(UŽIVO) NEREŠEN REZULTAT IZMEĐU VOJVODINE I OFK BEOGRADA na "Karađorđu", Beograđani sa igračem manje do kraja meča

26.10.2024. 18:51 21:34
fk vojvodina

Fudbaleri Vojvodine igraju sa OFK Beogradom na "Karađorđu" u 13. kolu Superlige Srbije.

70. min.

Izmena u Vojvodini

I u Vojvodini je izvršena izmena. Iz igre je izašao Kokanović, a ušao je Radulović.

70. min.

Izgledna šansa za Vojvodinu, ali Popović odbranio

Vojvodina je imala idealnu šansu da povede na utakmici. Šutirao je Petrović, lopta je išla pod prečku, ali je Popović uspeo da odbrani.

68. min.

Izmena u OFK Beogradu

Došlo je do prve izmene u OFK Beogradu. Izašao je Knežević, a ušao Obradović.

65. min.

OFK Beograd nastavlja s igračem manje

Fudbaleri OFK Beograda do kraja utakmice igraće s igračem manje. Naime, Ado je oštro startovao na Medojevića i zbog toga je dobio drugi žuti karton, a time i crveni. Prvi je zaradio zbog čarke sa Petrovićem, tako da je za njega utakmica završena.

56. min.

Čarke na terenu

Došlo je do čarki i hoškanja Petrovića i Ade. Njih dvojica su se našli u klinču, ali je sudija Ilić ubrzo smirio strasti. Kaznio je Petrovića i Adu sa žutim kartonima.

52. min.

Stekli se uslovi za nastavak utakmice

Posle nekoliko minuta, kada se razišla dimna zavesa od bakljade sa tribina sudija Ilić je dao znak da se meč nastavi.

49. min.

Prekinut susret zbog bakljade

Početkom drugog poluvremena sudija Ilić je odlučio da prekine na kratko susret zbog bakljade na tribinama, jer se stvorila prava dimna zavesa na terenu.

46. min.

Počelo je drugo poluvreme

Počelo je drugo poluvreme. Obojica trenera su se odlučili da isti igrači iz prvog dela nastave i u drugom.

45+2. min.

Kraj orvog poluvremena

Kraj prvog poluvremena. Poveli su gosti u 1. minutu, a Petrović je izjednačio na 1:1 u 19. minutu. Od tada Vojvodina je je imala više prilika, ali nije uspela i da ih realizuje.

45. min.

Igra se nadoknada vremena

Igra se nadoknada vremena od dva minuta.

30. min.

Opet prilika za Novosađane

Savićević je odlično šutirao, nekako je Popović uspeo da odbrani taj udarac, a lopta se odbila do Bamidelea, ali ovaj nije uspeo da postigne pogodak.

24. min.

Nova prilika za Vojvodinu, ali izostao je preokret

Vojvodina je propustila šansu za preokret. Naime, kasnio je Momčilović, Crnomarković je imao priliku da matira Popovića, ali defanzivac Vojvodine nije iskoristio odličnu priliku, tako da nije bilo promene rezultata.

19. min.

Vojvodina izjednačila preko Petrovića

Uspeli su fudbaleri Vojvodine da dođu do izjednačenja na 1:1 protiv OFK Beograda. Seri je odlično pronašao Njegoša Petrovića, a ovaj je lukavo uputio šut i uspeo da savlada golamana Beograđana Popovića.

15. min.

Šansa za Vojvodinu, pa odmah i za OFK

Odličnu priliku imala je Vojvodina, šutirao je Medojević, ali je stativa spasla goste.

Odmah je usledio napad OFK Beograda na drugoj strani, Mituljikić je zapretio, ali je odlično uklizao Korać i spasio Vošu.

1. min.

OFK Beograd poveo u prvom minutu

Tek što je utakmica počela, a OFK Beograd je stigao do pogotka i poveo sa 1:0. Aut je izveo Cvetković, a centaršut Anan. Na prvoj stativi zaspao je Korać, a nije uspeo da do lopte dođe ni Crnomarković, ali zato jeste Vlijter i uspeo je da je ubaci u mrežu iza leđa golmana Vojvodine Gočmanca.

Stari dobri novosadsko-beogradski derbi. Duel sportskih prijatelja van terenu, a velikih rivala na travnatom tepihu. Utakmica s predznakom „gospodski derbi“, jer njihovi dueli nemaju ni skandale, ni incidente, već pravu – zdravu fudbalsku priču.

Trener Novosađana Nenad Lalatović ističe da je ova utakmica posebna za njega, jer je prva od kako se vratio na „Karađorđe“.

Verujući u mogućnost povratka u krug ekipa koje kroje vrh superligaške tabele, Vošini fudbaleri, osokoljeni optimizmom trenera Nenada Lalatovića, odreda najavljuju dijametralno izdanje u odnosu na ocenu njihovog učinka u prvih 12 kola.

OFK Beograd je hit jesenjeg dela prvenstva i Lalatović ponavlja da za povoljan rezultat mora da se popravi igra u defanzivi.

Svi za Bojana!

FK Vojvodina nastavlja praksu da utakmice u Novom Sadu imaju i humanitarni karater. Deo prihoda od ulaznica odlazi na račun Bojana Matavulja. FK Vojvodina poziva sve da zajedno pomognemo da se mladi Bojan oporavi posle teške saobraćajne nesreće. Osim kupovinom ulaznica, pomoć možete poslati slanjem sms poruke sa tekstom 1455 na broj 3030 (cena sms poruke je 200 dinara).

Gest koji se pamti!

Navijači Vojvodine su pre nego više od dve godine učinili gest vredan pažnje. Oni su tada pozvali Upravu novosadskog kluba da pomogne OFK Beogradu u momentima kada su “romantičari” bili pred gašenjem.

– Pomozite OFK Beogradu, pa makar mi ne doveli neko pojačanje, glasio je apel navijača.

Rukovodstvo Vojvodine odazvalo se apelu navijača za pomoć i time je učinjen potez koji će se dugo pamtiti.

Izvor:
Dnevnik
U SUBOTU NA „KARAĐORĐU“ STARI, DOBRI DERBI VOJVODINA – OFK BEOGRAD: Tragom šarma i vekovne lepote
firma

25.10.2024. 15:19 15:41
VOŠIN BONUS MARKO VELIČKOVIĆ TRAŽI ZA EKIPU JOŠ JEDNU ŠANSU Sa OFK-om utakmica svih utakmica