108.4794

ОПШТИНСКА ЛИГА РУМА – ИРИГ Контрама до бодова

16.05.2018. 12:59 13:00

Младост из Павловаца победила је Јединство (Р) резултатом 1:4 (1:2).

Играчи Јединства су одиграли, више него добро друго полувреме. Играли су добро и борбено у одбрани, и брзо, прелазили у контре, и то им је било довољно да дођу до високе победе.

Домаћини, успели су да, играју добро прво полувреме, али то им није било довољно да макар освоје бод. Једноставно нису могли да на средини игралишта задрже опасне нападаче гостију.

М. Суботић

ПАВЛОВЦИ: Стадион Младости, гледалаца 40, судија Оташевић (Рума).Стрелци: Пешић у 20 .за Младост, Видаковић у 18. и 60, Грбић у 28. и Пањак у 89 минуту .за Јединство.

МЛАДОСТ: Мошић, Милошевић, Анђић, Малешевић, Цвјетиновић, Ратковић, Живчић (Цикота), Пешић (Н. Срећковић), Јоцић, Тодоровић (Симић), Срећковић.

ЈЕДИНСТВО: Кухар, Грбић,  Мађешић, Мирић, Кулушић, Врготић, Кадар (Милић), Зец, Греч, Љубишић, Видаковић (Пањак).

Јединство (К) - Граничар (Г) 7:3 (4:2)

Играчи Граничара, покушали, су да се надигравају са искусним домаћинима. И све је ишло по плану, добро су гости парирали и чак и повели и то брзо. Ипак, Симић, је поравнао резултат, после корнера. Тек, после тога домаћини су преузели потпуну иницијативу и потпуно надиграли госте из Грабоваца.

Б. Кордолуп

КРАЉЕВЦИ: Игралиште Јединства, гледалаца 100, судија Скакавац (Рума). Стрелци: Симић у 19, Г.Чворков у 29, 41.и 65, Лазић у 50.и 68.и Исаковић у 60.за Јединство, Гавриловић у 9, 44.и 71.за Гранича.Жути картон: В. Самарџић (Граничар).

ЈЕДИНСТВО: Јокић 7, Банда 7, Цветичанин 7 (Исаковић 8), Г. Чворков 9 (Ласковић 7), Јовић 8, С. Лазаревић 7, Симић 8 (Давид Чворков 7), Михајловић 7, М. Лазаревић 7, Лазић 8, Рикановић 7.

ГРАНИЧАР: Мијалчић 6, С. Јовановић 6, Ђурђевић 6, Симић 6, Стевић 6, И. Јовановић 6, В. Самарџић 6, Станојевић 6, С. Гавриловић 6, Милић 6, Лазић 6.

Слога (В) - Сремац (Д) 3:1 (3:1)

Рутинска победа, домаћина.Мада, су сви очекивали, да ће гости из Добринаца, моћи да парирају лидеру на табели. Било је и тога на утакмици, али, само на тренутке.

Д. Вујић

ВОГАЊ: Игралиште Слоге, гледалаца 250, судија Блажон (Рума).Стрелци: Цвијановић у 20. и Мудрић у 28. и 41.за Слогу, а Томић у 35. минуту за Сремац. Жути картони: Вукомановић, Цвијановић, Мачак (Слога), Р. Ашћерић, Вукајловић (Сремац).Црвени картон: Бјелобрк (Слога).

СЛОГА: Мачак, Г. Петровић, Малетић, Бјелобрк, Миленко Крстић, Вучковић, Вукмановић, Драгичевић, Недић (Симеуновић), Мудрић (Вујић), Цвијановић.

СРЕМАЦ: Секулић, Матић, Драгутиновић, Томић, Паунковић, Р. Ашћерић, Љ. Вукмановић, Маџарац, З. Ашћерић, С. Вукајловић, Маричић (Михајловић).

Јединство (П) – Полет 2:1 (2:1)

Играчи Јединства, ипак, нису, лако, савладали госте.Домаћини јесу били бољи ривал у првом делу, али у даљем току меча гости су покушавали да преокренули резултат у своју корист, али, уз, сву борбеност, и велика хтења нису успели.

М. Пантовић

ПЛАТИЧЕВО: Игралиште Јединства, гледалаца 250, судија Мушицки (Рума).Стрелци: Трипић у 15.(из пенала) и Јокић у 17.(аутогол) за Јединство, а Марић у 31. минуту за Полет. Жути картони: Трипић, Д. Клајн, Трумић (Јединство), Стевановић, Марић, Јокић, Перић (Полет).

ЈЕДИНСТВО: В. Сабо, Трипић, Трумић, Шкара, Ж. Радовић, Кулић, М. Радовић, Ђурашевић (Д. Клајн), Лозић, Станојевић (Црнковић), Петровић (Жакула).

ПОЛЕТ: Вељовић, Лозанчић, Денић, Стевановић, Јокић, Марић (Љубишчик), Дамјановић, Марковић (Пожарчевић), Петровић, Милетић, Перић.

27. октобар - Фрушкогорац 3:6 (1:3)

ШАТРИНЦИ: Игралиште 27.октобра, гледалаца 100, судија Павковић (Вогањ).Стрелци: В. Јухас у 22. и Магош у 67. и 80.за 27.октобар, Васић у 24, 44.и 55, Антонић у 38, М. Кнежевић у 71.и Граовац у 85.за Фрушкогорац. Жути картони: Д. Радојчић, С. Јухас, Павин (27.октобар), Васић (Фрушкогорац).Црвени картон: Павин (27.октобар).

27. ОКТОБАР: Сабо, Михајлик, И. Бирињи, Варга, В. Јухас, С. Јухас, Д. Радојчић, Станковић, Суломор (Павин), В. Радојчић, Фекете.

ФРУШКОГОРАЦ: Д. Кнежевић, Стојковић, Павловић, Граовац, Антонић (Радвањ), Стојаковић, Бакић, Миоковић, Васић, Самарџија, М. Кнежевић. Ј. Јухас

Борац (С) - Војводина 2:4 (0:2)

СТЕЈАНОВЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 50, судија  Тодоровић (Хртковци).Стрелци: Опачић у 53. и Торњански у 89. за Борац, а Бизумић у 17, Еркановић у 29, Шкорић у 71. (из пенала) и Бјеливук у 85. минуту за Војводину.

БОРАЦ: З. Радивојевић 7, Вукмировић 5, М. Ђаковић 7, Максић 6, Јанковић 5, В. Нешковић 6, Зељајић 6 (Кескеновић), Д. Ђаковић 6, Опачић 7, Ловренчић 6, Торњански 7.

ВОЈВОДИНА: Јовичић 6, Бабић 6, Калушевић 6, В. Марковић 7, Ристић 6, Стевић 7, Шкорић 7, Бјеливук 8, Ј. Еркановић 7, Шевић 7 (Стаменић), Бизумић 7 (С. Пушић).

Д. Нинковић

ШАТРИНЦИ: 27.октобар - Фрушкогорац 3:6, ПЛАТИЧЕВО: Јединство -Полет 2:1, ПАВЛОВЦИ: Младост - Јединство (Р) 1:4, ВОГАЊ: Слога - Сремац (Д) 3:1, КРАЉЕВЦИ: Јединство - Граничар (Г) 7:3, СТЕЈАНОВЦИ: Борац - Војводина 2:4.