30.04.2019. 11:26 11:28
Izvor: Dnevnik.rs

U Opštinskoj ligi Ruma–Irig proteklog vikenda su postignuti sledeći rezučtati:

Jedinstvo (R) - Borac (S) 3:0 (1:0)

RUMA: Igralište Jedinstva, gledalaca 100, sudija Stojković (Dobrinci).Strelci: Mkilić u 8. i Kolarović u 66. i 72. minutu. Žuti kartoni: Vidaković, Kolarović, Milić, Ljubišić (Jedinstvo), Arsenović (Borac).

JEDINSTVO: Cvetrković -, Maćešić 7, L. Jović 7, Mirić 7, Trnić 7, Vidaković 7, Vrgotić 8 (Sabo 7), Zec 7, Milić 7, Ljubišić 7 (Kolarević 8), Rek 7 (Babić 7).

BORAC: Jovanović 7, V. Nešković 7, Maksić 7, M.  Ninković 8, Arsenović 7, Spasojević 7, M. Đaković 7, Ristanović 7, D. Đaković 7 (Janković), Bežanović 7, Lukić 7 (Ž. Nešković).

Tek posle ulaska u igru Kolarovića, domaćin je duspeo da slomi optpor gostiju. z to je Kolarović postigao i dva gola.

D. Vidaković

Sremac (D) - 27. oktobar 9:0 (6:0)

DOBRINCI: Igralište Sremca, gledalaca 150, sudija Kavgić (Ruma).Strelci: Lučić u 11, Tomić u 16, Prljić u 29. i 86, Tufegdžić u 32. i 40, D. Čestić u 49. i 90. i Mađarac u 70. minutu.

SREMAC: Simidžić, Maričić, Mitrović (Marjanović), Tomić, Paunković, Pljić, Šuljagić (D. Vukmanović), Madžarac, Tufegdžić, Dupor (Čestić), Lučić (R. Ašćerić).

27. OKTOBAR: Sabo, Ipač,  Varga, Fekete, S. Juhas, Sulomor, Stanković, Greč, V. Juhas, Miljković, Birinji.

Dobra i efikasna igra domaćina. Igrali, su igrači Sremca veoma kvalitetno za ovaj rang takmičenja, a gosti su bili ravnopravan rival dvadesetak minuta. Izvanredan gol postigao je Ognjen Mađarac. Bio je to  šut s 20 metara. Lopta je završila u samim rašljama.

V. Vukmanović

Vojvodina - Jedinstvo (K) 4:0 (2:0)

NERADIN: Igralište Vojvodine, gledalaca 50, sudija  Vejić (Buđanovci).Strelaci: Radojčić u 36, Erkanović u 40.i Bjelivuk u 67.i 89. minutu. Žuti karton: Lazarević (Jedinstvo).

VOJVODINA: Jovičić 7, Janjić 7 (M. Georgijević 7), Ćirić 7 (Avramović 7), B. Georgijević 7 (Mandić 7), Bjelivuk 8, Erkanović 8, Radojčić 8, Vunić 7, Tagliavia 7, Marković 7.

JEDINSTVO: Bašić 5, Banda 6, Milojević 7, Bogdanović 7 (Tomić 6), Isaković 6, Spasojević 6, D. Čestić 7, Rikanović 7, Stepanović 6, Lazarević 6, Milovanović 6.

J. Birinji

Jedinstvo (P) - Graničar (G) 2:0 (1:0)

PLATIČEVO: Igralište Jedinstva, gledalaca 250, sudija Poznan (Ruma).Strelci: D. Klajn u 40. i Žakula u 48. minutu. Žuti kartoni: Stojanović, Stojić, D. Klajn, Škara (Jedinstvo), Taborović (Graničar).

JEDINSTVO: V. Sabo, Stojić, Petrović, Škara, Žakula, Stojanović (Obrenović), Nastić, D. Klajin  (Jovanović), Popović, Đurašević (Simić), Crnković (Stanojević).

GRANIČAR: Paunović, Vukašinović, Jovanović, Sekulić (Petković), Milovanović, Bukorac,  Đ. Samardžić, Đorđić (M. Gavrilović), S. Gavrilović, Taborović, Lazić.

Igrao se dobar fudbal u komšijskom derbiju.     M. Pantović

Hrtkovci - Polet 3:0 (2:0)

HRTKOVCI: Igralište Hrtkovaca, gledalaca 100, su dija Mitrović (Ruma).Strelci: Stanojević u 9, Simovljević u 23. i Savić 66. minutu. Žuti kartoni: Antonić (Hrtkovci), S. Jokić, Rankić (Polet).

HRTKOVCI: Novak, Međed (Mitrović), Pavličević, Kukić, P. Glumčević, Stanojević (N. Glumčević), Obrovac (Antonić), Savić, Otržan, Simovljević, Novaković (Sušić).

POLET: Veljović, Todorović, Marić, Lubaščik, Damjanović, Marković, S. Jokić, N. Petrović Milić, Vidić (Rankić), Vasić (Jandrić).

D. Vičik

NERADIN: Vojvodina - Jedinstvo (K) 4:0, HRTKOVCI: Hrtkovci - Polet 3:0, RUMA: Jedinstvo - Borac (S) 3:0, DOBRINCI: Sremac - 27.oktobar 9:0, PLATIČEVO: Jedinstvo - Graničar (G) 2:0. Fruškogorac iz Malih Radinaca je bio slobodan.