OPŠTINSKA LIGA PEĆINCI OFK Brestač - Sremac 1:1 (0:1)

22.05.2019. 11:47 11:50

Igrači OFK Brestača nisu igrali kako se to očekivalo u derbiju.

BRESTAČ: Igralište OFK Brestača, gledalaca 150, sudija Maksić (Ogar).Strelci: Stojkovski u 88. za OFK Brestač, a Milić u 29. minutun za Sremac. Žuti kartoni: Stevanović, V. Kovačević, M. Kovačević (OFK Brestač), Mijatović, Milić, Jurišić,V. Kresojević, B. Kresojević, Ludajić (Sremac).

OFK BRESTAČ: Sretković 6, Jokić 6 (V. Kovačević 6), Cvetković 6, Stojkovski 6, Stevanović 6, Inajetović 6, Miletić 6, Bošković 6, M. Kovačević 6, Belić 7, Miletić 6.

SREMAC: Mirković 7, Jurišić 6, V. Kresojević 6, Sekulić 6, M. Ludajić 6, S. Danilović 6, T. Mijatović 6, Nedeljković 6, Milić 7, V. Kresojević 6, M. Ilić 6.

Igrači OFK Brestača nisu igrali kako se to očekivalo u derbiju. Poveli su gosti posle centaršuta. Domaćini su u nastavku igrali na sve ili ništa, ali  su odbranu gostiju probili tek u finišu. Grešku čvrste odbrane gostiju probio je Stojkovski, i to je bilo sve od igrač OFK Brestača.

D. Bracanović

Sloven - Hajduk (Š) 1:0 (1:0)

SIBAČ: Igralište Slovena, gledalaca 60, sudija Ćirak (Deč).Strelac: Nenadov u 41. minutu.

SLOVEN: Beljin, Kardaš, Pejić (Pajić), Simić, Nenadov, Nikolić, Smiljanić, L. Nebrigić, Gmizić, Stanojević (N. Nebrigić), Vukin.

HAJDUK: Vuletić, Vojkić, Čugalj, Jovanović, Karić, Ilić, G. Kovačević, Vidović, J. Kovačević, Tošović, Aračić, Živanović, Bosančić, Lemajić.

Domaćini su imali priliku da slave i ubedljivijim rezultatom ali nisu uspeli od niz šansi, da postignu više od jednog gola. Igrači Hajduka, imali su nekoliko šansi.

Đ. Smiljanić

AŠANJA: Kameni - Mladost (P) 3:0 (gosti nisu došli), SREMSKI MIHALJEVCI: Srem - Lovac 3:0, SIBAČ: Sloven - Hajduk (Š) 1:0,  BRESTAČ: OFK Brestač - Sremac 1:1.Vitez iz Subotišta je bio slobodan.