FUDBALERI KABELA PORAŽENI OD NAFTAGASA U SRPSKOJ LIGI VOJVODINA: Popov rastužio Štrandaroše

25.08.2024. 13:24 14:27
Izvor: Dnevnik.rs

Fudbaleri Kabela poraženi su od Naftagasa iz Elemira sa 0:1 u drugom kolu srpske lige grupa Vojvodina.

Domaći su imali primat i prvih 20 minuta susreta, borbenom igrom oko su otklanjali opasnost ispred svog gola i stvarali šanse pred protivničkim.

Pravo niotkuda Elemirci dolaze do prednosti. Miloš Savanović je atraktivno uposlio Stefana Popova koji je nanizao nekoliko domaćih igrača, sačekao da golman padne, a potom poslao loptu pod prečku. Nisu se predavali Kabelovci, nastavili su sa napadima, ali bez rezultata.

Od prvog minuta drugog poluvremena na terenu se našao iskusni kreator igre iz redova Kabela roviti Slobodan Novaković, ali ni to nije pomoglo Novosađanima da izbegnu poraz od Elemiraca.

V. Gvozdenović

Kabel - Naftagas 0:1 (0:1)

NOVI SAD: Igralište Kabela, gledalaca: 400. Sudija: Tešanović. Strelac: Popov u 37. za Naftagas. Žuti kartoni: Grgić i Jovanovski (Kabel), a Grbić, Bačvanski, Samardžić, Panić i Rudan (Naftagas).

KABEL: Slavković 6,5, Pavić 6, Stamatović 6 (Krstevski), Trpčević 6,5, Grgić, Bogosavljević 6,5 (Novaković), Đurić 6,5 (Gajić), Petrović 6,5, Jovanovski 7 (Vujošević), Milisavljević 6,5, Panajotović 6,5.

NAFTAGAS: Galin 7, Grbić 7, Bjelica 7, Stevanović 7, Popov 7,5 (Rudan), Bačvanski 6,5, Savanović 7,5 (Brankov), Čoadžija 6 (Stepanov), Čigoja 6,5 (Švonja), Kovačević 7 (Panić), Samardžić 7.