Општинска лига Инђија–Стара Пазова–Ириг: Мајстори за слободне ударце

27.09.2017. 09:37 09:39
Извор: Dnevnik.rs

Планинац - Крушедол 0:5 (0:2)

РИВИЦА: Игралиште Планинца, гледалаца 100, судија Станојчев (Ириг). Стрелци: Плећаш у 8. и 19, К. Гарић у 50, Вукојевић у 61. и Крунић у 80. минуту. Жути картони: Пејић, Бркић (Планинац), Еркановић, Крунић (Крушедол).

ПЛАНИНАЦ: Кизић 6, Мишкулин 6, Пејић 6, С. Ћирић 6 (Д. Ћирић 6), Васиљевић 6, Омаљев 6, Бркић 6, М. Ћирић  6 (Илић 6), Миљковић 6, Павићевић 6 (Грујић 6), Грубовћ 6 (Стојчић 6).

КРУШЕДОЛ: Tuvеyić 7, Клаић 7, Крунић, Ђурић 7, К. Гарић 7 (М. Гарић 7), Георгијевић 7 (Радуловић 7), Плећаш 8 (Вишњић 7), Вукојевић 7, Еркановић 7, Миланов 7, Георгиев 7 (Којић 7).

Три пута су гости с 18 метара погађали мрежу домаћина из слободних удараца. Два пута је то био Плећаш и једном К. Гарић.

И. Смиљанић

Цар Урош - Слога (М) 0:1 (0:0)

ЈАЗАК: Игралиште  Цар Уроша, гледалаца 50, судија Белић (Ириг). Стрелац: Јовамновић у 86. минуту. Жути картони: Тешић (Цар Урош), Јовановић, Милић, Радошевић (Слога).

ЦАР УРОШ: Пардовицки 9, Конго 7, Бојић 8, Тешић 6, Антонијевић 8 (П. Врањешевић 7), Грујић 9 (Ђ. Родић 7), Бабник 7, Шмит 7 (Р. Родић 7), Барјактаровић 6, Покрајац 8, Врањешевић 7 (Јанкуловић 8).

СЛОГА: Перић 8, Клинко 7, Варичак 8, Богуновић 7, Белановић 8, Кусић 9, Милошевић 7 (Давидовски 7), Милин 7, Радошевић 8, Јовановић 6, Вишњижћ 9.

У фер игри, коначан резултат је реалан. Гости су били бољи у финишу утакмице.

П. Михајловић

Фрушкогорац - Раднички Сремски витезови 0:0

КРЧЕДИН: Стадион Фрушкогорца, гледалаца 50, судија Јагодић (Инђија). Жути картон: Зекић (Фрушкогорац).

ФРУШКОГОРАЦ: Јеловац, Шкрбина (Зекић), Ранитовић, Крнета, Чортан, Богуновић, Симовић, Ливаја, Живић (Добић), Тртица, Петковић (Крстић).

РАДНИЧКИ СРЕМСКИ ВИТЕЗОВИ: Малешев, Таглиавиа, Бикић, Митровић (Ћосић), Ђокановић (Јањић), Боројевић, Кошпрдић, Словак (Лончар), Шевић, Керлета, Станковић.

У динамичној и борбеној утакмици, са по пар шанси на обе стране, коначан резултат је и најреалнији. Мада се од гостију из Ирига више очекивало.

С. Ранитовић

Слога (К) - Дунав 2:1 (2:0)

КРЊЕШЕВЦИ: Стадион Слоге, гледалаца 50, судија Далевић (Стара Пазова). Стрелци: Чечарић у 19. и Јовановић у 35. за Слогу, а Сурдучки у 64. минуту за Дунав. Жути картони: Малобабић (Слога), У. Милешевић (Дунав).

СЛОГА: Богићевић 6, Марчетић 7, Комазец 6 (Лешић 6), Деспић 7, Николић 7 (Тарбук), М. Симоновић 7, Кушлаковић 7, Г.Симоновић 7, Чечарић 7, Јовановић 7, Малобабић 7.

ДУНАВ: Тарбук 7, Мрђа 7, Стевановић 6, М. Милешевић 7, Сурдучки 6, Радуловић 7, Најдановић 6, У. Милешевић 7,  Пауновић 7, Китић 6, Градић 6.

У доброј и динамичној утакмици, домаћини, су из две добре прилике постигли и два гола, а играли су целу утакмицу на контре. Међутим, били су добри. А, гости, су више притискали одбрану домаћих у наставку. Постигли су и гол, али нису успели да поравнају резултат. И, поред тога, нерешен резултат, би био, реалнији исход овог меча.

Д. Трифуновић

ЈАЗАК: Цар Урош - Слога (М) 0:1, ЈАРКОВЦИ: Борац - ЧСК (одложено), РИВИЦА: Планинац - Крушедол 0:5, КРЧЕДИН: Фрушкогорац - Раднички Сремски витезови 0:0, КРЊЕШЕВЦИ: Слога - Дунав 2:1.

1. Крушедол          4      3      1      0      19:6  10

2. Радн. СВ           4      2      2      0      10:4  8

3. Слога (К)           4      2      2      0      7:4   8

4. ЧСК                   3      2      1      0      7:4   7

5. Дунав               4      1      1      2      5:7   4

6. Планинац        4      1      1      2      7:12  4

7. Фрушкогор.     3      0      3      0      2:2   3

8. Слога (М)        4      1      0      3      7:11  3