Међуопштинска лига Срем: Пећинчани успорили Петровчане

08.11.2017. 10:06 10:09
Извор: Полет из Нових Карловаца, фото: Приватна архива

Доњи Петровци - Доњи Срем 2:2 (1:0)

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Стадион Доњих Петроваца, гледалаца 120, судија Манојловић (Сремска Митровиуца).Стрелци: Чворков у 25. и Јакшић у 63. за Доње Петровце, а М. Илић у 62.и С. Илић у 81.за Доњи Срем. Жути картони: Миљковић (Доњи Петровци), Митровић (Доњи Срем).

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Видановић 6, Путица 7, Јоргић 7, Поповић 6, Јакшић 6, Чворков 6, Радишић 7, Недимовић 6 (Шаша), Мудрић 6 (Миљковић), Бузаш 6, Динић 7 (Крстић).

ДОЊИ СРЕМ: Јелача 8, С. Илић 8, Ненадов 8, Панић 8, Божић 8, Миличевић 8, Динчић 8, Чавић 8, Радивојевић 8 (Николић 8), Митровић 8 (Гмизић), М. Илић 8.

Домаћини су створили више шанси,  али нису могли постићи више од два гола. У првом полувремену погодили су и стативу и пречку. Зато су гости постигли голове из контри, у борбеној игри, заслужено освојили бод.

Г. Закић

Бикић До - Слобода 6:0 (3:0)

БИКИЋ ДО: Игралиште Бикић Дола, гледалаца 120, судија Љубинковић (Рума). Стрелци: Мрваљевић у 13. и 29, Добрић у 36, 53. и 75. и Јочилић у 50. минуту.

БИКИЋ ДО: Ђаковић 7, Недић 7, Кладушић 8, Курбалија 8, Субић 7, Јовичилић 7, Утвић 8, Мрваљевић 8, Добрић 9, Басрак 7 (Солаковић 7), Тепшић 7 (Вранов 7).

СЛОБОДА: Ивановић 6, Шулаја 6, Алинчић 6, Ребић 6, Ристановић 6, А. Томић 6, Дамјановић 6, Жегарац 6, Радојчић 6, Стојнић 6, Петковић 6.

Домаћини заслужено славили. Потпуно су били надиграли госте. Добрић, је постигао два изузетна гола.

Д. Хнатко

Напредак (Ж) - Зека Буљубаша 9:1 (4:0)

ЖАРКОВАЦ: Игралиште Напретка, гледалаца 100, судија Мијановић (Адашевци).Стрелци: Љубинковић у 4, 45. и 61, Савић у 13. и 17, М. Божић у 63, Катић у 69. и 72. и Стојић у 80. минуту за Напредак, Мартиновић у 88. за Зеку Буљубашу.

НАПРЕДАК: Крнић -, Г. Миљковић 7, Мадацки 7, Секулић 7 (С. Миљковић 7), Савић 7, Пазарски 8, М. Божић 7, Љубинковић 8 (Катић 7), Стојић 7, Деврња 7, Вујевић 7 (Топић 7).

ЗЕКА БУЉУБАША: А. Николић 5, М. Беговић 5, Копуновић 5, Марко Беловуковић 5, У. Беговић 5, У. Николић – (Коњевић 5), Павловић 5, Мартиновић 7, Самарџић 5, Д. Беловуковић 5, Данојлић 6.

У веома динамичној игри, домаћин је, на жарковачкој „Бонбоњери“, остварио планирану победу. Уз то и рекордну и убедљиву. Гости из Равња нису ни могли сањати, шта ће их, и шта их је снашло. Уствари гости су и добро прошли, јер, су домаћини имали још лепих прилика, да славе и двоцифреним резултатом.

Н. Миљковић

Полет - Младост (Б) 4:0 (3:0)

НОВИ КАРЛОВЦИ: Стадион Полета, гледалаца 125, судија Павловић (Огар). Стрелци: Делибос у 10, Тодоровић у 22. и 46. и Р. Кесић у 45. минуту .Жути картон: Ружичић (Полет).

ПОЛЕТ: Бранислав Ђалић 8, Бакић 8 (Милић 8,) Пољак 8, Драганић 8, Делибос 9, Ружичић 8, Пејовић 8, Јовић 8 (Старац 7), Тодоровић 9, Р. Кесић 8, Калезић 8.

МЛАДОСТ: Јокић 6, Арсеновић 6, Божичковић 6, Јовановић 7, Вукин 7, М. Стојиљковић 6, С. Стојиљковић 6, Прљић 6, Марковић 6, Бероња 6 (Лилић 6), Путник 6 (В. Југовић 6).

Добра утакмица, у којој су, домаћини, могли славити и убедљивије. Већ у 10. минуту Полет је водио. Делибос је из слободног  ударца с 25 метара снажним шутем погодио мрежу. Тодоровић је постигао други гол, после, сјајне акције. Он је само завршио акцију голом. Кесић је у брзом продору преварио три противничка играча, и када је испред себе имао  голмана одлучио се на шут. И лопта, је завршила иза леђа Јокића. А, коначан резултат поставио је Тодоровић. Враћену, лопту, из казненог простора гостију, само, је елегантно вратио, али, у мрежу гостију.

Б. Рађеновић

Граничар (О) - Фрушка гора 2:1 (1:1)

ОБРЕЖ: Стадион Граничара, гледалаца 100, судија  Тодоровић (Инђија).Стрелци: Деврња у 33. и 90.за Граничар, Матић у 41.за Фрушку гору. Жути картони: М. Р. Николић, Црнковић, Деврња, С. Чавић (Граничар), Дејановић (Гфрушка гора). Црвени картони: Матић, Божић (Фрушка гора).

ГРАНИЧАР: Петковић 8, З. Миличевић 8, Митровић 8 (С. Чавић), М. Д. Николић 8, М. Р. Николић 8, Жакула 8, Живић 8, Деврња 9 (Кнежевић), Ракић 8, Црнковић 8, М. Живановић 8 (Орловић).

ФРУШКА ГОРА: Гојковић 7, Матић 7, Кнежевић 7, Дејановић 7, Трнић 7, В. Samaryija 7, Мушицки 7 (Н. Samaryija), Божић 7 (Дражић), Боровић 7, Љубинковић 7, Тешић 7.

Гости, из Руме, нису успели изненадити, веома добре домаћине. Истина, гости су повели већ у првом минуту. И то је било све од њих. А, домаћини, су имали у својим редовима, расположеног Душана Деврњу, који је постигао, изванредне голове. И то оба из слободних ударца и оба с 25 метара. И оба пута лопта је завршила у рашљама.

Д. Орловић

Граничар (К) - Митрос 0:1 (0:1)

КУЗМИН: Стадион Граничара, гледалаца 100, судија  Дујић (Сремска Митровица). Стрелац: Симјановски у 33.  минуту. Жути картони: Томшчић, Обрадовић (Граничар), Симјановски, Панић, Марковић, Церовац (Митрос). Црвени картон: Шојић (Граничар).

ГРАНИЧАР: Милинковић 6, М. Симић 7, Обрадовић 6, Барић 5, Томшчић 5, Зечевић 5 (А. Симић), Дејан Печеница 5, Коњевић 6 (Белић), Гомбар 5 (Стефановић 6), Шојић 5, Дарко Печеница 6.

МИТРОС: Стајчић -, Јаковљевић 6, Бабић 5, Сантовац 6 (Аћимовић), Панић 6, Билић 6, Макитановић 6, Церовац 5, Каролић 6, Симјановски 6, Николић 6 (Марковић).

У Кузмину, у мечу, између домаћег Граничара и срескомитровачког Митроса, гледаоци су могли, само, да виде антипропаганду фудбала и суђења.

Р. Папрић

Слога (Ч) - Хајдук (В) 0:0

ЧАЛМА: Стадион  Слоге, гледалаца 50, судија Граовац (Рума). Жути картони: Богосављевић, Видовић (Слога), Перић, Бошњаковић (Хајдук).

СЛОГА: Н. Цвјетић, Плавшић, Антонић, Видовић, Ђурђевић, Богосављевић, Бабић, Панић, Славко Кекић, М. Кекић, М. Цвјетић.

ХАЈДУК: Митровић, Ђорђевић, Арбић, С. Хрчек, Ђ. Хрчек, У. Бошњаковић, Гверо, Влаисављевић, Вејновић, Савић (Јурошевић), Перић (Болић).

Чалманци су и овог пута одиграли добро, али нису имали среће, јер су имали неколико лепих прилика, али нису погодили мрежу гостију.

Г. Малешевић

Фрушкогорац - Брестач 3:0 (2:0)

МАНЂЕЛОС: Стадион Фрушкогорца, гледалаца 300, судија Чекичевић (Моровић). Стрелци: Ж. Ђорић у 27. (из пенала) и 78. и Цвјетић у 36. минуту. Жути картони: Ж. Ђорић, Душан Грабић, М. Трнић, Гајић (Фрушкогорац).

ФРУШКОГОРАЦ: Вуковић 7, Н. Трнић 7, Младеновић 7, М. Трнић 6, Богосавац 7, Кочић 7, Цвјетић 7, Душан Грабић 7 (С. Кусић), Ж. Ђорић 8, Бојанић 7 (М. Кусић), Ђукић 7 (Гајић).

БРЕСТАЧ: Страхиња Младеновић 7, Дрпа 6, Бошковић 7, Белић 6, Д. Ковачевић 6, Стојковски 7, Сандић 7 (Цветковић), Зујић 6, Свилар 6, Балабан 7 (Вучковић 6), Инајетовић 6.

Домаћани су били бољи ривал таман за три гола. Главни судија Чекићевић, је играње гостију руком у свом казненом простору, казнио једанаестерем.Сигуран извођач најстроже казне је био Ж. Ђорић. А.следећа два гола домаћини су постигли после изванредних акција.

Б. Трнић

МАНЂЕЛОС: Фрушкогорац - Брестач 3:0, НОВИ КАРЛОВЦИ: Полет -Младост (Б) 4:0, БИКИЋ ДО: Бикић Дол - Слобода 6:0, ОРБЕЖ: Граничар -Фрушка гора 2:1, ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Доњи Петровци - Доњи Срем 2:2, ЖАРКОВАЦ: Напредак - Зека Буљубаша 9:1, ЧАЛМА: Слога - Хајдук (В) 0:0, КУЗМИН: Граничар - Митрос 0:1.

1. Напредак (Ж)      12     9      1      2      37:10        28

2. Д. Петровци        12     8      2      2      34:11        26

3. Полет                   12     8      1      3      36:11        25

4. Граничар (О)        11     8      0      3      19:16        24

5. Фрушкогорац       12     7      2      3      22:17        23

6. Младост (Б)         11     6      2      3      21:16        20

7. Слога (Ч)             12     5      2      5      20:18        17

8. Митрос                12     5      2      5      15:16        17