117.0614
108.3501

Општинска лига Пећинци: Рутинска победа Сибачана

29.04.2019. 15:36 15:38

Играо се одличан фудбал. А, гости из Сибача славили рутински, против младе и перспективне екипе домаћина, у којој игра и неколико искуснијих играча као што су то Живић и Николић.

Витез - Словен 2:4 (0:2)

СУБОТИШТЕ: Игралиште Витеза, гледалаца 50, судија Деспотовић (Огар).Стрелци: Гајић у 56. и Н. Радаковић у 85. за Витез, Симић у 21, 38. и 75. и Тојага у 70. минуту за Словен.

ВИТЕЗ: Новаковић 7 (Ћулум 6), Л. Радаковић 6, Милић 6, Ивановић 7, Живић 7, Ђурчић 6, Милош Радаковић 7, Н. Радаковић 7, Гајић 7, Николић 7, Цуцић 6.

СЛОВЕН: Ненадов 7, Бељин 7, Грујић 7, Станојевић 7, Вукин 7, Пајић 7, Љубинковић 7, Симић 9,  Тојага 8, Гмизић 7, Небригић 7.

П. Грујић

Младост (П) - ОФК Брестач 0:8 (0:4)

ПРХОВО: Игралиште Младости, гледалаца 60, судија Лазић (Ашања).Стрелци: Инајетовић у 20. и  38, Стојковски у 35, Цветковић у 44. и 83, Стевановић у 62. и 64. и Радивојевић у 89. минуту.

МЛАДОСТ: Крстић 5 (Ђекић 6), Тошић 6, Петровић 6, Стојшић 6, Познановић 7, Будулица 6, Ђурђевић 7, Д. Васић 7, Савић 6, Томашевић 6, Крњулац 6.

ОФК БРЕСТАЧ: Сретковић 7, Белић 7, В. Ковачевић 7, Глушац 7, Стојковски 8, Стевановић 8, Инајетовић 8 (М. Јовичић 7), Милетић 7, Цветковић 8, Бошковић 7, М. Ковачевић 7 (Радивојевић 7).

Гости из Брестача, су имали, прилику да славе и убедљивијим резултатом, али, нису успели од низ шанси, да постигну више од осам голова.Мада су и играчи Младости, имали неколико правих шанси.

Н. Дрљић

Камени - Срем 1:0 (прекинуто у 60. минуту)

АШАЊА: Игралиште Каменог, гледалаца 100, судија Ненад Михајловић (Шимановци). Стрелац: Цвејић у 25. минути.

КАМЕНИ: Урошевић 7, А. Станчић 7, Балабан 7, Јетић 7, Лабахур 7, Мадацки 7, А. Јовановић 7, Добриковић 7, П. Марковић 7, Радојчић 7, Цвејић 8 (Поповић 7).

СРЕМ: Анђелић 7, Турудић 7, С. Ранковић, Ранисављевић 7, А. Ранковић 7, Бошковић 7, Ф. Матић 7, С . Матић 7, Бајловић 7, Накић 7, Андрић 7.

Неспортски гест Радојчића, довео је до прекида меча.Гости ће због тога добити сва три бода, а играч који је изазвао прекид биће кажњен.

М. Филиповић

КАРЛОВЧИЋ: Ловац - Сремац (Д) 0:3 (домаћини иступили из такмичења), ПРХОВО: Младост - ОФК Брестач 0:8, СУБОТИШТЕ: Витез -Словен 2:4, АШАЊА: Камени - Срем 1:0 (прекинуто у 60.минуту).Хајдук из Шимановаца је био слободан.