108.4794

Општинска лига Рума-Ириг: Алемпић директно из корнера

09.05.2018. 11:39 11:41

Јединство (Р) - Слога (В) 1:0 (0:0)

РУМА: Игралиште Једиунства, гледалаца 200, судија Митровић (Рума). Стрелац: Алемпић у 73. минуту. Жути картони: Мађешић, Маринковић, Алемпић, Мирнић, Јовић (Јединство), Мачак, Вукмановић (Слога). Црвени картони: Бенежан, Милановић, на клупи (Слога).

ЈЕДИНСТВО: Кухар -, Мађешић 7, Л. Јовић 7, Маринковић 8, Мирић 8, Кулушић 7, Врготић 7 (Грбић), Зец 7, Греч 7, Љубишић 7, Алемпић 8 (Пањак).

СЛОГА: Мачак 6, Г. Петровић 6, М. Петровић 8, Бјелобрк 8, Миленко Крстић 6, Вукмановић 7, Недић 7 (Вучковић), Симеуновић 6 (Вујић), Цвијановић 7 (Харш), Бенежан -.

Рутинска победа домаћина. Није било много правих шанси, а Алемпић је савладао голмана гостију Мачка директно из корнера. Лидер из Вогња није пружио партију коју су многи на стадиону Јединства очекивали.

Д. Видаковић

Полет - Младост (П) 7:1 (2:0)

НИКИНЦИ: Стадион Борца, гледалаца 40, судија Бјелан (Хртковци). Стрелци: Марковић у 11, 60. и 67, Милетић у 17. и 53, Марић у 63. и Лубашчик у 74. за Полет, а Ракита у 72. минуту за Младост.

ПОЛЕТ: Вељовић, Денић, В. Јокић, Марић, Лубашчик, Дамјановић, Марковић (Видић), Пожарчевић, Симић, Петровић, Милетић.

МЛАДОСТ: Васић, Милошевић, Анђић, Малешевић, Цвјетиновић, Живчић, Цикота, Ракита, Јоцић, Тодоровић (Симић), Срећковић.

Играчи Полета су одиграли више него добро друго полувреме, били су борбени у одбрани и брзо су прелазили у контре. То им је било довољно. Гости једноставно нису могли да на средини игралишта задрже опасне нападаче домаћих.

Б. Тадић

Војводина - 27. октобар 2:0 (1:0)

НЕРАДИН: Игралиште Војводине, гледалаца 50, судија Павковић (Вогањ). Стрелци: Марко Шевић у 15. и Бјеливук у 70. минуту. Жути картони: Марко Шевић (Војводина), С. Јухас, Павин (27. октобар).

ВОЈВОДИНА: Јовичић 7, Зубић 7, Калушевић 7, В. Марковић 7, Ристић 7, Стевић 7, Ј. Еркановић 7, Бјеливук 8, Георгијевић 7, Марко Шевић 8 (Аврамовић), Милош Шевић 7 (Бизумић).

27. ОКТОБАР: Сабо 7, И. Бирињи 7, Варга 7, В. Јухас 7, С. Јухас 7, Д. Радојчић 7, Станковић 7, Суломор 7, Михајлик 7, Павин 7,  В. Радојчић 7, Фекете 7.

Била је то интересантна утакмица. Играло се фер, опуштено, без карулисања. Домаћини су били мало спретнији и срећнији и зато су и славили.

М. Шкорић

Сремац (Д) - Јединство (К) 4:0 (1:0)

РУМА: Игралиште Првог маја, гледалаца 150, судија Kolyić (Никинци). Стрелци: Mayarac у 38, С. Вукајловић у 59, Томић у 73. и Љ. Вукмановић у 88. минуту. Жути картони: Љ. Вукмановић, С. Вукајловић, З. Ашћерић (Сремац), Спасојевић, Драган Чворков, Томић (Јединство).

СРЕМАЦ: Секулић 8 (Ивановић), Матић 7, Драгутиновић 7, Томић 7, Паунковић 7, Р. Ашћерић 7, Љ. Вукмановић 8, Маџарац 8 (Бељин), Маричић 8, З. Ашћерић 7 (Ђурић), С. Вукајловић 8.

ЈЕДИНСТВО: Кошутић 7, Цветичанин 6 (Ненадић), Ласковић 6, Спасојевић 6, Јовић 7, С. Лазаревић 6, Драган Чворков 7 (Томић), Симић 6, Давид Чворков 7, Михајловић 5, Лазић 7 (Рикановић).

Играчи Јединства покушали су да се надигравају са искусним домаћинима. И све је ишло по плану, добро су гости парирали до 38. минута када су домаћини повели преко Mayarća.

После тога домаћини су преузели потпуну иницијативу и потпуно надиграли госте из Краљеваца. Љубомир Вукмановић постигао је изванредан гол после контре.

Р. Вукајловић

Фрушкогорац - Јединство (П) 2:3 (2:1)

МАЛИ РАДИНЦИ: Игралиште Јединства, гледалаца 50, судија Мишкулин (Рума). Стрелци: Антонић у 9 (из пенала) и Васић у 31. за Фрушкогорац, Трипић у 38, Кулић у 57. и Црнковић у 88. минуту за Јединство. Жути картони: Павловић, Бајић (Фрушкогорац), Петровић, Црнковић (Јединство).

ФРУШКОГОРАЦ: Цветковић, Стојаковић, Павловић, Граовац, Бајић, Антонић,  Радвањ,  Миоковић, Васић, Самарџија, Кнежевић (Ристић).

ЈЕДИНСТВО: В. Сабо, Трипић, Трумић, Шкара (Настић), М. Радовић, Ђурашевић, Д. Клајн, Станојевић, Ж. Радовић, Кулић (Црнковић), Петровић (Жакула).

Фаворизовани гости ипак нису лако савладали домаћине. Раднинчани су били бољи ривал у првом делу, али у даљем току меча гости су преокренули резултат у своју корист уз мало среће.

Трећи гол Црнковића је више аутогол, јер је домаћи играч неспретно грудима скренуо лопту у сопствену мрежу.

Р. Миоковић

НЕРАДИН: Војводина - 27.октобар 2:0, ГРАБОВЦИ: Граничар - Борац (С) 3:0 (пф, гости нису дошли), РУМА: Сремац (Д) - Јединство (К) 4:0, Јединство (Р) - Слога (В) 1:0, НИКИНЦИ: Полет - Младост (П) 7:1, МАЛИ РАДИНЦИ: Фрушкогорац - Јединство (П) 2:3.

1. Слога (В)        17     13     1      3      61:18        40

2. Сремац (Д)     17     12     2      3      51:18        38

3. Јединс. Р)      17     12     2      3      37:16        38

4. Јединс. (К)     17     11     1      5      42:25        34

5. Јединс. (П)     17     10     2      5      44:21        32

6. Полет             17     8      5      4      37:24        29

7. Фрушког.        17     7      4      6      36:35        25

8. Граничар (Г)  17     7      0      10     34:50        21