20°C
19.09.2024.
117.058
105.2585

ОПШТИНСКА ЛИГА БАЧКА ПАЛАНКА Соко полетео у Нештину, чак 9 голова за историјски пораз домаћина

19.09.2024. 12:39 12:47
Извор: Dnevnik.rs

Екипа Нештина доживела је један од најубедљивијих пораза, на домаћем терену, у историји клуба.

Нештин - Соко 1:9 (0:4)

НЕШТИН: Игралиште Мала Маракана, гледалаца: 200, судија: Н. Малић(Бачка Паланка), стрелци: Ахметовић у 55. за Нештин, а Бајац у 4. Нешковић у 15., Ђурђев у 32. у 47. у 70. и у 85. Малешевић у 40. М. Хрњез у 84. и Тасовац у 88. минуту за Соко, жути картони: Пилиповић, Моравац, физиотерапеут Зарин (Нештин), а Малешевић, М. Адамовић, Капетанов, Ђурица(Соко).

НЕШТИН: А. Смајић (Н. Вујасиновић), Јајчевић, Радовић, Вукмировић, М. Валентик, С.Ћулибрк (Којић), Пилиповић, Божин, Ахметовић, Моравац(Ј.Марић), Дермаку (Увачек).

СОКО: Ђ. Врсајков, Нешковић, Шимун, Гушић, Малешевић (Ђурица), М. Адамовић, Грбић(Станковић), Грујић (Тасовац), Радаковић, Ђурђев, Бајац (М. Хрњез).

Ђ. Шт.

Тврђава - Маглић 0:6 (0:2)

БАЧ: Игралиште Тврђаве, гледалаца: 100, судија: М. Вулић (Бачка Паланка), стрелци: Сурла у 8. у 61. и у 72. Петеј у 15. и у 70. и Стојковић у 58. минуту, жути картони: Грубјешић(Тврђава), а Адеми (Маглић).

ТВРЂАВА: О. Квржић, Девић, Пераћ, Грубјешић(Коцић), Петковић, Пејчић, Береш, Ћорић, Радојчић (Марјанов), Секулић, Ружић.

МАГЛИЋ: Б. Хлебјан, М. Илић, Јакуш, Г. Илић, Петеј, Н. Илић, Бохуш(М. Зеленак), Сурла, Стојковић(Адеми), Торбица, С. Зеленак.

Фудбалери Тврђаве доживели су нову катастрофу.Овога пута, преслишали су их полетни и ефикасни Маглићани.

Ђ. Шт.

Стари град  - Борац (В) 6:0 (4:0)

БАЧКА ПАЛАНКА: Игралиште Старог града, гледалаца 50, судија:  Рађеновић (Бачка Паланка). Стрелци, Чубрило у 7. и 51.  Смајић у 8. и 25. О. Балиновић 43. и Николић у 85. минуту. Жути картони, Милош Дражић (Стари град), Комад (Борац).

СТАРИ ГРАД: Петковић 7,5, М. Дражић 7,5 (Николић 8), Пуделка 7,5 (Ст. Бјелош 8), Малетин 8, Смајић 8,5 (Ненадов 7,5), Тривуновић 8 (Продановић 7,5), Миљевић 7,5 Радовић 7,5, О.Балиновић 8, Чубрило 8,5, Петар Дражић 7 (Рибарсаки 7,5).

БОРАЦ: Живановић 6, Покрајац 6, Туцкешић 6 (Шмитран 6,5), Међедовић 6,5, (Миклушев 6,5), Лукач 6,5, Нова Арбутовић 6,5 (Боснић 6,5), Комад 6,5, Фабри 6,5, Батез 6,5 (Марко Арбутовић 6,5), Лукић 6,5 Бошњак 6,5.

Домаћи фудбалери су оправдали улогу апсолутног фаворита и нанели висок пораз гостима из Визића.

Резултати и табела:

ОФК Стари Град - Борац 6:0, Бачка - Бачки хајдук 2:2, Младост - Војводина 3:1, Тврђава - Маглић 0:6, Нештин - Соко 1:9, Наша  звезда - Пролетер 1:1.

18.09.2024. 20:31 20:33
ЛИГА ШАМПИОНА Реми фудбалера Ситија и Интера, ПСЖ у 90. минуту НЕСТВАРНИМ ГОЛОМ до победе против Ђироне (ВИДЕО)