"Odigrali smo dobru utakmicu, ali..."

JEDNA STVAR MU JE POSEBNO ZASMETALA Evo šta je trener crveno-belih VLADAN MILOJEVIĆ IZJAVIO posle poraza od Benfike

19.09.2024. 23:28 23:34
fudbal
Izvor: crvenazvezdafk.com

BEOGRAD: Odigrali smo dobru utakmicu, međutim primili smo i dva jeftina gola, koja su nas skupo koštala, izjavio je večeras trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević posle poraza od Benfike u Ligi šampiona.

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su večeras u Beogradu od Benfike rezultatom 2:1 u prvom kolu Lige šampiona.

Nije lako vratiti se posle 0:2, mnogo je drugačije kada je na poluvremenu 0:0. Rakcija je bila dobra, nastavili smo da igramo onako kako smo želeli. Mislim da smo odigrali dosta dobro protiv jedne jako dobre ekipe, ali ponavljam jeftine golove smo primili. Ali, fudbal je i igra grešaka, rekao je Milojević za TV Arenasport.

Mladi fudbaler Crvene zvezde Ognjen Mimović morao je zbog povrede da izađe iz igre u prvom poluvremenu.

Ne znamo kakva je situacija sa Mimovićem. Imali smo mnogo rovitih igrača, Radonjić nije bio spreman kao ni Drkušić. Nismo želeli da rizikujemo i onda smo morali nešto da menjamo, ali nije to imalo toliki uticaj na igru, dodao je trener Crvene zvezde.
Fudbaleri Crvene zvezde će u ponedeljak gostovati Partizan u derbi meču devetog kola Superlige Srbije.

Svaka utakmica je bitna. Trebalo bi da se odmorimo, imamo sutra trening, spremićemo se, videćemo i idemo dalje, istakao je Milojević.

Izvor:
Tanjug
U PRVOJ UTAKMICI NOVOG FORMATA U LIGI ŠAMPIONA, CRVENA ZVEZDA DOŽIVELA PORAZ U BEOGRADU Trijumf Portugalaca na turski pogon (VIDEO)