108.3501

Градска лига Сремска Митровица: Јеликић промашио пенал

10.04.2019. 09:09 09:11

Ноћај - Срем (СР) 3:3 (1:1)

НОЋАЈ: Игралиште у Ноћају, гледалаца 100, судија Борођи (Сремска Митровица). Стрелци: Огњеновић у 45. и Пармаковић у 54. и 81.за Ноћај, А Сњдларовић у 24. и 75.и Гаћеша у 51. минуту за Срем. Жути картони: Достанић, Богдановић, Јеликић (Ноћај), Тодоровић, Милош Зарић, Јовић (Срем). Црвени картони: М. Владисављевић (Ноћај), Веселиновић (Срем).

НОЋАЈ: Петровић 7, Јеликић 7, Аљић 7, Достанић 7, Росић 7, Милош Владисављевић 7 (Пармаковић  8),  Илић 7 (Ђурчић 7), Богдановић 8, Огњеновић 7 (Симић 7), Гаџурић 7, Савић 7.

СРЕМ:  Веселиновиић 7, Седларовић 8, Остојић 7, Маријановић 7, Вујић 7, Миленко Зарић 7, Милош Зарић 7 (Радосављевић 7), Гверо 7, Гаћеша 7, Наранџић 7, Тодоровић 7.

Иако су гости повели домаћини су у самом финишу полувремена после боље игре изједначили. Још два пута одлични гости су водили, али Ноћајци су сустизали резултат. Имали су шансу и да славе, али је Јеликић промашио пенал.

З. Владисављевић

Змај - Полетарац 1:1 (1:1)

НОЋАЈ: Игралиште у Ноћају, гледалаца 50, судија Борођи (Сремска Митровица). Стрелци: Мијајловић у 35. за Змај, а Милићевић у 83. за Полетарац. Жути картони: Н. Савић, Мијајловић, Миловановић, Михајловић (Змај), Кузминац, Б. Илић, Милићевић, И. Илић (Полетарац).

ЗМАЈ: Мијајловић 6, Вученовић 6, И. Бугарски 7, Госповић 7, Живковић 7, Н. Савић 6, Зацкалицки 7, С. Савић 6, Мијајловић 7 (Шумаревић 6), Ђукић 7 (Пармаковић 7), Миловановић 7 (М. Бугарски 7).

ПОЛЕТАРАЦ: Ј. Петровић 6, Б. Илић 6, Предојевић 6, Поповић 7, И. Илић 7, Кузминац 7, Крнетић 6, Игњатић 6, Г. Владисављевић 7, Маринковић 7, Милићевић 7 (Ђ. Владисављевић).

Била је то занимљива утакмица у којој су домаћини били бољи у првом полувремену. Али, гости су се добро бранили и у наставку су чак били равноправан ривал. У финишу меча су искористили кикс домаће одбране и поравнали резултат.

Б. Богдановић

Граничар (К) - Борац (ВР) 2:1 (0:0)

КУЗМИН: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Стојановић (Сремска Митровица). Стрелци: Шојић у 56. и Д. Босанац у 65. за Граничар, Ковачевић у 61. минуту за Борац.

ГРАНИЧАР: Недић 7, Влаисављевић 7, М. Симић 7, А.Симић 7, Шојић 7, М. Босанац 7, Печеница 7, Д. Босанац 7, Ковачевић 7, Митровић 7, Белић 7 (Ракић).

БОРАЦ: Јоцић 6, Цвијановић 6, Ковачевић 7 (Васић), Граовац 7 (Ивковић), Тодоровић 7, Лаћарачки 7,  Бојан Церовац 7, Н. Николић 7 (Јелић), Вујиновић 7, Бранислав Церовац 7, Селаковић 7.

Све до 56. минута голман гостију Стефан Јоцић био је најбољи појединац сусрета, онда је два пута погрешио.

Б. Лаћарац

Трговачки - Борац (Р) 2:1 (1:1)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште Срема, гледалаца 30, судија Филиповић (Сремска Митровица). Стрелци: Крстић у 2. и Јаковљевић у 47. за Трговачки, а Јокић у 32. минуту за Борац. Жути картони: Николић, Трифуновић (Трговачки), Симић, Рудић (Борац). Црвени картон: Ђокић (Борац).

ТРГОВАЧКИ: Спасојевић (Лукић), Николић, Чубра, Трифуновић, Станић, Дебељак, Соларевић (Недић), С. Николић (Ерак),  Јаковљевић, Крстић, Алимановић.

БОРАЦ: И. Станић, Дрљача, Симић, Рудић (Владисављевић), Станисављевић (Вукојевић), Томић, Петровић (Митровић), Јокић, Степановић, Ђокић, Вићентић.

Леп гол је постигао Јаковљевић после изванредне и течне акције. Он је само акцију завршио голом из прецизног шута с 16 метара.

С. Војновић

Планинац - Срем (СМ) 5:2 (3:0)

ЛЕЖИМИР: Игралиште Планинца, гледалаца 60, судија  Ђокић (Сремска Митровица). Стрелци: Д. Чевизовић у 4, Ђокић у 13, 23. и 69. и Милекић у 79. за Планинац, а Атарац у 58. и Мађаровски у 68. минуиту за Срем.

ПЛАНИНАЦ: Пејчиновић 8, Милић 8, Катафај 8 (Савић) Ранкић 8, Дронић 8, Ђ. Гршић 8, Лазић 8, Ђокић 9 Чевизовић 8, Милекић 8, Б. Новак 8 (Павловић).

СРЕМ: Дудић 6, Атарац 6, Лужајић 6, Барић 6, Панић 7, Чоњагић 7, Радаковић 6, Пршић 6, Мишковић 6,  Николић 7, Мађаровски 7.

Домаћини су играли допадљив и ефикасан фудбал.

Ж. Вујанић

Слобода - Слога (З) 2:1 (1:0)

ШАШИНЦИ: Игралиште Слобода, гледалаца 200, судија  Малешевић (Лаћарак). Стрелци: Радојчић у 11. и Томић у 76. (из пенала) за Слободу, а  Петрић у 61. минуту за Слогу. Жути картони: Драган Мијатовић (Слобода), Недимовић, Настић (Слога).

СЛОБОДА: Ивановић 9, Милановић 8, Шулаја 8, Душан Мијатовић 8, Антонић 8, Стајчић 8, Томић 9,  Радојчић 9 (Савић), Змијанац 8, Жегарац 8 (Драган Мијатовић 7), Недељковић 8.

СЛОГА: Христов 7, Настић 7, Стојковић 7, Петрић 8, Тот 7 (Чикић), Сладојевић 6, Вуга 7 (Јованић), Митровић 7, Миражић 7, Симић 7 (Аничић), Недимовић 6.

Играчи Слободе били су много бољи тим у првом полувремену када су повели и плус тога промашили још неколико лепих шанси. Одмах у наставку гости су изједначили. Прво су извели пенал, па је голман Ивановић одбранио, али одбитак је покупио Петрић и послао лопту у мрежу. У финишу Томић је са беле тачке решио меч.

Г. Маленковић

НОЋАЈ: Ноћај - Срем (СР) 3:3, КУЗМИН: Граничар - Борац (ВР) 2:1, НОЋАЈ: Змај - Полетарац 1:1, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Трговачки - Борац (Р) 2:1, ЛЕЖИМИР: Планинац - Срем (СМ) 5:2, ШАШИНЦИ: Слобода - Слога (З) 2:1.

1. Слога (З)         14     11     2      1      48:14        35

2. Трговачки        14     9      3      2      34:15        30

3. Срем (СР)       14     8      2      4      35:26        26

4. Планинац        14     7      3      4      36:22        24

5. Слобода          14     8      0      6      24:19        24

6. Граничар (К)    14       7      1      6      21:17        22

7. Борац (Р)        14     5      2      7      27:37        17

8. Змај                14     4      4      7      35:35        16