22.10.2024.
117.0275
107.7403

Кошарка је била у другом плану

ДРАМА У „МОРАЧИ“ Први човек Звезде избачен из хале! УТАКМИЦА ПРЕКИНУТА, па настављена до ПОБЕДЕ ЦРВЕНО-БЕЛИХ

21.10.2024. 21:35 21:49
zvezda

Кошаркаши Црвене звезде у Подгорици поражени су у мечу петог кола АБА лиге против Будућности резултатом 73:75.

Као и увек, врела атмосфера у хали "Морача" додатно утиче на играче на терену и велики набој прати окршај два тима, која претендују на највиши пласман. сходно свему томе, дошло је до додатних тензија у трећој деоници.

Епилог расправе са клупом звезде средином трећег квартала било је и искључење за неког од људи из црвено-белог табора, а након кратке паузе и мистерије ко треба да изађе видели смо да се ради о првом човеку клуба.

Главни судија Саша Пукл прекинуо је меч и није дао да се настави док
Жељко Дрчелић, председник Управног одбора не изађе, што се после жустре расправе и догодило.

Обезбеђење је Дрчелића испратило из хале.

A post shared by Sportal.rs (@sportalrs)

Потом је настављена утакмица, прекинута у четвртој четвртини, пошто је испражњен део трибина са домаћим навијачима у дворани "Морача" у Подгорици.
Меч је настављен после 20 минута, а резултат у том тренутку је био 68:65 за црвено-беле.

Утакмица је била прекинута због непримереног скандирања и убацивања предмета навијача домаћег тима.

Претходно је било неколико мањих прекида, пре свега због непримерених повика са трибина, упућених Немањи Недовићу.