ПОЧЕЛА НОВА СЕЗОНА ВОЈВОЂАНСКЕ ФУТСАЛ ЛИГЕ: Комшије у Новом Бечеју поделиле плен

15.10.2024. 14:34 14:37
futsal

Минуле сезоне осам, а ове само шест екипа учествује у Војвођанској футсал лиги.

Жреб је био немилосрдан према комшијама из два Бечеја, јер их је одмах у првом колу спојио, али су они, резултатски гледано, на равне части поделили плен играјући нерешено – Тиса - Бечеј 2003 4:4 (4:2).

Бачвани су голом Воргучина већ у другом минуту повели 1:0, али су се Банаћани брзо консолидовали и преко Томића у четвртом и Икрашева у 11. минуту преокренули резултат у своју корист.

Новајлија у редовима Бечејаца Акош Месарош је изједначио у 14. минуту. До одласка на одмор Новобечејци су постигли још два гола и то Томић у 16. и Ђукић у 19. минуту.

Наставак је више радости донео Бечејцима, јер је млади Сел постигао гол у 26, а Пеленгић у 36. минуту поставио коначних 4:4. Новобечејци жале за пропуштеном приликом, јер су имали два гола вођства, а Бечејци се радују што су имали снаге и воље да анулирају предност домаћина.

У преосталим утакмицама постинути су ови резултати: Нова Пазова – Краљевићево 6:4 и у Новим Бановцима Омладинац – Фул Фел из Суботице 5:3.

У другом колу Бечејци дочекују Краљевићево из Качарева, Тиса је поново домаћин, сада Омладинцу из Нових Бановаца, а у Суботици Фул Фел дочекују Нову Пазову.

Тиса - Бечеј 2003 4:4 (4:2)

НОВИ БЕЧЕЈ: СЦ „Јединство“. Гледалаца: 100. судије: Марко Попов и Никола Морача. Стрелци: 0:1 Воргучин у 2, 1:1 Томић у 4, 2:1 Икрашев у 11, 2:2 Месарош у 14, 3:2 Томић у 16, 4:2 Ђукић у 19, 4:3 Сел у 26. и 4:4 Пеленгић у 36. минуту. Жути Картони: Дражић и Икрашев (Тиса), а Сел и Пеленгић (Нечеј 2003.). Црвени картон: асистент тренера Блажин у 40. минуту (Тиса)

ТИСА: ЂУРОВИЋ, ДРАЖИЋ, ТОМИЋ, ИКРАШЕВ, ЂУКИЋ, Ћурчић, Радосављев, Радовановић, Зељковић, Летић, Чичић, Салиховић, Симоновић.

БЕЧЕЈ 2003: ВАДАСКИ, ЂУКИЋ, ВОРГУЧИН, ПЕЛЕНГИЋ, БОЖИЧИЋ, Карачоњи, Месарош, Хајду, Дабижљевић, Сел.