OPŠTINSKA LIGA BAČKA PALANKA: Druga pobeda Vizićana

02.11.2022. 11:45 11:48

Borac (V) - Mladost (MB) 3:1 (1:1)

VIZIĆ: Igralište Borca, gledalaca 100, sudija Ilinčić (Novi Sad). Strelci: Komad u 13, Miljević u 54. i Lukić u 64. za Borac, a Zagorčić u 3. minutu Mladost. Žuti kartoni: Ninković, Živanović, Groznica, Miljević., Lukač (Borac), Zagorčić, Mladenović (Mladost).

BORAC: Dejan Šmitran, Pokrajac (Miklušev), N. Arbutović, Miljević, Živanović, Petković, Ninković, Lukač, Komad (Lukić), Groznica, M. Arbutović.

MLADOST: Hlebec, Mladenović, Grubješić, N. Đukić, Matić, Miletić, Zagorčić, Trusina (Kosovac), Modrinić (Škorić), Agbaba.

Viđena je dobra igra domaćina sa dosta šansi duela akcija, i tri gola u mreži golmana Hlebeca. A gosti su uspeli samo da povedu već u 3. minutu, i to je bilo skoro sve od njih.

L. Komenić

Slavija (B) - Vojvodina 0:8 (0:4)

BOĐANI: Igralište Slavije, gledalaca 120, sudija Dražić (Bačka Palanka). Strelci: Cvijić u 21, Vučić u 25, Ramić u 30, T. Nikolić u 44. (iz penala), Milovanov u 50, M. Ranisavljev u 67, Bašić u 78. i S. Jovanov u 80. minutu. Žuti kartoni: Sekulić (Slavija), Petković (Vojvodina).

SLAVIJA: B. Horvat, Takač (B. Jovanović), Dević, Radojčić, Sekulić, Skejo, Naumov, Zec, Smoljanski, Lazarević (Dragišić), Petković, Z. Joanović (D. Jovanović).

VOJVODINA: Vasa Bugarski, L. Bugarski (S. Jovanov), Ramić, T. Nikolić, D. Ranisavljev, M. Jovanov (Bašić), Cvijić (Radonić),  Milanov, Vučić (Petković), Veselin Bugarski, M. Ranisavljev.

I domaći strelci su imali  nekoliko lepih šansi, i da su oni to iskoristili, gosti ne bi imali tako veliku razliku golova u pobedi.     D. Jovanović

Slavija (P) - Stari grad 5:1 (2:0)

PIVNICE: Igralište Slavije, gledalaca 100, sudija Satanišić (Bačka Palanka). Strelci: Babić u 31, 39, 58. i 79. i Belanji u 51. za Slaviju, Maksić u 78. minutu (iz penala) za Stari grad.

SLAVIJA: Vulin, Nikolić, Belehradski, Marko Grnja, Zaskalicki, Milan Granja, Kuhta, Petrović (Belanji), Đurić (Trkulja), Kirti, Babić.

STARI GRAD: Moric, Jeftić, Ribarski, Pavlović, Maksić, Marković, Uzurov, Balinović, Čubrilo, Turi, Lučić.

Gosti su bili skoro ravnopravan rival u igri, sve do 31. minuta, kada je na scenu stupio Đorđe Babić i počeo da rešeta mrežu golmana Morica. Moric je u više navrata uspeo da sigurno interveniše i tako je spasio svoj tim još težeg poraza.

R. Brnja

Bački hajduk - Bačka (D) 1:3 (1:2)

BAČKO NOVO SELO: Igralište Bačog hajduka, gledalaca 100, sudija P. Dražić (Bačka Palanka). Strelci: Išiković u 11. za Bački hajduk, a Bajac u 16, Šimun u 22. i Trifkanović u 63. minutu (autogol) za Bačku. Žuti kartoni: Emić, Bojić, Drinić, Trifkanović (Bački hajduk), J. Budić, Paroški, Vukosav, Gašić (Bačka). Crveni kartoni: T. Nikolić (Bački hajduk), Bajac (Bačka).

BAČKI HAJDUK: Jagodić, M. Janović, Emić (Mališić), Bojić, Trifkanović, Marjanov (Đuranović), Drinić (Čuport), D. Nikolić (Jurčević), Išaković, T. Nikolić, Vladislav.

BAČKA: G. Ćulibrk, Paroški (Gajić), Lakić, Maletin, J. Budić, Gašić, Maletin, Bajac, Cimbaljević,  Kapetanov, Leškov (M. Budić), Šimun, Bajac, Vukosav.

Brzo su poveli domaćini, i imali su još nekoliko povoljnih šansi da uvećaju vođstvo. U nastavku igre gosti su bili konkretniji. Ipak, na kraju, slavio je srećniji i snalažljiviji tim.

M. Mališić

Maglić - Neštin 0:0

MAGLIĆ: Igralište Maglića, gledalaca 150, sudija Milešević (Bačka Palanka). Žuti kartoni: Stamenković, Tadić (Maglić), Vukmirović, Uvaček, Ikonić (Neštin).

MAGLIĆ: Gajić, Tadić, Milanović, Kovačević, O. Stjepanović, Preradović, Stamenković, Ubiparip, Tucić, Jokić, Kuzmanović, Đordan, Dmitrović, Đukić.

NEŠTIN: Gašić, Valetik, Radović, Sič, Pudelka, Vukmirović, Uvaček, L. Božin, Gnjatović,  Ahmetović, Borić (Ikonić).

U Magliću je viđen dinamičan i zanimljiv fudbal. Ali, falili su samo golovi. A šansi za to je bilo na obe strane.Samo su mnogo zataji strelci.

N. Stojisavljević

Krivanj - Kulpin 2:3 (2:2)

SELENČA: Igralište Krivnja, gledalaca 120, sudija Malić (Bačka Palanka). Strelci: Haška u 35. i Pavlov u 40. za Krivanj, P. Mrđan u 2. (iz penala), 12. i 48. minutu (iz penala) za Kulpin. Žuti kartoni: A. Streharski, Karačonji, Pavlov, Spasić, Aleksi, Gajić, Jovović, Gajdoš  (Krivanj), G. Ilić, Surla, Nikolić (Kulpin).

KRIVANJ: Nađ, Gajdoš, M. Stregharski, A. Streharski, Haška, Karačonji, Gajić, Krstić, Pavlov, Spasić (Jovović), Aleksi.

KULPIN: Blašćanin, Haška, M. ilić (M. Zelenak), Carić, P. Menđan, Trojanović (Nikolić), G. Ilić, S. Zelenak, Dragoljević (Spevak), Surla, Kajtez.

Bila je to zanimljiva igra i pored toga što je suđenje bilo veoma slabo. Domaćini su čak zaradili osam žutih kartona. Gostma je Malić dosudio dva sumnjiva penala, a i drugi gol P. Menđana je pod sumnjom. Uz sve to Malić nije dosudio dva čista penala ko suza za Krivanj. A strelac sva tri gola za goste se ponašao nesportski, a nije zaradio ni žuti karton. Njegovo ponašanje je bilo za dva crvena kartona.  D. Jovović

PIVNICE: Slavija - Stari grad 5:1, MAGLIĆ: Maglić - Neštin 0:0, BAČKO NOVO SELO: Bački hajduk - Bačka (D) 1:3, SELENČA: Krivanj - Kulpin 2:3, BOĐANI: Slavija - Vojvodina 0:8, VIZIĆ: Borac - Mladost (MB) 3:1. Labudnjača iz Vajske je bila slobodna.

1. Slavija (P)   11     9      1      1      36:10        28

2. Vojvodina (T) 10     9      0      1      31:10        27

3. Kulpin  10     8      0      2      35:12        24

4. Krivanj 10     7      0      3      39:16        21

5. Maglić  10     6      1      3      24:17        19

6. Bačka (D)      10     5      2      3      26:16        17

7. Neštin 10     4      1      5      15:18        13

8. Mlad. (MB)    11     3      1      7      20:30        10