Sremska liga: Rekordna pobeda Vitojevčana

21.08.2018. 12:51 12:58

Vitojevčani su, slavili, rekornim rezultatom, odmah, na početku prvenstva.

Partizan - Kupinovo 10:1 (4:0)

VITOJEVCI: Stadion Partizana, gledalaca 150, sudija Ćirković (Stgari Banovci).Strelci: G. Radović u 11. (iz penala), Petrović u 16, Tripić u 22.i 86, Pajić u 29, 75.i 89.i Pavlović u 52, 73.i 77.za Partizan, Tintor u 85. minutu. za Kupinovo.Žuti kartoni: Pavlović, Matijević (Partizan), Marković, Stojanović (Kupinovo).Crveni karton: Đuričić (Kupinovo).

PARTIZAN: Stajčić -, Petković 8, Tripić 8, Petrović 8, Pavlović 8, Aleksić 8, Pajić 8, G. Radović 8 (Ž. Radović 7), Đurović 8, Vukolić 8 (M. Radović 7), Mlađenović 8 (Matijević).

KUPINOVO: Sadžak 7, Marković 6, Lukač 6, Budimčić 6, Đuričić 6, Milutinović 6, Stojanović 6, Balog 6, Radivojević 6, Tintor 7.

A, gosti doputovali sa samo deset igrača, a završili utakmicu sa devet fudbalera. A, da su Vitojevčani iskoristili sve svoje prilike rezultat bi bio još veći. Inače, počasni gol za Kupinovčane, postigao je Vladimir Tintor, i to iz šuta sa 40 metara.

N. Radanović

PSK Putinci - Budućnost 2:1 (2:1)

PUTINCI: Stadion kraj Kudeljare, gledalaca 150, sudija Mijanović (Adaševci). Strelci: Kolunyić u 4.i Ivković u 25.za PSK Putince, Janković u 55. minutu za Budućnost.

PSK PUTINCI: Milošević 7, Kvočka 7, Zekanović 8 (Stoisavljević 7), ovanov 7, Vasiljević 7, Vidaković 7, Adamović 8, Radić 7(Dereta), Kolundžić 8, Ivković 8, Katić 7 (Popović)

BUDUĆNOST: Jokić 8, Šarac 7, Jeftić 7, Petrović 7, Sremac 7, Simovljević 7, Sretenović 7, Kljajić 7, Mihajlović 7, Todorović 7, Janković 8.  Domaćini, opet, na početku sezone, pokazali da su kvalitetna ekipa. Gosti na drugoj strani, nisu pokazali, onoliko koliko vrede.To je i odlučilo ovaj meč. Kolunyić je matirao golmana gostiju iz šuta s 35 metera, dok je, Ivković, iznenadio Jokića iz slobodnog udarca sa više od 28 meztara. A, gosti, su samo iskoristili jednu gužvu pred golom Miloševića, kada domaća odbrana nije na vreme izbacila loptu iz svog kazenog prostora.

Č. Jovičić

Graničar (A) - Jadran 3:5 (2:2)

ADAŠEVCI: Stadion Graničara, gledalaca 200, sudija Ipač (Maradik).Strelci: Vurdelja u 28, Bojanić u 31.i Knežević u 67. za Graničar, a Milanković u 43.i 78, A. Naglić u 45. i 89.i Knežević u 52. minutu za Jadran. Žuti kartoni: Šuša, Skakavac, Nešković (Graničar).

GRANIČAR: Gledić 6, Andriška 7, Skakavac 7, Kovačević 7, Bojanić 7, Vurdelja 7, Subotić 6 (Knežević 7), Šuša 7,. Končar 6 (Malić), Nešković 6, Kulačanin 7.

JADRAN: Sekulić 7, Radić 7, Maletić 8, Bulatović 8, Tutek 8, J. Kojčinović 8 (M. Kojčinović), Milanković 9, Knežević 8, Pekić 8 (Kovačević), Marković 8, A. Naglić 9.

Igrači Graničara, u ovom meču, nisu, imali, šanse, da pobede iskusni sastav gostiju, koji je u svakom trenutku igre znao šta hoće i šta treba da radi. Tako da su gosti, lakše, nego što se očekivalo, došli do tri boda. A, domaćini, igrali, bez, više standardnih prvotimaca.

M. Gićanov

Sloboda - Borac (K) 1:0 (0:0)

DONJI TOVARNIK: Stadion Slobode, gledalaca 150, sudija Manojlović (Sremska Mitrovica). Strelac: Dragojević u 70. minutu. Žuti kartoni: Trbović, Đuričić (Sloboda), Radišić, V. Matić (Borac). Crveni karton. M. Majstorović (Sloboda).

SLOBODA: S. Ninić 7, Jorgić 8, M. Majstorović 5, Mitrović 7, V. Ninić 7, Kordolup 7 (Ašćerić 7), Knežević 7 (Gemeri 7), P. Majstorović 7, Trbović 7, Ragastovac 8 (Đuričić 7), Dragojević 8.

BORAC: Stanišić 7, Vukolić 6, Radišić 6, Božić 6, V. Matić 7, Radovanović 6 (M. Matić 6), Jović 6, Pjevac 7 (Vujaklija 6), Stojaković 6, Ninković 7, B. Samaryić 6.

Tek u drugom delu viđen je borben fudbal, a na kraju su domaćini slavili uz mnogo sreće. Ustvari, više su želeli pobedu, jer, su od 20.minuta igrali sa igračem manje.Isključen je M. Majstorović.

S. Sarić

Ljukovo - Borac (M) 2:0 (0:0)

LJUKOVO: Stadion Ljukova, gledalaca 100, sudija Blažon (Ruma).Strelac: Jezdić u 54.i 59. minjutu. Žuti karton: Milekić (Borac).

LJUKOVO: Mijatović, Kovačević, Miladinović (Poštić), Lukić, Živković, Marković, Jezdić, Karać, Bjelac, Krstić (Ubović), Šestović (Jović).

BORAC: Jandrić 7, T. Vuletić, Žegarac, Avramović, M. Vuletić, Bjelić (Smajlović), Grujičić, Vukadinović (Lazić), Dragojević, Milekić (Konjević), Šarčević.

Strelci Borca, potpuno, su zatajili u ovom meču.A, domaćini, su, u svojim redovima, imali raspoloženog i spretnog strelca Jezdića, što je i odlučilo ovaj zanimljiv i dopadljiv meč.Bila, je to inače, lepa fudbalska predstava u kojoj su domaći fudbaleri u potpunostoi zadovoljili svoje verne navijače.

N. Trkulja

Donji Petrovci - Polet 3:2 (0:1)

DONJI PETROVCI: Stadion Donjih Petrovaca, gledalaca 150, sudija Čekičević (Morović). Strelci: Vukajlović u 61. i Damjanović u 71. i 84.za Donje Petrovce, Jović u 35. i Todorović u 90. minutu za Polet.Žuti kartoni: Oljača, Šaša, Damjanović, Jovanović, rezervni golmana na klupi (Donji Petrovci), Ružičić, Jović (Polet).

DONJI PETROVCI: Bašić 8, Putica 8, Buzaš 8, Šaša 7, Diklić 7, Nedimović 8, Vukajlović 8, Čvorkov 8, Mrkajić 6, Sladoja 7 (Stojić 7), Oljača 8 (Damjanović 9).

POLET: Grković 7, Popović 7, Poljak 8, Draganić 7, Pejović 6, Ružičić 7, Ivaniš 7, Bakić 6 (Komazec 6), Jović 8, Todorović 7 (Sremac 6), Kalezić 7.

Gosti iz Novih Karlovaca, bili su, opasniji rival, u prvom poluvremenu, i u svojim redovima, imali su raspoloženog strelca Jovića, koji je bio nerešiva enigma za domaću odbranu.Postigao je gol i bio najbolji pojedinac na terenu.

U drugom poluvremenu, druga slika.Sada su domaćini bolji rival i u svojim redovima su imali dva raspoložena strelca Vukajlovića i Damjanovića dva puta, koji su takođe bili nerešiva enigma za gostujuću odbranu.Ustvari, u ovom susretu, pobedio, je ipak, bolji tim.Todorović je u poslednjim sekundama susreta samo ublažio poraz svom timu.

D. Lejić

Sloven - Napredak (P) 1:0 (0:0)

RUMA: Stadion Slovena, gledalaca 100, sudija Ipač (Maradik).Strelci: Vasilić u 7. za Napredak, Pršić u 61.i Prelić u 72. minuitu za Podrinje. Žuti kartoni: Batanjski, Putnik (Sloven), Skopljak, Jovanović, Miličević, Janković, Vasilić, Šveljo (Napredak).

SLOVEN: Der 8, Topić 7, Popović 8, Lukić 7, Rakić 7, Batanjski 7, Putnik 7, Oparušić 7, Stanić 7, Antonić 7 (Petković), Savić 8 (Vujević).

NAPREDAK: Šarec 6, Jovanović 7, Šveljo 6, Puvalić 7, Miličević 7, Janković 6, Makarić 7, Đurčin 6, Vasilić 6, Vračević 6, Skopljak 7.

Zaslužena pobeda Rumljana. Za pobedu je bilo dosta i jedan gol. Posle ubacivanja lopte u kazneni prostor gostiju Batanjski je loptu sa penala poslao u sam desni donji ugao golmana gostiju. Inače, domaćini su bili favoriti u ovom duelu, ali, i fizički mnogo spremniji od Popinčana, koji su u finišu baš posustali.

G. Sučević

Rezultati:

LJUKOVO: Ljukovo - Borac (M) 2:0, RUMA: Sloven - Napredak (P) 1:0, DONJI TOVARNIK: Sloboda - Borac (K) 1:0, PUTINCI: PSK Putinci -Budućnost 2:1, ADAŠEVCI: Graničar - Jadran 3:5, DONJI PETROVCI: Donji Petrovci -Polet 3:2, VITOJEVCI: Partizan - Kupinovo 10:1, INĐIJA: Železničar - Rudar (odloženo).