(UŽIVO) Vojvodina bolja na terenu protiv španske Torelavege, u bitnom meču za PLASMAN U TOP-16 LIGE EVROPE

22.10.2024. 17:47 21:14
воша

Rukometaši Vojvodine večeras od 20.45 časova igraju jedan od ključnih mečeva za plasman u top-16 fazu Lige Evrope.

Voša je bolje otvorila meč i vodi sa 11:8

24. min.

Voša ponovo na +4

Treći gol Vorkapića, koji je odlično pokupio loptu odbijenu od stative i uspeo da postigne pogodak.

20. min.

Voša nije iskoristila sedmerac

Vukašin Vorkapić promašuje zicer sa linije 7 metara.

18. min.

Prvi sedmerac za Torelavegu

Prvi sedmerac za špansku ekipu nije propustio da iskoristi Havijer Munjoz.

16. min.

Greške na obe strane

Poslednjih tri - četiri minuta obeležile su greške na obe strane u napadu, ali i dobra igra u odbrani Vojvodine, što našu ekipu održava u prtednosti od 8:5.

11. min.

Gol iz kontre

Sjajna, brza kontra Vojvodine, Sesa pronalazi Kavčića, koji povećava na 7:3

9. min.

Sedmerac za Vojvodinu i 5:1

Novi gol za Vojvodinu sa linije 7 metara, rezultat je povećan na 5:1.

8. min.

Voša se raspucala

Sesa je u 8. minutu postigao svoj drugi gol za 4:1 za Vojvodinu, nakon čega je Trnavac ponovo sjajno odbranio pokušaj Španaca da smanje prednost.

3. min.

2:1 za Vojvodinu

Vojvodina igra sjajnu odbranu, a na golu se već istakao Andrej Trnavac, koji je odbranio dva odlična udarca na gol.

1. min.

Utakmica je počela

Utakmica je počela i prvi napad ima gostujuća ekipa Torelavege.

15 minuta pre početka

Zagrevanje pred početak meča

Igrači obe ekipe su na terenu i u toku je zagrevanje pred početak meča.

Za 15-ak minuta očekujemo da glavni sudija da znak za početak važne utakmice za rukometaše Vojvodine.

U Novom Sadu gostuje španska Torelavega, a meč se igra u dvorani SC „Slana bara”, gde se očekuje da bi, uz do vrha pune tribine i još jednu sjajnu atmosferu vernih navijača crveno-belih, Voša mogla doći do nove, dragocene pobede i prići korak bliže svom cilju.

Ceo tok ovog meča možete pratiti ovde, na našem internet portalu.

Novosađani su trenutno drugoplasirani u E grupi LE, odmah iza moćnog, nemačkog Kila, koji je u prošlom kolu uspeo da ih pobedi, iako ih nije nadigrao na terenu.

Vojvodina u domaćem prvenstvu dobro stoji i stabilno zauzima drugu poziciju u Superligi, dok su Španci trenutno četvrtoplasirani tim Asobal lige.

Revanš meč Torelavege i Vojvodine igra se 29. oktobra u Španiji.