16°C
26.10.2024.
117.0652
108.1434

(УЖИВО) НЕРЕШЕН РЕЗУЛТАТ ИЗМЕЂУ ВОЈВОДИНЕ И ОФК БЕОГРАДА на "Карађорђу", Београђани са играчем мање до краја меча

26.10.2024. 18:51 21:34
fk vojvodina

Фудбалери Војводине играју са ОФК Београдом на "Карађорђу" у 13. колу Суперлиге Србије.

70. мин.

Измена у Војводини

И у Војводини је извршена измена. Из игре је изашао Кокановић, а ушао је Радуловић.

70. мин.

Изгледна шанса за Војводину, али Поповић одбранио

Војводина је имала идеалну шансу да поведе на утакмици. Шутирао је Петровић, лопта је ишла под пречку, али је Поповић успео да одбрани.

68. мин.

Измена у ОФК Београду

Дошло је до прве измене у ОФК Београду. Изашао је Кнежевић, а ушао Обрадовић.

65. мин.

ОФК Београд наставља с играчем мање

Фудбалери ОФК Београда до краја утакмице играће с играчем мање. Наиме, Адо је оштро стартовао на Медојевића и због тога је добио други жути картон, а тиме и црвени. Први је зарадио због чарке са Петровићем, тако да је за њега утакмица завршена.

56. мин.

Чарке на терену

Дошло је до чарки и хошкања Петровића и Аде. Њих двојица су се нашли у клинчу, али је судија Илић убрзо смирио страсти. Казнио је Петровића и Аду са жутим картонима.

52. мин.

Стекли се услови за наставак утакмице

После неколико минута, када се разишла димна завеса од бакљаде са трибина судија Илић је дао знак да се меч настави.

49. мин.

Прекинут сусрет због бакљаде

Почетком другог полувремена судија Илић је одлучио да прекине на кратко сусрет због бакљаде на трибинама, јер се створила права димна завеса на терену.

46. мин.

Почело је друго полувреме

Почело је друго полувреме. Обојица тренера су се одлучили да исти играчи из првог дела наставе и у другом.

45+2. мин.

Крај орвог полувремена

Крај првог полувремена. Повели су гости у 1. минуту, а Петровић је изједначио на 1:1 у 19. минуту. Од тада Војводина је је имала више прилика, али није успела и да их реализује.

45. мин.

Игра се надокнада времена

Игра се надокнада времена од два минута.

30. мин.

Опет прилика за Новосађане

Савићевић је одлично шутирао, некако је Поповић успео да одбрани тај ударац, а лопта се одбила до Бамиделеа, али овај није успео да постигне погодак.

24. мин.

Нова прилика за Војводину, али изостао је преокрет

Војводина је пропустила шансу за преокрет. Наиме, каснио је Момчиловић, Црномарковић је имао прилику да матира Поповића, али дефанзивац Војводине није искористио одличну прилику, тако да није било промене резултата.

19. мин.

Војводина изједначила преко Петровића

Успели су фудбалери Војводине да дођу до изједначења на 1:1 против ОФК Београда. Сери је одлично пронашао Његоша Петровића, а овај је лукаво упутио шут и успео да савлада голамана Београђана Поповића.

15. мин.

Шанса за Војводину, па одмах и за ОФК

Одличну прилику имала је Војводина, шутирао је Медојевић, али је статива спасла госте.

Одмах је уследио напад ОФК Београда на другој страни, Митуљикић је запретио, али је одлично уклизао Кораћ и спасио Вошу.

1. мин.

ОФК Београд повео у првом минуту

Тек што је утакмица почела, а ОФК Београд је стигао до поготка и повео са 1:0. Аут је извео Цветковић, а центаршут Анан. На првој стативи заспао је Кораћ, а није успео да до лопте дође ни Црномарковић, али зато јесте Влијтер и успео је да је убаци у мрежу иза леђа голмана Војводине Гочманца.

Стари добри новосадско-београдски дерби. Дуел спортских пријатеља ван терену, а великих ривала на травнатом тепиху. Утакмица с предзнаком „господски дерби“, јер њихови дуели немају ни скандале, ни инциденте, већ праву – здраву фудбалску причу.

Тренер Новосађана Ненад Лалатовић истиче да је ова утакмица посебна за њега, јер је прва од како се вратио на „Карађорђе“.

Верујући у могућност повратка у круг екипа које кроје врх суперлигашке табеле, Вошини фудбалери, осокољени оптимизмом тренера Ненада Лалатовића, одреда најављују дијаметрално издање у односу на оцену њиховог учинка у првих 12 кола.

ОФК Београд је хит јесењег дела првенства и Лалатовић понавља да за повољан резултат мора да се поправи игра у дефанзиви.

Сви за Бојана!

ФК Војводина наставља праксу да утакмице у Новом Саду имају и хуманитарни каратер. Део прихода од улазница одлази на рачун Бојана Матавуља. ФК Војводина позива све да заједно помогнемо да се млади Бојан опорави после тешке саобраћајне несреће. Осим куповином улазница, помоћ можете послати слањем смс поруке са текстом 1455 на број 3030 (цена смс поруке је 200 динара).

Гест који се памти!

Навијачи Војводине су пре него више од две године учинили гест вредан пажње. Они су тада позвали Управу новосадског клуба да помогне ОФК Београду у моментима када су “романтичари” били пред гашењем.

– Помозите ОФК Београду, па макар ми не довели неко појачање, гласио је апел навијача.

Руководство Војводине одазвало се апелу навијача за помоћ и тиме је учињен потез који ће се дуго памтити.

Извор:
Дневник
У СУБОТУ НА „КАРАЂОРЂУ“ СТАРИ, ДОБРИ ДЕРБИ ВОЈВОДИНА – ОФК БЕОГРАД: Трагом шарма и вековне лепоте
firma

25.10.2024. 15:19 15:41
ВОШИН БОНУС МАРКО ВЕЛИЧКОВИЋ ТРАЖИ ЗА ЕКИПУ ЈОШ ЈЕДНУ ШАНСУ Са ОФК-ом утакмица свих утакмица