Opštinska liga Inđija–Stara Pazova–Irig: Majstori za slobodne udarce

27.09.2017. 09:37 09:39
Izvor: Dnevnik.rs

Planinac - Krušedol 0:5 (0:2)

RIVICA: Igralište Planinca, gledalaca 100, sudija Stanojčev (Irig). Strelci: Plećaš u 8. i 19, K. Garić u 50, Vukojević u 61. i Krunić u 80. minutu. Žuti kartoni: Pejić, Brkić (Planinac), Erkanović, Krunić (Krušedol).

PLANINAC: Kizić 6, Miškulin 6, Pejić 6, S. Ćirić 6 (D. Ćirić 6), Vasiljević 6, Omaljev 6, Brkić 6, M. Ćirić  6 (Ilić 6), Miljković 6, Pavićević 6 (Grujić 6), Grubovć 6 (Stojčić 6).

KRUŠEDOL: Tuveyić 7, Klaić 7, Krunić, Đurić 7, K. Garić 7 (M. Garić 7), Georgijević 7 (Radulović 7), Plećaš 8 (Višnjić 7), Vukojević 7, Erkanović 7, Milanov 7, Georgiev 7 (Kojić 7).

Tri puta su gosti s 18 metara pogađali mrežu domaćina iz slobodnih udaraca. Dva puta je to bio Plećaš i jednom K. Garić.

I. Smiljanić

Car Uroš - Sloga (M) 0:1 (0:0)

JAZAK: Igralište  Car Uroša, gledalaca 50, sudija Belić (Irig). Strelac: Jovamnović u 86. minutu. Žuti kartoni: Tešić (Car Uroš), Jovanović, Milić, Radošević (Sloga).

CAR UROŠ: Pardovicki 9, Kongo 7, Bojić 8, Tešić 6, Antonijević 8 (P. Vranješević 7), Grujić 9 (Đ. Rodić 7), Babnik 7, Šmit 7 (R. Rodić 7), Barjaktarović 6, Pokrajac 8, Vranješević 7 (Jankulović 8).

SLOGA: Perić 8, Klinko 7, Varičak 8, Bogunović 7, Belanović 8, Kusić 9, Milošević 7 (Davidovski 7), Milin 7, Radošević 8, Jovanović 6, Višnjižć 9.

U fer igri, konačan rezultat je realan. Gosti su bili bolji u finišu utakmice.

P. Mihajlović

Fruškogorac - Radnički Sremski vitezovi 0:0

KRČEDIN: Stadion Fruškogorca, gledalaca 50, sudija Jagodić (Inđija). Žuti karton: Zekić (Fruškogorac).

FRUŠKOGORAC: Jelovac, Škrbina (Zekić), Ranitović, Krneta, Čortan, Bogunović, Simović, Livaja, Živić (Dobić), Trtica, Petković (Krstić).

RADNIČKI SREMSKI VITEZOVI: Malešev, Tagliavia, Bikić, Mitrović (Ćosić), Đokanović (Janjić), Borojević, Košprdić, Slovak (Lončar), Šević, Kerleta, Stanković.

U dinamičnoj i borbenoj utakmici, sa po par šansi na obe strane, konačan rezultat je i najrealniji. Mada se od gostiju iz Iriga više očekivalo.

S. Ranitović

Sloga (K) - Dunav 2:1 (2:0)

KRNJEŠEVCI: Stadion Sloge, gledalaca 50, sudija Dalević (Stara Pazova). Strelci: Čečarić u 19. i Jovanović u 35. za Slogu, a Surdučki u 64. minutu za Dunav. Žuti kartoni: Malobabić (Sloga), U. Milešević (Dunav).

SLOGA: Bogićević 6, Marčetić 7, Komazec 6 (Lešić 6), Despić 7, Nikolić 7 (Tarbuk), M. Simonović 7, Kušlaković 7, G.Simonović 7, Čečarić 7, Jovanović 7, Malobabić 7.

DUNAV: Tarbuk 7, Mrđa 7, Stevanović 6, M. Milešević 7, Surdučki 6, Radulović 7, Najdanović 6, U. Milešević 7,  Paunović 7, Kitić 6, Gradić 6.

U dobroj i dinamičnoj utakmici, domaćini, su iz dve dobre prilike postigli i dva gola, a igrali su celu utakmicu na kontre. Međutim, bili su dobri. A, gosti, su više pritiskali odbranu domaćih u nastavku. Postigli su i gol, ali nisu uspeli da poravnaju rezultat. I, pored toga, nerešen rezultat, bi bio, realniji ishod ovog meča.

D. Trifunović

JAZAK: Car Uroš - Sloga (M) 0:1, JARKOVCI: Borac - ČSK (odloženo), RIVICA: Planinac - Krušedol 0:5, KRČEDIN: Fruškogorac - Radnički Sremski vitezovi 0:0, KRNJEŠEVCI: Sloga - Dunav 2:1.

1. Krušedol          4      3      1      0      19:6  10

2. Radn. SV           4      2      2      0      10:4  8

3. Sloga (K)           4      2      2      0      7:4   8

4. ČSK                   3      2      1      0      7:4   7

5. Dunav               4      1      1      2      5:7   4

6. Planinac        4      1      1      2      7:12  4

7. Fruškogor.     3      0      3      0      2:2   3

8. Sloga (M)        4      1      0      3      7:11  3