OPŠTINSKA LIGA RUMA – IRIG Kontrama do bodova

16.05.2018. 12:59 13:00

Mladost iz Pavlovaca pobedila je Jedinstvo (R) rezultatom 1:4 (1:2).

Igrači Jedinstva su odigrali, više nego dobro drugo poluvreme. Igrali su dobro i borbeno u odbrani, i brzo, prelazili u kontre, i to im je bilo dovoljno da dođu do visoke pobede.

Domaćini, uspeli su da, igraju dobro prvo poluvreme, ali to im nije bilo dovoljno da makar osvoje bod. Jednostavno nisu mogli da na sredini igrališta zadrže opasne napadače gostiju.

M. Subotić

PAVLOVCI: Stadion Mladosti, gledalaca 40, sudija Otašević (Ruma).Strelci: Pešić u 20 .za Mladost, Vidaković u 18. i 60, Grbić u 28. i Panjak u 89 minutu .za Jedinstvo.

MLADOST: Mošić, Milošević, Anđić, Malešević, Cvjetinović, Ratković, Živčić (Cikota), Pešić (N. Srećković), Jocić, Todorović (Simić), Srećković.

JEDINSTVO: Kuhar, Grbić,  Mađešić, Mirić, Kulušić, Vrgotić, Kadar (Milić), Zec, Greč, Ljubišić, Vidaković (Panjak).

Jedinstvo (K) - Graničar (G) 7:3 (4:2)

Igrači Graničara, pokušali, su da se nadigravaju sa iskusnim domaćinima. I sve je išlo po planu, dobro su gosti parirali i čak i poveli i to brzo. Ipak, Simić, je poravnao rezultat, posle kornera. Tek, posle toga domaćini su preuzeli potpunu inicijativu i potpuno nadigrali goste iz Grabovaca.

B. Kordolup

KRALJEVCI: Igralište Jedinstva, gledalaca 100, sudija Skakavac (Ruma). Strelci: Simić u 19, G.Čvorkov u 29, 41.i 65, Lazić u 50.i 68.i Isaković u 60.za Jedinstvo, Gavrilović u 9, 44.i 71.za Graniča.Žuti karton: V. Samardžić (Graničar).

JEDINSTVO: Jokić 7, Banda 7, Cvetičanin 7 (Isaković 8), G. Čvorkov 9 (Lasković 7), Jović 8, S. Lazarević 7, Simić 8 (David Čvorkov 7), Mihajlović 7, M. Lazarević 7, Lazić 8, Rikanović 7.

GRANIČAR: Mijalčić 6, S. Jovanović 6, Đurđević 6, Simić 6, Stević 6, I. Jovanović 6, V. Samardžić 6, Stanojević 6, S. Gavrilović 6, Milić 6, Lazić 6.

Sloga (V) - Sremac (D) 3:1 (3:1)

Rutinska pobeda, domaćina.Mada, su svi očekivali, da će gosti iz Dobrinaca, moći da pariraju lideru na tabeli. Bilo je i toga na utakmici, ali, samo na trenutke.

D. Vujić

VOGANJ: Igralište Sloge, gledalaca 250, sudija Blažon (Ruma).Strelci: Cvijanović u 20. i Mudrić u 28. i 41.za Slogu, a Tomić u 35. minutu za Sremac. Žuti kartoni: Vukomanović, Cvijanović, Mačak (Sloga), R. Ašćerić, Vukajlović (Sremac).Crveni karton: Bjelobrk (Sloga).

SLOGA: Mačak, G. Petrović, Maletić, Bjelobrk, Milenko Krstić, Vučković, Vukmanović, Dragičević, Nedić (Simeunović), Mudrić (Vujić), Cvijanović.

SREMAC: Sekulić, Matić, Dragutinović, Tomić, Paunković, R. Ašćerić, LJ. Vukmanović, Madžarac, Z. Ašćerić, S. Vukajlović, Maričić (Mihajlović).

Jedinstvo (P) – Polet 2:1 (2:1)

Igrači Jedinstva, ipak, nisu, lako, savladali goste.Domaćini jesu bili bolji rival u prvom delu, ali u daljem toku meča gosti su pokušavali da preokrenuli rezultat u svoju korist, ali, uz, svu borbenost, i velika htenja nisu uspeli.

M. Pantović

PLATIČEVO: Igralište Jedinstva, gledalaca 250, sudija Mušicki (Ruma).Strelci: Tripić u 15.(iz penala) i Jokić u 17.(autogol) za Jedinstvo, a Marić u 31. minutu za Polet. Žuti kartoni: Tripić, D. Klajn, Trumić (Jedinstvo), Stevanović, Marić, Jokić, Perić (Polet).

JEDINSTVO: V. Sabo, Tripić, Trumić, Škara, Ž. Radović, Kulić, M. Radović, Đurašević (D. Klajn), Lozić, Stanojević (Crnković), Petrović (Žakula).

POLET: Veljović, Lozančić, Denić, Stevanović, Jokić, Marić (Ljubiščik), Damjanović, Marković (Požarčević), Petrović, Miletić, Perić.

27. oktobar - Fruškogorac 3:6 (1:3)

ŠATRINCI: Igralište 27.oktobra, gledalaca 100, sudija Pavković (Voganj).Strelci: V. Juhas u 22. i Magoš u 67. i 80.za 27.oktobar, Vasić u 24, 44.i 55, Antonić u 38, M. Knežević u 71.i Graovac u 85.za Fruškogorac. Žuti kartoni: D. Radojčić, S. Juhas, Pavin (27.oktobar), Vasić (Fruškogorac).Crveni karton: Pavin (27.oktobar).

27. OKTOBAR: Sabo, Mihajlik, I. Birinji, Varga, V. Juhas, S. Juhas, D. Radojčić, Stanković, Sulomor (Pavin), V. Radojčić, Fekete.

FRUŠKOGORAC: D. Knežević, Stojković, Pavlović, Graovac, Antonić (Radvanj), Stojaković, Bakić, Mioković, Vasić, Samardžija, M. Knežević. J. Juhas

Borac (S) - Vojvodina 2:4 (0:2)

STEJANOVCI: Igralište Borca, gledalaca 50, sudija  Todorović (Hrtkovci).Strelci: Opačić u 53. i Tornjanski u 89. za Borac, a Bizumić u 17, Erkanović u 29, Škorić u 71. (iz penala) i Bjelivuk u 85. minutu za Vojvodinu.

BORAC: Z. Radivojević 7, Vukmirović 5, M. Đaković 7, Maksić 6, Janković 5, V. Nešković 6, Zeljajić 6 (Keskenović), D. Đaković 6, Opačić 7, Lovrenčić 6, Tornjanski 7.

VOJVODINA: Jovičić 6, Babić 6, Kalušević 6, V. Marković 7, Ristić 6, Stević 7, Škorić 7, Bjelivuk 8, J. Erkanović 7, Šević 7 (Stamenić), Bizumić 7 (S. Pušić).

D. Ninković

ŠATRINCI: 27.oktobar - Fruškogorac 3:6, PLATIČEVO: Jedinstvo -Polet 2:1, PAVLOVCI: Mladost - Jedinstvo (R) 1:4, VOGANJ: Sloga - Sremac (D) 3:1, KRALJEVCI: Jedinstvo - Graničar (G) 7:3, STEJANOVCI: Borac - Vojvodina 2:4.