108.3501

ОПШТИНСКА ЛИГА ПЕЋИНЦИ ОФК Брестач - Сремац 1:1 (0:1)

22.05.2019. 11:47 11:50

Играчи ОФК Брестача нису играли како се то очекивало у дербију.

БРЕСТАЧ: Игралиште ОФК Брестача, гледалаца 150, судија Максић (Огар).Стрелци: Стојковски у 88. за ОФК Брестач, а Милић у 29. минутун за Сремац. Жути картони: Стевановић, В. Ковачевић, М. Ковачевић (ОФК Брестач), Мијатовић, Милић, Јуришић,В. Кресојевић, Б. Кресојевић, Лудајић (Сремац).

ОФК БРЕСТАЧ: Сретковић 6, Јокић 6 (В. Ковачевић 6), Цветковић 6, Стојковски 6, Стевановић 6, Инајетовић 6, Милетић 6, Бошковић 6, М. Ковачевић 6, Белић 7, Милетић 6.

СРЕМАЦ: Мирковић 7, Јуришић 6, В. Кресојевић 6, Секулић 6, М. Лудајић 6, С. Даниловић 6, Т. Мијатовић 6, Недељковић 6, Милић 7, В. Кресојевић 6, М. Илић 6.

Играчи ОФК Брестача нису играли како се то очекивало у дербију. Повели су гости после центаршута. Домаћини су у наставку играли на све или ништа, али  су одбрану гостију пробили тек у финишу. Грешку чврсте одбране гостију пробио је Стојковски, и то је било све од играч ОФК Брестача.

Д. Брацановић

Словен - Хајдук (Ш) 1:0 (1:0)

СИБАЧ: Игралиште Словена, гледалаца 60, судија Ћирак (Деч).Стрелац: Ненадов у 41. минуту.

СЛОВЕН: Бељин, Кардаш, Пејић (Пајић), Симић, Ненадов, Николић, Смиљанић, Л. Небригић, Гмизић, Станојевић (Н. Небригић), Вукин.

ХАЈДУК: Вулетић, Војкић, Чугаљ, Јовановић, Карић, Илић, Г. Ковачевић, Видовић, Ј. Ковачевић, Тошовић, Арачић, Живановић, Босанчић, Лемајић.

Домаћини су имали прилику да славе и убедљивијим резултатом али нису успели од низ шанси, да постигну више од једног гола. Играчи Хајдука, имали су неколико шанси.

Ђ. Смиљанић

АШАЊА: Камени - Младост (П) 3:0 (гости нису дошли), СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Срем - Ловац 3:0, СИБАЧ: Словен - Хајдук (Ш) 1:0,  БРЕСТАЧ: ОФК Брестач - Сремац 1:1.Витез из Суботишта је био слободан.