104.8191

Плеј-оф Суперлиге Србије: Напредак - Војводина 1:0

15.04.2018. 16:01 20:24
Извор: FK Vojvodina

Фудбалери Напретка победили су Војводину у Крушевцу са 1:0 пред око 1.500 гледалаца. Стрелац је из пенала био Вулић у 57. минуту. Трудиле су се обе екипе, али очекивала се занимљивија утакмица с више шанси и голова.

Крај

90+2: Одлична прилика за Напредак. Вукановић је прошао по левој страни и одиграо пас за Вулића, он је лоше захратио лопту и шутирао, али није видео да је Симоновић био у бољој прилици. Срећом по Војводину напредак није постигао још један гол.

90+1. минут: Вукановић је шутирао са око 22 метра искоса, али је лопта отишла високо преко гола.

Судија Обрадовић ће надокнадити четири минута.

89. минут: Измена у Напретку. Изашао је Секидика, а ушао Симоновић да се појача дефанзива.

89. минут: Прилика за Војводину, центаршут је извео Антић, Радовановић је шутирао главом, али је Петровић лако ухватио лопту.

85. минут: Измена у Војводини. Изашао је Арсић, а ушао Михајловић.

84. минут: Помоћни судија је досудио офсајд играча Напретка, али је, упркос томе Никола Антић ушао у расправу са њим, због чега је добио жути картон. Вулић је током те акције, током које је свиран офсајд, био сам испред Роцкова, али је његов шут завршио поред гола.

80. минут: Месаровић је извео корнер, али нико од играча Војводине није успео да захвати лопту, јер је она завршила у рукама голмана Напретка Петровића.

79. минут: Измена у Војводини. Изашао је Зличић,а ушао Месаровић.

78. минут: Лепа прилика за Напредак, шутирао је Вукановић, али је Роцков био сигуран.

74. минут: Жути картон за  Н'Диају због прекршаја над Суботићем.

72. минут: Измена у Напретку. Изашао је Зец,  аушао Милисављевић.

67. минут: Антић је шутирао са око 30 метара, али је лопта отишла поред гола.

64. минут: Јованчић је добио жути картон.

57. минут: Тек што је ушао у игру Вулић је извео пенал и савладао Роцкова. Напредак је повео са 1:0.

56. минут: Пенал за Напредак. Одлична лопта за Вукановића, ушао је у казнени простор, а Веселиновић га је срушио. Судија Обрадовић свирао је једанаестерац и жути картон за Веселиновића због старта.

55. минут: Измена у Напретку. Изашао је Рушевић, а ушао је Вулић.

54. минут: Тек што је ушао Суботић је био у прилици. На тренутак се двоумио да ли да шутира сам, али је додао Арсићу, међутим, петровић је био на месту.

52. минут: Измена у Војводини. Изашао је Калезић, а ушао је Суботић.

50. минут: Зличић је био у прилици, али је Н'Диаје отклонио опасност за Напредак. У истом минуту на другој страни Вукановић је шутирао, али непрецизно. Доста грешака и неповезана игра на обе стране на почетку другог полувремена.

Полувреме

45. минут: Слободни ударац за Напредак, шутирао је Зец, али је Путничанин у одбрани био на правом местиу и отклонио опасност по своју екипу.

41. минут: Најбоља шанса на утакмици. Арсић је упутио центаршут, лопта је дошла до Радовановића, који је покушао главом, али је лопта отишла поред гола Напретка.

40. минут: Опао је ритам игре, мада су уводни минути утакмице наговештавали другачије. Нема правих шанси ни на једној страни.

37. минут: Костић је упутио центаршут ка Н'Диају који зна да буде опасан из оваквих ситуација, али је Роцков и овога пута био сигуран.

35. минут: Арсић је извео корнер, али нико од саиграча није прихватио лопту, тако да је и овај покушај Војводине остао без резултата.

30. минут: Период мирније игре, без правих прилика на обе стране.

25. минут: Лазаревић је шутирао са око 25 метара, али је Петровић ухватио лопту.

19. минут: Након корнера за Напредак, Н’Диаје је упутио ударац главом, али је Роцков ухватио лопту.

18. минут: Арсић је пао у шеснаестерцу Напретка после дуела с једним од играча домаћих, али уместо пенала судија Обрадовић му је досудио жути картон због симулирања.

16. минут: Други покушај Напретка, ударац је упутио Рушевић, али је Роцков опет био добро постављен.

11. минут: Најбоља прилика за Напредак од почетка утакмице, али је голман Војводине Роцков био на месту.

8. минут: Калезић је шутирао са око 25 метара, али је слабо захватио лопту, која је отишла поред стативе.

3. минут: После корнера за Војводину, Арсић је упутио волеј ударац са око 18 метара, али је лопта отишла преко пречке.

Екипе ће наступити у саставима:

Напредак: Петровић – Боранијашевић, Костић, Вешковац, Остојић – Шљивић, Н’Диаје, Зец, Рушевић – Џесе, Вукановић.

Војводина: Роцков – Лазаревић, Веселиновић, Радовановић, Антић – Путинчанин, Јованчић, Зличић – Калезић, Арсић, Винсент.

Главни судија: Срђан Обрадовић (Јагодина)