107.8135

Сомборска лига: Мајсторије Данојевића

12.09.2017. 12:06 12:08

Хајдук јуниор - Будућност 3:0 (0:0)

КУЛА: Стадион „Милан Средановић“, гледалаца 200. Судија:  Малбашић (Сомбор). Стрелци: Кулић у 50. и Данојевић у 69. и 74. минуту. Жути картони: Чешљевић и Миладиновић ( Будућност).

ХАЈДУК ЈУНИОР: Радмановић -, Веселиновић 7, Јањић 7 ( од 83. Јововић -), Ланчужанин 7, Савић 7, Ф. Вујовић 8, Вујмиловић 7, Фуртула 7 ( од 79. Марић -), Данојевић 9 ( од 77. Драганић -), Кулић  8 и В. Вујовић 7.

БУДУЋНОСТ: Лугоња 7, Тасић 6( од 77. Нештицки -), Вулић 7, Ловре 7, Буквић 6, Кнежевић 6 ( од 58. Шатора -), Дујаковић 6, Миладиновић 6 (од 77. Хајдуковић -, Чешљевић 7, Јованић 6 и Антонић 7.

Мајсторије Душана Данојевића донеле су три гола у мрежи гостију. У првом полувремену је било тврдо, домаћин је имао и мало среће када је Вулић ударцем главом задрмао пречку, да би у другом делу ствари дошле на своје место. Најпре је у 50. минуту луцидно додавање Данојевића искористио Кулић и довео свој тим у вођство. Потом је Данојевић у 69. минуту из слободног ударца са око 20 метара погодио рашље, да би само пет минута касније Данојевић својим другим голом ставио тачку на  сусрет.

Ђ. Бојанић

Славија - Црвенка 2:4 (1:2)

ПИВНИЦЕ: Стадион Славије, гледалаца 250, судија: Врачар (Сомбор), стрелци: Кућинић у 4. Ј. Жигмонд у 48. за Славију, Ј. Радмановић у 12. и Ивић у 46. Јововић у 56. Керекеш у 83. минуту за Црвенку. Жути картони: Кучинић, Секеруш (Славија).

СЛАВИЈА: Брња, Влад. Кухта, Бенка, М. Жигмунд, Мирковић, Тешановић, Влас. Кухта (Бабић), Котив (Петровић), Јуцо (Секеруш), Кученић, Ј. Жигмонд.

ЦРВЕНКА: Ђуричић, Коцић, Ивић, М. Радмановић, М. Радуловић (Б. Радуловић), Суботић, Јововић, Ј. Радмановић, Керекеш, Петровић, Ј. Суботић, Фацол (Графовић).

Наслабија актер утакмице био је судија Врачар из Сомбора, који је био наклоњен гостима, па је на полувремену као и на крају утакмице извиждан од гледалаца. Победа гостију је заслужена, јер су знали да искористе грешке домаће одбрана.

Ј. Шутер

Кула - ЖАК 1:2, Будућност (П) - Крила Крајине 1:1, Младост (К) - Борац (БГ) 2:0, Русин - Херцеговац 6:1, Хајдук јуниор - Будућност (М) 3:0, Славија - Црвенка 2:4, Стари Град - Војводина 2:1, Станишић - Липар 3:1.

 1. Станишић    4      4      0      0      17:2  12

 2. Црвенка      4      4      0      0      18:4  12

 3. Кр. Крајине  4      2      2      0      9:4   8

 4. Хајдук ј.      4      2      1      1      12:5  7

 5. Будућ.  (М)  4      2      1      1      7:6   7

 6. Младост (К) 4      2      1      1      7:8   7

 7. Стари град   4      2      0      2      6:5   6

 8. Будућ. (П)      4      1      2      1      5:5   5