overcast clouds
14°C
30.03.2025.
Нови Сад
eur
117.0992
usd
112.8015
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

Бондаренко: Није готово, верујемо у преокрет против Флоре

16.07.2019. 15:12 15:14
Пише:
Фото: Ф. Бакић/Архива/Војводина-Раднички Ниш

НИШ: Фудбалери Радничког припремају се за реванш меч првог кола квалификација за Лигу Европе против естонске Флоре са жељом да надокнаде 0:2 из Талина и изборе двомеч са Ајнтрахтом из Франкфурта у наредној квалификационој рунди.

Првотимац Нишлија Украјинац Тарас Бондаренко истиче да му је тешко пао пораз у Естонији, али и да је оптимиста пред реванш на Чаиру.



"Пораз смо много тешко преживели. Срамота нас је, али знамо да још ништа није изгубљено. Верујемо у нашу снагу и у то да можемо да преокренемо резултат и прођемо даље пред нашом публиком. Очекујем да ћемо показати наш прави квалитет и доказати навијачима да смо заслужили дрес овог клуба. Флору респектујемо, али сматрамо да можемо да остваримо циљ. Нишка публика заслужује да има тим који се бори за њих и који на свакој утакмици даје свој максимум. Само тако можемо да се изборимо за оно што смо зацртали", рекао је Бондаренко.



Улазнице су пуштене у продају јуче на билетарници испред хале Чаир по цени од 500 динара за источну, западну и северну трибину, док је за место у ложи потребно издвојити 2.000 динара.



Јужна трибина биће празна, пошто је УЕФА казнила Раднички због непримереног транспарента и употребе пиротехничких средстава на мечу против Макабија пре годину дана.

Пише:
Пошаљите коментар
Тончев: Флора квалитетна, али верујем у Раднички

Тончев: Флора квалитетна, али верујем у Раднички

18.06.2019. 18:22 18:23