Сремска лига: Рекордна победа Витојевчана

21.08.2018. 12:51 12:58

Витојевчани су, славили, рекорним резултатом, одмах, на почетку првенства.

Партизан - Купиново 10:1 (4:0)

ВИТОЈЕВЦИ: Стадион Партизана, гледалаца 150, судија Ћирковић (Стгари Бановци).Стрелци: Г. Радовић у 11. (из пенала), Петровић у 16, Трипић у 22.и 86, Пајић у 29, 75.и 89.и Павловић у 52, 73.и 77.за Партизан, Тинтор у 85. минуту. за Купиново.Жути картони: Павловић, Матијевић (Партизан), Марковић, Стојановић (Купиново).Црвени картон: Ђуричић (Купиново).

ПАРТИЗАН: Стајчић -, Петковић 8, Трипић 8, Петровић 8, Павловић 8, Алексић 8, Пајић 8, Г. Радовић 8 (Ж. Радовић 7), Ђуровић 8, Вуколић 8 (М. Радовић 7), Млађеновић 8 (Матијевић).

КУПИНОВО: Саџак 7, Марковић 6, Лукач 6, Будимчић 6, Ђуричић 6, Милутиновић 6, Стојановић 6, Балог 6, Радивојевић 6, Тинтор 7.

А, гости допутовали са само десет играча, а завршили утакмицу са девет фудбалера. А, да су Витојевчани искористили све своје прилике резултат би био још већи. Иначе, почасни гол за Купиновчане, постигао је Владимир Тинтор, и то из шута са 40 метара.

Н. Радановић

ПСК Путинци - Будућност 2:1 (2:1)

ПУТИНЦИ: Стадион крај Кудељаре, гледалаца 150, судија Мијановић (Адашевци). Стрелци: Kolunyić у 4.и Ивковић у 25.за ПСК Путинце, Јанковић у 55. минуту за Будућност.

ПСК ПУТИНЦИ: Милошевић 7, Квочка 7, Зекановић 8 (Стоисављевић 7), ованов 7, Васиљевић 7, Видаковић 7, Адамовић 8, Радић 7(Дерета), Колунџић 8, Ивковић 8, Катић 7 (Поповић)

БУДУЋНОСТ: Јокић 8, Шарац 7, Јефтић 7, Петровић 7, Сремац 7, Симовљевић 7, Сретеновић 7, Кљајић 7, Михајловић 7, Тодоровић 7, Јанковић 8.  Домаћини, опет, на почетку сезоне, показали да су квалитетна екипа. Гости на другој страни, нису показали, онолико колико вреде.То је и одлучило овај меч. Kolunyić је матирао голмана гостију из шута с 35 метера, док је, Ивковић, изненадио Јокића из слободног ударца са више од 28 мезтара. А, гости, су само искористили једну гужву пред голом Милошевића, када домаћа одбрана није на време избацила лопту из свог казеног простора.

Ч. Јовичић

Граничар (А) - Јадран 3:5 (2:2)

АДАШЕВЦИ: Стадион Граничара, гледалаца 200, судија Ипач (Марадик).Стрелци: Вурдеља у 28, Бојанић у 31.и Кнежевић у 67. за Граничар, а Миланковић у 43.и 78, А. Наглић у 45. и 89.и Кнежевић у 52. минуту за Јадран. Жути картони: Шуша, Скакавац, Нешковић (Граничар).

ГРАНИЧАР: Гледић 6, Андришка 7, Скакавац 7, Ковачевић 7, Бојанић 7, Вурдеља 7, Суботић 6 (Кнежевић 7), Шуша 7,. Кончар 6 (Малић), Нешковић 6, Кулачанин 7.

ЈАДРАН: Секулић 7, Радић 7, Малетић 8, Булатовић 8, Тутек 8, Ј. Којчиновић 8 (М. Којчиновић), Миланковић 9, Кнежевић 8, Пекић 8 (Ковачевић), Марковић 8, А. Наглић 9.

Играчи Граничара, у овом мечу, нису, имали, шансе, да победе искусни састав гостију, који је у сваком тренутку игре знао шта хоће и шта треба да ради. Тако да су гости, лакше, него што се очекивало, дошли до три бода. А, домаћини, играли, без, више стандардних првотимаца.

М. Гићанов

Слобода - Борац (К) 1:0 (0:0)

ДОЊИ ТОВАРНИК: Стадион Слободе, гледалаца 150, судија Манојловић (Сремска Митровица). Стрелац: Драгојевић у 70. минуту. Жути картони: Трбовић, Ђуричић (Слобода), Радишић, В. Матић (Борац). Црвени картон. М. Мајсторовић (Слобода).

СЛОБОДА: С. Нинић 7, Јоргић 8, М. Мајсторовић 5, Митровић 7, В. Нинић 7, Кордолуп 7 (Ашћерић 7), Кнежевић 7 (Гемери 7), П. Мајсторовић 7, Трбовић 7, Рагастовац 8 (Ђуричић 7), Драгојевић 8.

БОРАЦ: Станишић 7, Вуколић 6, Радишић 6, Божић 6, В. Матић 7, Радовановић 6 (М. Матић 6), Јовић 6, Пјевац 7 (Вујаклија 6), Стојаковић 6, Нинковић 7, Б. Samaryić 6.

Тек у другом делу виђен је борбен фудбал, а на крају су домаћини славили уз много среће. Уствари, више су желели победу, јер, су од 20.минута играли са играчем мање.Искључен је М. Мајсторовић.

С. Сарић

Љуково - Борац (М) 2:0 (0:0)

ЉУКОВО: Стадион Љукова, гледалаца 100, судија Блажон (Рума).Стрелац: Јездић у 54.и 59. мињуту. Жути картон: Милекић (Борац).

ЉУКОВО: Мијатовић, Ковачевић, Миладиновић (Поштић), Лукић, Живковић, Марковић, Јездић, Караћ, Бјелац, Крстић (Убовић), Шестовић (Јовић).

БОРАЦ: Јандрић 7, Т. Вулетић, Жегарац, Аврамовић, М. Вулетић, Бјелић (Смајловић), Грујичић, Вукадиновић (Лазић), Драгојевић, Милекић (Коњевић), Шарчевић.

Стрелци Борца, потпуно, су затајили у овом мечу.А, домаћини, су, у својим редовима, имали расположеног и спретног стрелца Јездића, што је и одлучило овај занимљив и допадљив меч.Била, је то иначе, лепа фудбалска представа у којој су домаћи фудбалери у потпуностои задовољили своје верне навијаче.

Н. Тркуља

Доњи Петровци - Полет 3:2 (0:1)

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Стадион Доњих Петроваца, гледалаца 150, судија Чекичевић (Моровић). Стрелци: Вукајловић у 61. и Дамјановић у 71. и 84.за Доње Петровце, Јовић у 35. и Тодоровић у 90. минуту за Полет.Жути картони: Ољача, Шаша, Дамјановић, Јовановић, резервни голмана на клупи (Доњи Петровци), Ружичић, Јовић (Полет).

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Башић 8, Путица 8, Бузаш 8, Шаша 7, Диклић 7, Недимовић 8, Вукајловић 8, Чворков 8, Мркајић 6, Сладоја 7 (Стојић 7), Ољача 8 (Дамјановић 9).

ПОЛЕТ: Грковић 7, Поповић 7, Пољак 8, Драганић 7, Пејовић 6, Ружичић 7, Иваниш 7, Бакић 6 (Комазец 6), Јовић 8, Тодоровић 7 (Сремац 6), Калезић 7.

Гости из Нових Карловаца, били су, опаснији ривал, у првом полувремену, и у својим редовима, имали су расположеног стрелца Јовића, који је био нерешива енигма за домаћу одбрану.Постигао је гол и био најбољи појединац на терену.

У другом полувремену, друга слика.Сада су домаћини бољи ривал и у својим редовима су имали два расположена стрелца Вукајловића и Дамјановића два пута, који су такође били нерешива енигма за гостујућу одбрану.Уствари, у овом сусрету, победио, је ипак, бољи тим.Тодоровић је у последњим секундама сусрета само ублажио пораз свом тиму.

Д. Лејић

Словен - Напредак (П) 1:0 (0:0)

РУМА: Стадион Словена, гледалаца 100, судија Ипач (Марадик).Стрелци: Василић у 7. за Напредак, Пршић у 61.и Прелић у 72. минуиту за Подриње. Жути картони: Батањски, Путник (Словен), Скопљак, Јовановић, Миличевић, Јанковић, Василић, Швељо (Напредак).

СЛОВЕН: Дер 8, Топић 7, Поповић 8, Лукић 7, Ракић 7, Батањски 7, Путник 7, Опарушић 7, Станић 7, Антонић 7 (Петковић), Савић 8 (Вујевић).

НАПРЕДАК: Шарец 6, Јовановић 7, Швељо 6, Пувалић 7, Миличевић 7, Јанковић 6, Макарић 7, Ђурчин 6, Василић 6, Врачевић 6, Скопљак 7.

Заслужена победа Румљана. За победу је било доста и један гол. После убацивања лопте у казнени простор гостију Батањски је лопту са пенала послао у сам десни доњи угао голмана гостију. Иначе, домаћини су били фаворити у овом дуелу, али, и физички много спремнији од Попинчана, који су у финишу баш посустали.

Г. Сучевић

Резултати:

ЉУКОВО: Љуково - Борац (М) 2:0, РУМА: Словен - Напредак (П) 1:0, ДОЊИ ТОВАРНИК: Слобода - Борац (К) 1:0, ПУТИНЦИ: ПСК Путинци -Будућност 2:1, АДАШЕВЦИ: Граничар - Јадран 3:5, ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Доњи Петровци -Полет 3:2, ВИТОЈЕВЦИ: Партизан - Купиново 10:1, ИНЂИЈА: Железничар - Рудар (одложено).