108.3501

Општинска лига Пећинци: Сигурна победа лидера

24.10.2018. 12:00 12:02

​​​​​​​Брестач - Хајдук (Ш) 3:0 (1:0)

БРЕСТАЧ: Игралиште Брестача, гледалаца 50, судија Лазић (Ашања). Стрелци: Стојковски у 41. и 62. и Цветковић у 85. минуту. Жути картони: Илић, Пејаковић (Хајдук).

БРЕСТАЧ: А. Сретковић 7, Балиновић 7, Ковачевић 8, Лозанчић 7, Јокић 7, Свилар 8, Стојковски 9, Стевановић 7 (Радивојевић), Савић 8 (Јовичић), Инајатовић 8, Цветковић 8.

ХАЈДУК: Пејаковић 5, Јовановић 7, Чугаљ 6, Ускоковић 6, Босанчић 7, Пиперин 6, Илић 6, Динчић 6,  Арсеновић 6, Сељими 7, Живановић 6.

Могли су домаћини остварити и убедљиву победу. Али, домаћи стрелци су много пута били за мало непрецизни.

Д. Брацановић

Словен - Ловац 3:3 (1:1)

СИБАЧ: Игралиште Словена, гледалаца 50, судија Јовановић (Попинци). Стрелци: Кардаш, Петровић и Тојага за Словен, Бошковић, Ђорђевић и Павловић за Ловац.

СЛОВЕН: Тимић 7, Јовичић 7, Ж. Илић 7, Ненадов 8, Пејић 7, Јанков 7, Кардаш 7, Смиљанић 7, Петровић 7, Вукин 7, Тојага 7.

ЛОВАЦ: Мирковић 7, М. Грашанин 7, Глушац 7, Миличевић 7, Матић 7, Бошковић 7, Поповић 7, Додовски 7, Ђорђевић 7, Павловић 7, Надер Ковачевић 7 (Ковачевић).

Домаћини нису дозволили изненађење иако су гости били фаворити у овој утакмици.

Само су гости били на почетку бољи ривал. И како се утакмица одвијала домаћини су све боље играли и на крају изненадили госте узели им бод.

Ђ. Смиљанић

Срем - Младост (П) 1:1 (0:0)

СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Игралиште Срема, гледалаца 50, судија Бербер (Пећинци). Стрелци: Ф. Матић у 90. за Срем, а Ђекић у 53. минуту за Младост. Жути картони: Андрић (Срем), Томашевић (Младост).

СРЕМ: Д. Бантић 6, Бајловић 5, Ф. Матић 6, И. Бантић 6, Ранисављевић 5, С. Ранковић 6, Турудић 6, Андрић 5, Накић 6, А. Ранковић 6 (Огњеновић), С. Матић 6.

МЛАДОСТ: Крстић 7, Н. Васић 6, Петровић 6, Крњајић 6 ,Тошић 6, Будулица 6, Стојшић 6, Ђекић 7, Ђурђевић 6, Томашевић 6, Крњулац 6.

Домаћини су имали прилику да славе и убедљивијим резултатом.

Иако су освојили бод у последњим секундама утакмице још у првом полувремену онда су друго полувреме играли комотно што су гости из Прхова искористили и повели. Домаћини су имали шансу и са беле тачке да освоје сва три бода, али је Бајловић промашио читав гол.

Ж. Јовановић

Камени - Витез 6:1 (2:0)

АШАЊА: Игралиште Каменог, гледалаца 50, судија Ћеран (Деч). Стрелци: Бошковић у 5, К. Марковић у 11, М. Филиповић у 66. и 75, Добриковић у 80. и Радојчић у 82. за Камени, а Ивковић у 76. минуту за Витез.

КАМЕНИ: Цвејић 7, А. Станчић 8, Радојчић 8, Балабан 7, Драгаш 7, К. Марковић 7, Бошковић 8, А. Јовановић 7 (М. Јовановић 7),  М. Филиповић 8, Нинић 7, Добриковић 8.

ВИТЕЗ: Новаковић 6, Н. Ранковић 6, Милић 6, Ивановић 6, Петковић 6, Матић 6, Миодраг Ранковић 6, Цуцић 7, Николић 6, Гајић, 6,  Милош Ранковић 7.

Ашањци су очекивали сигурну победу и то су њихови стрелци и доказали. Једноставно мрежу Новаковића напунили су до врха.

М. Филиповић

БРЕСТАЧ: Брестач - Хајдук (Ш) 3:0, СИБАЧ: Словен - Ловац 3:3, СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Срем - Младост (П) 1:1, АШАЊА: Камени - Витез 6:1.Сремац из Деча је био слободан.

1. Брестач        7      6      0      1      30:10        18

2. Сремац         6      5      0      0      16:3  15

3. Срем             6      4      1      1      17:7  13

4. Ловац            6      3      1      2      19:9  10

5. Камени          6      2      0      4      15:22        6

6. Младост (П)   5      1      2      2      12:13        5

7. Словен           6      1      2      3      12:15        5

8. Хајдук (Ш)     6      1      0      5      6:20  3