105.2321

ФУДБАЛЕРИ КАБЕЛА ПОРАЖЕНИ ОД НАФТАГАСА У СРПСКОЈ ЛИГИ ВОЈВОДИНА: Попов растужио Штрандароше

25.08.2024. 13:24 14:27
Извор: Dnevnik.rs

Фудбалери Кабела поражени су од Нафтагаса из Елемира са 0:1 у другом колу српске лиге група Војводина.

Домаћи су имали примат и првих 20 минута сусрета, борбеном игром око су отклањали опасност испред свог гола и стварали шансе пред противничким.

Право ниоткуда Елемирци долазе до предности. Милош Савановић је атрактивно упослио Стефана Попова који је нанизао неколико домаћих играча, сачекао да голман падне, а потом послао лопту под пречку. Нису се предавали Кабеловци, наставили су са нападима, али без резултата.

Од првог минута другог полувремена на терену се нашао искусни креатор игре из редова Кабела ровити Слободан Новаковић, али ни то није помогло Новосађанима да избегну пораз од Елемираца.

В. Гвозденовић

Кабел - Нафтагас 0:1 (0:1)

НОВИ САД: Игралиште Кабела, гледалаца: 400. Судија: Тешановић. Стрелац: Попов у 37. за Нафтагас. Жути картони: Гргић и Јовановски (Кабел), а Грбић, Бачвански, Самарџић, Панић и Рудан (Нафтагас).

КАБЕЛ: Славковић 6,5, Павић 6, Стаматовић 6 (Крстевски), Трпчевић 6,5, Гргић, Богосављевић 6,5 (Новаковић), Ђурић 6,5 (Гајић), Петровић 6,5, Јовановски 7 (Вујошевић), Милисављевић 6,5, Панајотовић 6,5.

НАФТАГАС: Галин 7, Грбић 7, Бјелица 7, Стевановић 7, Попов 7,5 (Рудан), Бачвански 6,5, Савановић 7,5 (Бранков), Чоаџија 6 (Степанов), Чигоја 6,5 (Швоња), Ковачевић 7 (Панић), Самарџић 7.