Opštinska liga Pećinci: Sigurna pobeda lidera

24.10.2018. 12:00 12:02

​​​​​​​Brestač - Hajduk (Š) 3:0 (1:0)

BRESTAČ: Igralište Brestača, gledalaca 50, sudija Lazić (Ašanja). Strelci: Stojkovski u 41. i 62. i Cvetković u 85. minutu. Žuti kartoni: Ilić, Pejaković (Hajduk).

BRESTAČ: A. Sretković 7, Balinović 7, Kovačević 8, Lozančić 7, Jokić 7, Svilar 8, Stojkovski 9, Stevanović 7 (Radivojević), Savić 8 (Jovičić), Inajatović 8, Cvetković 8.

HAJDUK: Pejaković 5, Jovanović 7, Čugalj 6, Uskoković 6, Bosančić 7, Piperin 6, Ilić 6, Dinčić 6,  Arsenović 6, Seljimi 7, Živanović 6.

Mogli su domaćini ostvariti i ubedljivu pobedu. Ali, domaći strelci su mnogo puta bili za malo neprecizni.

D. Bracanović

Sloven - Lovac 3:3 (1:1)

SIBAČ: Igralište Slovena, gledalaca 50, sudija Jovanović (Popinci). Strelci: Kardaš, Petrović i Tojaga za Sloven, Bošković, Đorđević i Pavlović za Lovac.

SLOVEN: Timić 7, Jovičić 7, Ž. Ilić 7, Nenadov 8, Pejić 7, Jankov 7, Kardaš 7, Smiljanić 7, Petrović 7, Vukin 7, Tojaga 7.

LOVAC: Mirković 7, M. Grašanin 7, Glušac 7, Miličević 7, Matić 7, Bošković 7, Popović 7, Dodovski 7, Đorđević 7, Pavlović 7, Nader Kovačević 7 (Kovačević).

Domaćini nisu dozvolili iznenađenje iako su gosti bili favoriti u ovoj utakmici.

Samo su gosti bili na početku bolji rival. I kako se utakmica odvijala domaćini su sve bolje igrali i na kraju iznenadili goste uzeli im bod.

Đ. Smiljanić

Srem - Mladost (P) 1:1 (0:0)

SREMSKI MIHALJEVCI: Igralište Srema, gledalaca 50, sudija Berber (Pećinci). Strelci: F. Matić u 90. za Srem, a Đekić u 53. minutu za Mladost. Žuti kartoni: Andrić (Srem), Tomašević (Mladost).

SREM: D. Bantić 6, Bajlović 5, F. Matić 6, I. Bantić 6, Ranisavljević 5, S. Ranković 6, Turudić 6, Andrić 5, Nakić 6, A. Ranković 6 (Ognjenović), S. Matić 6.

MLADOST: Krstić 7, N. Vasić 6, Petrović 6, Krnjajić 6 ,Tošić 6, Budulica 6, Stojšić 6, Đekić 7, Đurđević 6, Tomašević 6, Krnjulac 6.

Domaćini su imali priliku da slave i ubedljivijim rezultatom.

Iako su osvojili bod u poslednjim sekundama utakmice još u prvom poluvremenu onda su drugo poluvreme igrali komotno što su gosti iz Prhova iskoristili i poveli. Domaćini su imali šansu i sa bele tačke da osvoje sva tri boda, ali je Bajlović promašio čitav gol.

Ž. Jovanović

Kameni - Vitez 6:1 (2:0)

AŠANJA: Igralište Kamenog, gledalaca 50, sudija Ćeran (Deč). Strelci: Bošković u 5, K. Marković u 11, M. Filipović u 66. i 75, Dobriković u 80. i Radojčić u 82. za Kameni, a Ivković u 76. minutu za Vitez.

KAMENI: Cvejić 7, A. Stančić 8, Radojčić 8, Balaban 7, Dragaš 7, K. Marković 7, Bošković 8, A. Jovanović 7 (M. Jovanović 7),  M. Filipović 8, Ninić 7, Dobriković 8.

VITEZ: Novaković 6, N. Ranković 6, Milić 6, Ivanović 6, Petković 6, Matić 6, Miodrag Ranković 6, Cucić 7, Nikolić 6, Gajić, 6,  Miloš Ranković 7.

Ašanjci su očekivali sigurnu pobedu i to su njihovi strelci i dokazali. Jednostavno mrežu Novakovića napunili su do vrha.

M. Filipović

BRESTAČ: Brestač - Hajduk (Š) 3:0, SIBAČ: Sloven - Lovac 3:3, SREMSKI MIHALJEVCI: Srem - Mladost (P) 1:1, AŠANJA: Kameni - Vitez 6:1.Sremac iz Deča je bio slobodan.

1. Brestač        7      6      0      1      30:10        18

2. Sremac         6      5      0      0      16:3  15

3. Srem             6      4      1      1      17:7  13

4. Lovac            6      3      1      2      19:9  10

5. Kameni          6      2      0      4      15:22        6

6. Mladost (P)   5      1      2      2      12:13        5

7. Sloven           6      1      2      3      12:15        5

8. Hajduk (Š)     6      1      0      5      6:20  3