ОПШТИНСКА ЛИГА РУМА–ИРИГ Коларовић решио победника

30.04.2019. 11:26 11:28
Извор: Dnevnik.rs

У Општинској лиги Рума–Ириг протеклог викенда су постигнути следећи резучтати:

Јединство (Р) - Борац (С) 3:0 (1:0)

РУМА: Игралиште Јединства, гледалаца 100, судија Стојковић (Добринци).Стрелци: Мкилић у 8. и Коларовић у 66. и 72. минуту. Жути картони: Видаковић, Коларовић, Милић, Љубишић (Јединство), Арсеновић (Борац).

ЈЕДИНСТВО: Цветрковић -, Маћешић 7, Л. Јовић 7, Мирић 7, Трнић 7, Видаковић 7, Врготић 8 (Сабо 7), Зец 7, Милић 7, Љубишић 7 (Коларевић 8), Рек 7 (Бабић 7).

БОРАЦ: Јовановић 7, В. Нешковић 7, Максић 7, М.  Нинковић 8, Арсеновић 7, Спасојевић 7, М. Ђаковић 7, Ристановић 7, Д. Ђаковић 7 (Јанковић), Бежановић 7, Лукић 7 (Ж. Нешковић).

Тек после уласка у игру Коларовића, домаћин је дуспео да сломи оптпор гостију. з то је Коларовић постигао и два гола.

Д. Видаковић

Сремац (Д) - 27. октобар 9:0 (6:0)

ДОБРИНЦИ: Игралиште Сремца, гледалаца 150, судија Кавгић (Рума).Стрелци: Лучић у 11, Томић у 16, Прљић у 29. и 86, Туфегџић у 32. и 40, Д. Честић у 49. и 90. и Мађарац у 70. минуту.

СРЕМАЦ: Симиџић, Маричић, Митровић (Марјановић), Томић, Паунковић, Пљић, Шуљагић (Д. Вукмановић), Маџарац, Туфегџић, Дупор (Честић), Лучић (Р. Ашћерић).

27. ОКТОБАР: Сабо, Ипач,  Варга, Фекете, С. Јухас, Суломор, Станковић, Греч, В. Јухас, Миљковић, Бирињи.

Добра и ефикасна игра домаћина. Играли, су играчи Сремца веома квалитетно за овај ранг такмичења, а гости су били равноправан ривал двадесетак минута. Изванредан гол постигао је Огњен Мађарац. Био је то  шут с 20 метара. Лопта је завршила у самим рашљама.

В. Вукмановић

Војводина - Јединство (К) 4:0 (2:0)

НЕРАДИН: Игралиште Војводине, гледалаца 50, судија  Вејић (Буђановци).Стрелаци: Радојчић у 36, Еркановић у 40.и Бјеливук у 67.и 89. минуту. Жути картон: Лазаревић (Јединство).

ВОЈВОДИНА: Јовичић 7, Јањић 7 (М. Георгијевић 7), Ћирић 7 (Аврамовић 7), Б. Георгијевић 7 (Мандић 7), Бјеливук 8, Еркановић 8, Радојчић 8, Вунић 7, Таглиавиа 7, Марковић 7.

ЈЕДИНСТВО: Башић 5, Банда 6, Милојевић 7, Богдановић 7 (Томић 6), Исаковић 6, Спасојевић 6, Д. Честић 7, Рикановић 7, Степановић 6, Лазаревић 6, Миловановић 6.

Ј. Бирињи

Јединство (П) - Граничар (Г) 2:0 (1:0)

ПЛАТИЧЕВО: Игралиште Јединства, гледалаца 250, судија Познан (Рума).Стрелци: Д. Клајн у 40. и Жакула у 48. минуту. Жути картони: Стојановић, Стојић, Д. Клајн, Шкара (Јединство), Таборовић (Граничар).

ЈЕДИНСТВО: В. Сабо, Стојић, Петровић, Шкара, Жакула, Стојановић (Обреновић), Настић, Д. Клајин  (Јовановић), Поповић, Ђурашевић (Симић), Црнковић (Станојевић).

ГРАНИЧАР: Пауновић, Вукашиновић, Јовановић, Секулић (Петковић), Миловановић, Букорац,  Ђ. Самарџић, Ђорђић (М. Гавриловић), С. Гавриловић, Таборовић, Лазић.

Играо се добар фудбал у комшијском дербију.     М. Пантовић

Хртковци - Полет 3:0 (2:0)

ХРТКОВЦИ: Игралиште Хртковаца, гледалаца 100, су дија Митровић (Рума).Стрелци: Станојевић у 9, Симовљевић у 23. и Савић 66. минуту. Жути картони: Антонић (Хртковци), С. Јокић, Ранкић (Полет).

ХРТКОВЦИ: Новак, Међед (Митровић), Павличевић, Кукић, П. Глумчевић, Станојевић (Н. Глумчевић), Обровац (Антонић), Савић, Отржан, Симовљевић, Новаковић (Сушић).

ПОЛЕТ: Вељовић, Тодоровић, Марић, Лубашчик, Дамјановић, Марковић, С. Јокић, Н. Петровић Милић, Видић (Ранкић), Васић (Јандрић).

Д. Вичик

НЕРАДИН: Војводина - Јединство (К) 4:0, ХРТКОВЦИ: Хртковци - Полет 3:0, РУМА: Јединство - Борац (С) 3:0, ДОБРИНЦИ: Сремац - 27.октобар 9:0, ПЛАТИЧЕВО: Јединство - Граничар (Г) 2:0. Фрушкогорац из Малих Радинаца је био слободан.