20.09.2024.
117.058
105.2585

"Одиграли смо добру утакмицу, али..."

ЈЕДНА СТВАР МУ ЈЕ ПОСЕБНО ЗАСМЕТАЛА Ево шта је тренер црвено-белих ВЛАДАН МИЛОЈЕВИЋ ИЗЈАВИО после пораза од Бенфике

19.09.2024. 23:28 23:34
fudbal
Извор: crvenazvezdafk.com

БЕОГРАД: Одиграли смо добру утакмицу, међутим примили смо и два јефтина гола, која су нас скупо коштала, изјавио је вечерас тренер фудбалера Црвене звезде Владан Милојевић после пораза од Бенфике у Лиги шампиона.

Фудбалери Црвене звезде поражени су вечерас у Београду од Бенфике резултатом 2:1 у првом колу Лиге шампиона.

Није лако вратити се после 0:2, много је другачије када је на полувремену 0:0. Ракција је била добра, наставили смо да играмо онако како смо желели. Мислим да смо одиграли доста добро против једне јако добре екипе, али понављам јефтине голове смо примили. Али, фудбал је и игра грешака, рекао је Милојевић за ТВ Аренаспорт.

Млади фудбалер Црвене звезде Огњен Мимовић морао је због повреде да изађе из игре у првом полувремену.

Не знамо каква је ситуација са Мимовићем. Имали смо много ровитих играча, Радоњић није био спреман као ни Дркушић. Нисмо желели да ризикујемо и онда смо морали нешто да мењамо, али није то имало толики утицај на игру, додао је тренер Црвене звезде.
Фудбалери Црвене звезде ће у понедељак гостовати Партизан у дерби мечу деветог кола Суперлиге Србије.

Свака утакмица је битна. Требало би да се одморимо, имамо сутра тренинг, спремићемо се, видећемо и идемо даље, истакао је Милојевић.

Извор:
Танјуг
У ПРВОЈ УТАКМИЦИ НОВОГ ФОРМАТА У ЛИГИ ШАМПИОНА, ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ДОЖИВЕЛА ПОРАЗ У БЕОГРАДУ Тријумф Португалаца на турски погон (ВИДЕО)