OPŠTINSKA LIGA BAČKA PALANKA Soko poleteo u Neštinu, čak 9 golova za istorijski poraz domaćina

19.09.2024. 12:39 12:47
Izvor: Dnevnik.rs

Ekipa Neština doživela je jedan od najubedljivijih poraza, na domaćem terenu, u istoriji kluba.

Neštin - Soko 1:9 (0:4)

NEŠTIN: Igralište Mala Marakana, gledalaca: 200, sudija: N. Malić(Bačka Palanka), strelci: Ahmetović u 55. za Neštin, a Bajac u 4. Nešković u 15., Đurđev u 32. u 47. u 70. i u 85. Malešević u 40. M. Hrnjez u 84. i Tasovac u 88. minutu za Soko, žuti kartoni: Pilipović, Moravac, fizioterapeut Zarin (Neštin), a Malešević, M. Adamović, Kapetanov, Đurica(Soko).

NEŠTIN: A. Smajić (N. Vujasinović), Jajčević, Radović, Vukmirović, M. Valentik, S.Ćulibrk (Kojić), Pilipović, Božin, Ahmetović, Moravac(J.Marić), Dermaku (Uvaček).

SOKO: Đ. Vrsajkov, Nešković, Šimun, Gušić, Malešević (Đurica), M. Adamović, Grbić(Stanković), Grujić (Tasovac), Radaković, Đurđev, Bajac (M. Hrnjez).

Đ. Št.

Tvrđava - Maglić 0:6 (0:2)

BAČ: Igralište Tvrđave, gledalaca: 100, sudija: M. Vulić (Bačka Palanka), strelci: Surla u 8. u 61. i u 72. Petej u 15. i u 70. i Stojković u 58. minutu, žuti kartoni: Grubješić(Tvrđava), a Ademi (Maglić).

TVRĐAVA: O. Kvržić, Dević, Perać, Grubješić(Kocić), Petković, Pejčić, Bereš, Ćorić, Radojčić (Marjanov), Sekulić, Ružić.

MAGLIĆ: B. Hlebjan, M. Ilić, Jakuš, G. Ilić, Petej, N. Ilić, Bohuš(M. Zelenak), Surla, Stojković(Ademi), Torbica, S. Zelenak.

Fudbaleri Tvrđave doživeli su novu katastrofu.Ovoga puta, preslišali su ih poletni i efikasni Maglićani.

Đ. Št.

Stari grad  - Borac (V) 6:0 (4:0)

BAČKA PALANKA: Igralište Starog grada, gledalaca 50, sudija:  Rađenović (Bačka Palanka). Strelci, Čubrilo u 7. i 51.  Smajić u 8. i 25. O. Balinović 43. i Nikolić u 85. minutu. Žuti kartoni, Miloš Dražić (Stari grad), Komad (Borac).

STARI GRAD: Petković 7,5, M. Dražić 7,5 (Nikolić 8), Pudelka 7,5 (St. Bjeloš 8), Maletin 8, Smajić 8,5 (Nenadov 7,5), Trivunović 8 (Prodanović 7,5), Miljević 7,5 Radović 7,5, O.Balinović 8, Čubrilo 8,5, Petar Dražić 7 (Ribarsaki 7,5).

BORAC: Živanović 6, Pokrajac 6, Tuckešić 6 (Šmitran 6,5), Međedović 6,5, (Miklušev 6,5), Lukač 6,5, Nova Arbutović 6,5 (Bosnić 6,5), Komad 6,5, Fabri 6,5, Batez 6,5 (Marko Arbutović 6,5), Lukić 6,5 Bošnjak 6,5.

Domaći fudbaleri su opravdali ulogu apsolutnog favorita i naneli visok poraz gostima iz Vizića.

Rezultati i tabela:

OFK Stari Grad - Borac 6:0, Bačka - Bački hajduk 2:2, Mladost - Vojvodina 3:1, Tvrđava - Maglić 0:6, Neštin - Soko 1:9, Naša  zvezda - Proleter 1:1.

18.09.2024. 20:31 20:33
LIGA ŠAMPIONA Remi fudbalera Sitija i Intera, PSŽ u 90. minutu NESTVARNIM GOLOM do pobede protiv Đirone (VIDEO)