Međuopštinska liga Srem: Pećinčani usporili Petrovčane

08.11.2017. 10:06 10:09
Izvor: Polet iz Novih Karlovaca, foto: Privatna arhiva

Donji Petrovci - Donji Srem 2:2 (1:0)

DONJI PETROVCI: Stadion Donjih Petrovaca, gledalaca 120, sudija Manojlović (Sremska Mitroviuca).Strelci: Čvorkov u 25. i Jakšić u 63. za Donje Petrovce, a M. Ilić u 62.i S. Ilić u 81.za Donji Srem. Žuti kartoni: Miljković (Donji Petrovci), Mitrović (Donji Srem).

DONJI PETROVCI: Vidanović 6, Putica 7, Jorgić 7, Popović 6, Jakšić 6, Čvorkov 6, Radišić 7, Nedimović 6 (Šaša), Mudrić 6 (Miljković), Buzaš 6, Dinić 7 (Krstić).

DONJI SREM: Jelača 8, S. Ilić 8, Nenadov 8, Panić 8, Božić 8, Miličević 8, Dinčić 8, Čavić 8, Radivojević 8 (Nikolić 8), Mitrović 8 (Gmizić), M. Ilić 8.

Domaćini su stvorili više šansi,  ali nisu mogli postići više od dva gola. U prvom poluvremenu pogodili su i stativu i prečku. Zato su gosti postigli golove iz kontri, u borbenoj igri, zasluženo osvojili bod.

G. Zakić

Bikić Do - Sloboda 6:0 (3:0)

BIKIĆ DO: Igralište Bikić Dola, gledalaca 120, sudija Ljubinković (Ruma). Strelci: Mrvaljević u 13. i 29, Dobrić u 36, 53. i 75. i Jočilić u 50. minutu.

BIKIĆ DO: Đaković 7, Nedić 7, Kladušić 8, Kurbalija 8, Subić 7, Jovičilić 7, Utvić 8, Mrvaljević 8, Dobrić 9, Basrak 7 (Solaković 7), Tepšić 7 (Vranov 7).

SLOBODA: Ivanović 6, Šulaja 6, Alinčić 6, Rebić 6, Ristanović 6, A. Tomić 6, Damjanović 6, Žegarac 6, Radojčić 6, Stojnić 6, Petković 6.

Domaćini zasluženo slavili. Potpuno su bili nadigrali goste. Dobrić, je postigao dva izuzetna gola.

D. Hnatko

Napredak (Ž) - Zeka Buljubaša 9:1 (4:0)

ŽARKOVAC: Igralište Napretka, gledalaca 100, sudija Mijanović (Adaševci).Strelci: Ljubinković u 4, 45. i 61, Savić u 13. i 17, M. Božić u 63, Katić u 69. i 72. i Stojić u 80. minutu za Napredak, Martinović u 88. za Zeku Buljubašu.

NAPREDAK: Krnić -, G. Miljković 7, Madacki 7, Sekulić 7 (S. Miljković 7), Savić 7, Pazarski 8, M. Božić 7, Ljubinković 8 (Katić 7), Stojić 7, Devrnja 7, Vujević 7 (Topić 7).

ZEKA BULJUBAŠA: A. Nikolić 5, M. Begović 5, Kopunović 5, Marko Belovuković 5, U. Begović 5, U. Nikolić – (Konjević 5), Pavlović 5, Martinović 7, Samardžić 5, D. Belovuković 5, Danojlić 6.

U veoma dinamičnoj igri, domaćin je, na žarkovačkoj „Bonbonjeri“, ostvario planiranu pobedu. Uz to i rekordnu i ubedljivu. Gosti iz Ravnja nisu ni mogli sanjati, šta će ih, i šta ih je snašlo. Ustvari gosti su i dobro prošli, jer, su domaćini imali još lepih prilika, da slave i dvocifrenim rezultatom.

N. Miljković

Polet - Mladost (B) 4:0 (3:0)

NOVI KARLOVCI: Stadion Poleta, gledalaca 125, sudija Pavlović (Ogar). Strelci: Delibos u 10, Todorović u 22. i 46. i R. Kesić u 45. minutu .Žuti karton: Ružičić (Polet).

POLET: Branislav Đalić 8, Bakić 8 (Milić 8,) Poljak 8, Draganić 8, Delibos 9, Ružičić 8, Pejović 8, Jović 8 (Starac 7), Todorović 9, R. Kesić 8, Kalezić 8.

MLADOST: Jokić 6, Arsenović 6, Božičković 6, Jovanović 7, Vukin 7, M. Stojiljković 6, S. Stojiljković 6, Prljić 6, Marković 6, Beronja 6 (Lilić 6), Putnik 6 (V. Jugović 6).

Dobra utakmica, u kojoj su, domaćini, mogli slaviti i ubedljivije. Već u 10. minutu Polet je vodio. Delibos je iz slobodnog  udarca s 25 metara snažnim šutem pogodio mrežu. Todorović je postigao drugi gol, posle, sjajne akcije. On je samo završio akciju golom. Kesić je u brzom prodoru prevario tri protivnička igrača, i kada je ispred sebe imao  golmana odlučio se na šut. I lopta, je završila iza leđa Jokića. A, konačan rezultat postavio je Todorović. Vraćenu, loptu, iz kaznenog prostora gostiju, samo, je elegantno vratio, ali, u mrežu gostiju.

B. Rađenović

Graničar (O) - Fruška gora 2:1 (1:1)

OBREŽ: Stadion Graničara, gledalaca 100, sudija  Todorović (Inđija).Strelci: Devrnja u 33. i 90.za Graničar, Matić u 41.za Frušku goru. Žuti kartoni: M. R. Nikolić, Crnković, Devrnja, S. Čavić (Graničar), Dejanović (Gfruška gora). Crveni kartoni: Matić, Božić (Fruška gora).

GRANIČAR: Petković 8, Z. Miličević 8, Mitrović 8 (S. Čavić), M. D. Nikolić 8, M. R. Nikolić 8, Žakula 8, Živić 8, Devrnja 9 (Knežević), Rakić 8, Crnković 8, M. Živanović 8 (Orlović).

FRUŠKA GORA: Gojković 7, Matić 7, Knežević 7, Dejanović 7, Trnić 7, V. Samaryija 7, Mušicki 7 (N. Samaryija), Božić 7 (Dražić), Borović 7, Ljubinković 7, Tešić 7.

Gosti, iz Rume, nisu uspeli iznenaditi, veoma dobre domaćine. Istina, gosti su poveli već u prvom minutu. I to je bilo sve od njih. A, domaćini, su imali u svojim redovima, raspoloženog Dušana Devrnju, koji je postigao, izvanredne golove. I to oba iz slobodnih udarca i oba s 25 metara. I oba puta lopta je završila u rašljama.

D. Orlović

Graničar (K) - Mitros 0:1 (0:1)

KUZMIN: Stadion Graničara, gledalaca 100, sudija  Dujić (Sremska Mitrovica). Strelac: Simjanovski u 33.  minutu. Žuti kartoni: Tomščić, Obradović (Graničar), Simjanovski, Panić, Marković, Cerovac (Mitros). Crveni karton: Šojić (Graničar).

GRANIČAR: Milinković 6, M. Simić 7, Obradović 6, Barić 5, Tomščić 5, Zečević 5 (A. Simić), Dejan Pečenica 5, Konjević 6 (Belić), Gombar 5 (Stefanović 6), Šojić 5, Darko Pečenica 6.

MITROS: Stajčić -, Jakovljević 6, Babić 5, Santovac 6 (Aćimović), Panić 6, Bilić 6, Makitanović 6, Cerovac 5, Karolić 6, Simjanovski 6, Nikolić 6 (Marković).

U Kuzminu, u meču, između domaćeg Graničara i sreskomitrovačkog Mitrosa, gledaoci su mogli, samo, da vide antipropagandu fudbala i suđenja.

R. Paprić

Sloga (Č) - Hajduk (V) 0:0

ČALMA: Stadion  Sloge, gledalaca 50, sudija Graovac (Ruma). Žuti kartoni: Bogosavljević, Vidović (Sloga), Perić, Bošnjaković (Hajduk).

SLOGA: N. Cvjetić, Plavšić, Antonić, Vidović, Đurđević, Bogosavljević, Babić, Panić, Slavko Kekić, M. Kekić, M. Cvjetić.

HAJDUK: Mitrović, Đorđević, Arbić, S. Hrček, Đ. Hrček, U. Bošnjaković, Gvero, Vlaisavljević, Vejnović, Savić (Jurošević), Perić (Bolić).

Čalmanci su i ovog puta odigrali dobro, ali nisu imali sreće, jer su imali nekoliko lepih prilika, ali nisu pogodili mrežu gostiju.

G. Malešević

Fruškogorac - Brestač 3:0 (2:0)

MANĐELOS: Stadion Fruškogorca, gledalaca 300, sudija Čekičević (Morović). Strelci: Ž. Đorić u 27. (iz penala) i 78. i Cvjetić u 36. minutu. Žuti kartoni: Ž. Đorić, Dušan Grabić, M. Trnić, Gajić (Fruškogorac).

FRUŠKOGORAC: Vuković 7, N. Trnić 7, Mladenović 7, M. Trnić 6, Bogosavac 7, Kočić 7, Cvjetić 7, Dušan Grabić 7 (S. Kusić), Ž. Đorić 8, Bojanić 7 (M. Kusić), Đukić 7 (Gajić).

BRESTAČ: Strahinja Mladenović 7, Drpa 6, Bošković 7, Belić 6, D. Kovačević 6, Stojkovski 7, Sandić 7 (Cvetković), Zujić 6, Svilar 6, Balaban 7 (Vučković 6), Inajetović 6.

Domaćani su bili bolji rival taman za tri gola. Glavni sudija Čekićević, je igranje gostiju rukom u svom kaznenom prostoru, kaznio jedanaesterem.Siguran izvođač najstrože kazne je bio Ž. Đorić. A.sledeća dva gola domaćini su postigli posle izvanrednih akcija.

B. Trnić

MANĐELOS: Fruškogorac - Brestač 3:0, NOVI KARLOVCI: Polet -Mladost (B) 4:0, BIKIĆ DO: Bikić Dol - Sloboda 6:0, ORBEŽ: Graničar -Fruška gora 2:1, DONJI PETROVCI: Donji Petrovci - Donji Srem 2:2, ŽARKOVAC: Napredak - Zeka Buljubaša 9:1, ČALMA: Sloga - Hajduk (V) 0:0, KUZMIN: Graničar - Mitros 0:1.

1. Napredak (Ž)      12     9      1      2      37:10        28

2. D. Petrovci        12     8      2      2      34:11        26

3. Polet                   12     8      1      3      36:11        25

4. Graničar (O)        11     8      0      3      19:16        24

5. Fruškogorac       12     7      2      3      22:17        23

6. Mladost (B)         11     6      2      3      21:16        20

7. Sloga (Č)             12     5      2      5      20:18        17

8. Mitros                12     5      2      5      15:16        17