malo precizniji, rezultat bi mnogo, još, ubedljiviji.

M. Klinčarević

Sloven - Šumar 0:2 (0:1)

SIBAČ: Igralište Slovena, gledalaca 50, sudija Lazić (Ašanja). Strelci: D. Vukić u 22. i 61. minutu.

SLOVEN: Ilić 7, Tošić 7, Simić 6 (S. Gmizić), Kardaš 7, M. Smiljanić 7, Pejić 7 (Vukin), Gmizić 7, Nikolić 7, Stanojević 7, Pantelić 7, J. Gmizić 7.

ŠUMAR: Kozarev 8, Gordić 8, Đokić 7, D. Vukić 8, Janković 7, Kostić 7, Stepanović 7, Teodorović 8, M. Vukić 7, Alufirović 8, Sever 7.

Iako su domaćini u toku meča bili i bolji rival i nisu iskoristili i nekoliko lepih šansi na kraju su ih zbog toga favorizovani gosti kaznili. D. Vukić je postigao dva lepa gola posle kontri.

Đ. Smiljanić

KARLOVČIĆ: Lovac - Vitez 4:2, PRHOVO: Mladost - Kameni 2:1, ŠIMANOVCI: Hajduk - Sremac (D) 4:1, SIBAČ: Sloven - Šumar 0:2.

1. Hajduk (Š)        12     11     0      1      41:11        33

2. Šumar              12     10     0      2      230:11       30

3. Mladost (P)     12     8      1      3      27:11        25

4. Sremac             12     5      1      6      21:22        16

5. Kameni              12     4      3      5      19:22        15

6. Lovac                12     4      1      7      21:37        13

7. Vitez                12     2      2      8      19:41        8

8. Sloven             12     0      1      11     8:37  1