Košarka je bila u drugom planu

DRAMA U „MORAČI“ Prvi čovek Zvezde izbačen iz hale! UTAKMICA PREKINUTA, pa nastavljena do POBEDE CRVENO-BELIH

21.10.2024. 21:35 21:49
zvezda

Košarkaši Crvene zvezde u Podgorici poraženi su u meču petog kola ABA lige protiv Budućnosti rezultatom 73:75.

Kao i uvek, vrela atmosfera u hali "Morača" dodatno utiče na igrače na terenu i veliki naboj prati okršaj dva tima, koja pretenduju na najviši plasman. shodno svemu tome, došlo je do dodatnih tenzija u trećoj deonici.

Epilog rasprave sa klupom zvezde sredinom trećeg kvartala bilo je i isključenje za nekog od ljudi iz crveno-belog tabora, a nakon kratke pauze i misterije ko treba da izađe videli smo da se radi o prvom čoveku kluba.

Glavni sudija Saša Pukl prekinuo je meč i nije dao da se nastavi dok
Željko Drčelić, predsednik Upravnog odbora ne izađe, što se posle žustre rasprave i dogodilo.

Obezbeđenje je Drčelića ispratilo iz hale.

A post shared by Sportal.rs (@sportalrs)

Potom je nastavljena utakmica, prekinuta u četvrtoj četvrtini, pošto je ispražnjen deo tribina sa domaćim navijačima u dvorani "Morača" u Podgorici.
Meč je nastavljen posle 20 minuta, a rezultat u tom trenutku je bio 68:65 za crveno-bele.

Utakmica je bila prekinuta zbog neprimerenog skandiranja i ubacivanja predmeta navijača domaćeg tima.

Prethodno je bilo nekoliko manjih prekida, pre svega zbog neprimerenih povika sa tribina, upućenih Nemanji Nedoviću.