108.1722

ОПШТИНСКА ЛИГА БАЧКА ПАЛАНКА: Друга победа Визићана

02.11.2022. 11:45 11:48

Борац (В) - Младост (МБ) 3:1 (1:1)

ВИЗИЋ: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија Илинчић (Нови Сад). Стрелци: Комад у 13, Миљевић у 54. и Лукић у 64. за Борац, а Загорчић у 3. минуту Младост. Жути картони: Нинковић, Живановић, Грозница, Миљевић., Лукач (Борац), Загорчић, Младеновић (Младост).

БОРАЦ: Дејан Шмитран, Покрајац (Миклушев), Н. Арбутовић, Миљевић, Живановић, Петковић, Нинковић, Лукач, Комад (Лукић), Грозница, М. Арбутовић.

МЛАДОСТ: Хлебец, Младеновић, Грубјешић, Н. Ђукић, Матић, Милетић, Загорчић, Трусина (Косовац), Модринић (Шкорић), Агбаба.

Виђена је добра игра домаћина са доста шанси дуела акција, и три гола у мрежи голмана Хлебеца. А гости су успели само да поведу већ у 3. минуту, и то је било скоро све од њих.

Л. Коменић

Славија (Б) - Војводина 0:8 (0:4)

БОЂАНИ: Игралиште Славије, гледалаца 120, судија Дражић (Бачка Паланка). Стрелци: Цвијић у 21, Вучић у 25, Рамић у 30, Т. Николић у 44. (из пенала), Милованов у 50, М. Ранисављев у 67, Башић у 78. и С. Јованов у 80. минуту. Жути картони: Секулић (Славија), Петковић (Војводина).

СЛАВИЈА: Б. Хорват, Такач (Б. Јовановић), Девић, Радојчић, Секулић, Скејо, Наумов, Зец, Смољански, Лазаревић (Драгишић), Петковић, З. Јоановић (Д. Јовановић).

ВОЈВОДИНА: Васа Бугарски, Л. Бугарски (С. Јованов), Рамић, Т. Николић, Д. Ранисављев, М. Јованов (Башић), Цвијић (Радонић),  Миланов, Вучић (Петковић), Веселин Бугарски, М. Ранисављев.

И домаћи стрелци су имали  неколико лепих шанси, и да су они то искористили, гости не би имали тако велику разлику голова у победи.     Д. Јовановић

Славија (П) - Стари град 5:1 (2:0)

ПИВНИЦЕ: Игралиште Славије, гледалаца 100, судија Сатанишић (Бачка Паланка). Стрелци: Бабић у 31, 39, 58. и 79. и Белањи у 51. за Славију, Максић у 78. минуту (из пенала) за Стари град.

СЛАВИЈА: Вулин, Николић, Белехрадски, Марко Грња, Заскалицки, Милан Грања, Кухта, Петровић (Белањи), Ђурић (Тркуља), Кирти, Бабић.

СТАРИ ГРАД: Мориц, Јефтић, Рибарски, Павловић, Максић, Марковић, Узуров, Балиновић, Чубрило, Тури, Лучић.

Гости су били скоро равноправан ривал у игри, све до 31. минута, када је на сцену ступио Ђорђе Бабић и почео да решета мрежу голмана Морица. Мориц је у више наврата успео да сигурно интервенише и тако је спасио свој тим још тежег пораза.

Р. Брња

Бачки хајдук - Бачка (Д) 1:3 (1:2)

БАЧКО НОВО СЕЛО: Игралиште Бачог хајдука, гледалаца 100, судија П. Дражић (Бачка Паланка). Стрелци: Ишиковић у 11. за Бачки хајдук, а Бајац у 16, Шимун у 22. и Трифкановић у 63. минуту (аутогол) за Бачку. Жути картони: Емић, Бојић, Дринић, Трифкановић (Бачки хајдук), Ј. Будић, Парошки, Вукосав, Гашић (Бачка). Црвени картони: Т. Николић (Бачки хајдук), Бајац (Бачка).

БАЧКИ ХАЈДУК: Јагодић, М. Јановић, Емић (Малишић), Бојић, Трифкановић, Марјанов (Ђурановић), Дринић (Чупорт), Д. Николић (Јурчевић), Ишаковић, Т. Николић, Владислав.

БАЧКА: Г. Ћулибрк, Парошки (Гајић), Лакић, Малетин, Ј. Будић, Гашић, Малетин, Бајац, Цимбаљевић,  Капетанов, Лешков (М. Будић), Шимун, Бајац, Вукосав.

Брзо су повели домаћини, и имали су још неколико повољних шанси да увећају вођство. У наставку игре гости су били конкретнији. Ипак, на крају, славио је срећнији и сналажљивији тим.

М. Малишић

Маглић - Нештин 0:0

МАГЛИЋ: Игралиште Маглића, гледалаца 150, судија Милешевић (Бачка Паланка). Жути картони: Стаменковић, Тадић (Маглић), Вукмировић, Увачек, Иконић (Нештин).

МАГЛИЋ: Гајић, Тадић, Милановић, Ковачевић, О. Стјепановић, Прерадовић, Стаменковић, Убипарип, Туцић, Јокић, Кузмановић, Ђордан, Дмитровић, Ђукић.

НЕШТИН: Гашић, Валетик, Радовић, Сич, Пуделка, Вукмировић, Увачек, Л. Божин, Гњатовић,  Ахметовић, Борић (Иконић).

У Маглићу је виђен динамичан и занимљив фудбал. Али, фалили су само голови. А шанси за то је било на обе стране.Само су много затаји стрелци.

Н. Стојисављевић

Кривањ - Кулпин 2:3 (2:2)

СЕЛЕНЧА: Игралиште Кривња, гледалаца 120, судија Малић (Бачка Паланка). Стрелци: Хашка у 35. и Павлов у 40. за Кривањ, П. Мрђан у 2. (из пенала), 12. и 48. минуту (из пенала) за Кулпин. Жути картони: А. Стрехарски, Карачоњи, Павлов, Спасић, Алекси, Гајић, Јововић, Гајдош  (Кривањ), Г. Илић, Сурла, Николић (Кулпин).

КРИВАЊ: Нађ, Гајдош, М. Strеgharski, А. Стрехарски, Хашка, Карачоњи, Гајић, Крстић, Павлов, Спасић (Јововић), Алекси.

КУЛПИН: Блашћанин, Хашка, М. илић (М. Зеленак), Царић, П. Менђан, Тројановић (Николић), Г. Илић, С. Зеленак, Драгољевић (Спевак), Сурла, Кајтез.

Била је то занимљива игра и поред тога што је суђење било веома слабо. Домаћини су чак зарадили осам жутих картона. Гостма је Малић досудио два сумњива пенала, а и други гол П. Менђана је под сумњом. Уз све то Малић није досудио два чиста пенала ко суза за Кривањ. А стрелац сва три гола за госте се понашао неспортски, а није зарадио ни жути картон. Његово понашање је било за два црвена картона.  Д. Јововић

ПИВНИЦЕ: Славија - Стари град 5:1, МАГЛИЋ: Маглић - Нештин 0:0, БАЧКО НОВО СЕЛО: Бачки хајдук - Бачка (Д) 1:3, СЕЛЕНЧА: Кривањ - Кулпин 2:3, БОЂАНИ: Славија - Војводина 0:8, ВИЗИЋ: Борац - Младост (МБ) 3:1. Лабудњача из Вајске је била слободна.

1. Славија (П)   11     9      1      1      36:10        28

2. Војводина (Т) 10     9      0      1      31:10        27

3. Кулпин  10     8      0      2      35:12        24

4. Кривањ 10     7      0      3      39:16        21

5. Маглић  10     6      1      3      24:17        19

6. Бачка (Д)      10     5      2      3      26:16        17

7. Нештин 10     4      1      5      15:18        13

8. Млад. (МБ)    11     3      1      7      20:30        10