10°C
22.10.2024.
117.0531
108.1722

(УЖИВО) Војводина на полувремену води 14:10 против шпанске Торелавеге, у битном мечу за ПЛАСМАН У ТОП-16 ЛИГЕ ЕВРОПЕ

22.10.2024. 17:47 21:32
воша

Рукометаши Војводине вечерас од 20.45 часова играју један од кључних мечева за пласман у топ-16 фазу Лиге Европе.

Воша после првих 30 минута игре води са 14:10

30. мин.

Крај првог полувремена, Воша води 14:10

Прво полувреме је завршено предношћу Војводине 14:10, чему је поприлично куповао сјајни голман Андреј Трнавац, са 8 сјајних одбрана; док је напад предводио Египћанин Ахмед Сеса, постигавши 4 поготка за домаћи тим.

28. мин.

Искључен Муњоз

Седмерац за Торелавегу и нова сјајна одбрана голмана Трнавца. Тачније, Хавијер Муњоз је погодио у лице нашег голмана, због чега је по рукометним правилима зарадио директни црвени картон.

24. мин.

Воша поново на +4

Трећи гол Воркапића, који је одлично покупио лопту одбијену од стативе и успео да постигне погодак.

20. мин.

Воша није искористила седмерац

Вукашин Воркапић промашује зицер са линије 7 метара.

18. мин.

Први седмерац за Торелавегу

Први седмерац за шпанску екипу није пропустио да искористи Хавијер Муњоз.

16. мин.

Грешке на обе стране

Последњих три - четири минута обележиле су грешке на обе стране у нападу, али и добра игра у одбрани Војводине, што нашу екипу одржава у пртедности од 8:5.

11. мин.

Гол из контре

Сјајна, брза контра Војводине, Сеса проналази Кавчића, који повећава на 7:3

9. мин.

Седмерац за Војводину и 5:1

Нови гол за Војводину са линије 7 метара, резултат је повећан на 5:1.

8. мин.

Воша се распуцала

Сеса је у 8. минуту постигао свој други гол за 4:1 за Војводину, након чега је Трнавац поново сјајно одбранио покушај Шпанаца да смање предност.

3. мин.

2:1 за Војводину

Војводина игра сјајну одбрану, а на голу се већ истакао Андреј Трнавац, који је одбранио два одлична ударца на гол.

1. мин.

Утакмица је почела

Утакмица је почела и први напад има гостујућа екипа Торелавеге.

15 минута пре почетка

Загревање пред почетак меча

Играчи обе екипе су на терену и у току је загревање пред почетак меча.

За 15-ак минута очекујемо да главни судија да знак за почетак важне утакмице за рукометаше Војводине.

A post shared by Dnevnik (@dnevnik.rs)

У Новом Саду гостује шпанска Торелавега, а меч се игра у дворани СЦ „Слана бара”, где се очекује да би, уз до врха пуне трибине и још једну сјајну атмосферу верних навијача црвено-белих, Воша могла доћи до нове, драгоцене победе и прићи корак ближе свом циљу.

Цео ток овог меча можете пратити овде, на нашем интернет порталу.

Новосађани су тренутно другопласирани у Е групи ЛЕ, одмах иза моћног, немачког Кила, који је у прошлом колу успео да их победи, иако их није надиграо на терену.

Војводина у домаћем првенству добро стоји и стабилно заузима другу позицију у Суперлиги, док су Шпанци тренутно четвртопласирани тим Асобал лиге.

Реванш меч Торелавеге и Војводине игра се 29. октобра у Шпанији.