KAKAV NAPETI FINIŠ UTAKMICE! Jovanović iz sedmerca doneo pobedu 31:30 u poslednjoj sekundi VOŠA ZAMALO PROKOCKALA +6, ŠPANCI BILI BLIZU REMIJA

22.10.2024. 17:47 22:25
воша

Rukometaši Vojvodine večeras od 20.45 časova igraju jedan od ključnih mečeva za plasman u top-16 fazu Lige Evrope.

Vojvodina je u potpuno neočekivanoj i nepotrebno napetoj završnici savladala špansku Torelavegu sa 31:30

60+ min.

KRAJ UTAKMICE

Vojvodina je pobedila rezultatom 31:30, ali ostaje neshvatljivo kako su uspeli da zamalo prokockaju prednost od čak 6 golova koju su imali sedam minuta pre kraja i zamalo dozvolili Torelavegi da dođe makar do remija, ako ne i do pobede u utakmici u kojoj gosti, sem prvog gola na meču, bukvalno nijednom nisu vodili...

60. min.

Jovanović donosi pobedu iz sedmerca

Odgovornost je preuzeo Milan Jovanović i pogađa iz sedmera kraj nemoćnog španskog golmana za konačnih 31:30 za Vojvodinu u potpuno neočekivano neizvesnoj završnici

60. min.

Sedmerac za Vojvodinu u poslednjem napadu

Vojvodina ima poslednji napad i dva puta promašuje, a Sesa je iznudio sedmerac.

Sada se sve svodi na duel jedan na jedan sa linije sedam metara. Ko će preuzeti odgovornost?

58. min.

IZJEDNAČENJE

Vojvodina ne može da se sastavi na terenu u finišu meča i fernandez izjednačava na 29:29.

A samo sedam minuta ranije Voša je vodila sa šest golova prednosti.

57. min.

Silva napokon postiže gol za Vojvodinu

Nakon serije Španaca 5:0, napokon gol za Vojvodinu postiže Silva.

56. min.

Španci dišu za vratom

Sedmi gol Prokopa za seriju 4:0 španskih rukometaša. Vojvodina gubi loptu iz napada u napad i u potpunosti se istopila prednost našeg šampiona.

55. min.

Serija Španaca od 3:0

Loš period igre Vojvodine i evidentno opuštanje, koje je usledilo nakon što su stekli prednost od 6 golova.

Španci su pritisli i postigli 3 gola u nizu, dok je Vojvodina propuštala svoje šanse, i tako se ponovo približili na samo 3 gola manje.

53. min.

Jovanović za +6

Sjajnim golom Jovanovića, Vojvodina prvoi put na utakmici dolazi do prednosti od 6.

49. min.

Prokop smanjuje

Vojvodina nije uspela da iskoristi igrača više. Štaviše, u kontri nakon izgubljene lopte Novosađana Slovak Prokop postiže gol sa igračem manje za goste.

47. min.

Sedmi gol Sese

Odličan, bukvalno školski napad Vojvodine, na šta nas je ova ekipa navikla minulih sezona i sedmi gol Sese.

44. min.

Dodić za novih +5

Odlična tranzicija Stefana Dodića iz odbrane u napad i brza kontra, koju je krunisao pogotkom za novih 5 prednosti za Vojvodinu.

42. min.

Igra se gol za gol

Dosta grešaka na obe strane tokom poslednjih par minuta i pritom se igra bukvalno gol za gol. Vojvodina ne uspeva da se ponovo odlepi, ali zasad održava prednost od 3 gola.

37. min.

I golman Trnavac postiže gol!

Kao da desetak sjajnih odbrana do sada nije bilo dovoljno, fenomenalni golman Trnavac se u 37. minutu upisao i u strelce, postigavši gol preko celog terena.

35. min.

Sesa iz sedmerca

Sesa postiže i šesti gol, ovoga puta sa linije sedam metara, za 18:14.

31. min.

Prvi put +5 za Vojvodinu

Prvi napad u drugom poluvremenu imala je Vojvodina i sjajno ga koristi Sesa, koji postiže svoj peti gol i odvodi ekipu Vojvodine na 5 golova prednosti.

30. min.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA, Voša vodi 14:10

Prvo poluvreme je završeno prednošću Vojvodine 14:10, čemu je poprilično kupovao sjajni golman Andrej Trnavac, sa 8 sjajnih odbrana; dok je napad predvodio Egipćanin Ahmed Sesa, postigavši 4 pogotka za domaći tim.

28. min.

Isključen Munjoz

Sedmerac za Torelavegu i nova sjajna odbrana golmana Trnavca. Tačnije, Havijer Munjoz je pogodio u lice našeg golmana, zbog čega je po rukometnim pravilima zaradio direktni crveni karton.

24. min.

Voša ponovo na +4

Treći gol Vorkapića, koji je odlično pokupio loptu odbijenu od stative i uspeo da postigne pogodak.

20. min.

Voša nije iskoristila sedmerac

Vukašin Vorkapić promašuje zicer sa linije 7 metara.

18. min.

Prvi sedmerac za Torelavegu

Prvi sedmerac za špansku ekipu nije propustio da iskoristi Havijer Munjoz.

16. min.

Greške na obe strane

Poslednjih tri - četiri minuta obeležile su greške na obe strane u napadu, ali i dobra igra u odbrani Vojvodine, što našu ekipu održava u prtednosti od 8:5.

11. min.

Gol iz kontre

Sjajna, brza kontra Vojvodine, Sesa pronalazi Kavčića, koji povećava na 7:3

9. min.

Sedmerac za Vojvodinu i 5:1

Novi gol za Vojvodinu sa linije 7 metara, rezultat je povećan na 5:1.

8. min.

Voša se raspucala

Sesa je u 8. minutu postigao svoj drugi gol za 4:1 za Vojvodinu, nakon čega je Trnavac ponovo sjajno odbranio pokušaj Španaca da smanje prednost.

3. min.

2:1 za Vojvodinu

Vojvodina igra sjajnu odbranu, a na golu se već istakao Andrej Trnavac, koji je odbranio dva odlična udarca na gol.

1. min.

Utakmica je počela

Utakmica je počela i prvi napad ima gostujuća ekipa Torelavege.

15 minuta pre početka

Zagrevanje pred početak meča

Igrači obe ekipe su na terenu i u toku je zagrevanje pred početak meča.

Za 15-ak minuta očekujemo da glavni sudija da znak za početak važne utakmice za rukometaše Vojvodine.

U Novom Sadu gostuje španska Torelavega, a meč se igra u dvorani SC „Slana bara”, gde se očekuje da bi, uz do vrha pune tribine i još jednu sjajnu atmosferu vernih navijača crveno-belih, Voša mogla doći do nove, dragocene pobede i prići korak bliže svom cilju.

Ceo tok ovog meča možete pratiti ovde, na našem internet portalu.

Novosađani su trenutno drugoplasirani u E grupi LE, odmah iza moćnog, nemačkog Kila, koji je u prošlom kolu uspeo da ih pobedi, iako ih nije nadigrao na terenu.

Vojvodina u domaćem prvenstvu dobro stoji i stabilno zauzima drugu poziciju u Superligi, dok su Španci trenutno četvrtoplasirani tim Asobal lige.

Revanš meč Torelavege i Vojvodine igra se 29. oktobra u Španiji.