Gradska liga Sremska Mitrovica: Jelikić promašio penal

10.04.2019. 09:09 09:11

Noćaj - Srem (SR) 3:3 (1:1)

NOĆAJ: Igralište u Noćaju, gledalaca 100, sudija Borođi (Sremska Mitrovica). Strelci: Ognjenović u 45. i Parmaković u 54. i 81.za Noćaj, A Snjdlarović u 24. i 75.i Gaćeša u 51. minutu za Srem. Žuti kartoni: Dostanić, Bogdanović, Jelikić (Noćaj), Todorović, Miloš Zarić, Jović (Srem). Crveni kartoni: M. Vladisavljević (Noćaj), Veselinović (Srem).

NOĆAJ: Petrović 7, Jelikić 7, Aljić 7, Dostanić 7, Rosić 7, Miloš Vladisavljević 7 (Parmaković  8),  Ilić 7 (Đurčić 7), Bogdanović 8, Ognjenović 7 (Simić 7), Gadžurić 7, Savić 7.

SREM:  Veselinoviić 7, Sedlarović 8, Ostojić 7, Marijanović 7, Vujić 7, Milenko Zarić 7, Miloš Zarić 7 (Radosavljević 7), Gvero 7, Gaćeša 7, Narandžić 7, Todorović 7.

Iako su gosti poveli domaćini su u samom finišu poluvremena posle bolje igre izjednačili. Još dva puta odlični gosti su vodili, ali Noćajci su sustizali rezultat. Imali su šansu i da slave, ali je Jelikić promašio penal.

Z. Vladisavljević

Zmaj - Poletarac 1:1 (1:1)

NOĆAJ: Igralište u Noćaju, gledalaca 50, sudija Borođi (Sremska Mitrovica). Strelci: Mijajlović u 35. za Zmaj, a Milićević u 83. za Poletarac. Žuti kartoni: N. Savić, Mijajlović, Milovanović, Mihajlović (Zmaj), Kuzminac, B. Ilić, Milićević, I. Ilić (Poletarac).

ZMAJ: Mijajlović 6, Vučenović 6, I. Bugarski 7, Gospović 7, Živković 7, N. Savić 6, Zackalicki 7, S. Savić 6, Mijajlović 7 (Šumarević 6), Đukić 7 (Parmaković 7), Milovanović 7 (M. Bugarski 7).

POLETARAC: J. Petrović 6, B. Ilić 6, Predojević 6, Popović 7, I. Ilić 7, Kuzminac 7, Krnetić 6, Ignjatić 6, G. Vladisavljević 7, Marinković 7, Milićević 7 (Đ. Vladisavljević).

Bila je to zanimljiva utakmica u kojoj su domaćini bili bolji u prvom poluvremenu. Ali, gosti su se dobro branili i u nastavku su čak bili ravnopravan rival. U finišu meča su iskoristili kiks domaće odbrane i poravnali rezultat.

B. Bogdanović

Graničar (K) - Borac (VR) 2:1 (0:0)

KUZMIN: Igralište Graničara, gledalaca 100, sudija Stojanović (Sremska Mitrovica). Strelci: Šojić u 56. i D. Bosanac u 65. za Graničar, Kovačević u 61. minutu za Borac.

GRANIČAR: Nedić 7, Vlaisavljević 7, M. Simić 7, A.Simić 7, Šojić 7, M. Bosanac 7, Pečenica 7, D. Bosanac 7, Kovačević 7, Mitrović 7, Belić 7 (Rakić).

BORAC: Jocić 6, Cvijanović 6, Kovačević 7 (Vasić), Graovac 7 (Ivković), Todorović 7, Laćarački 7,  Bojan Cerovac 7, N. Nikolić 7 (Jelić), Vujinović 7, Branislav Cerovac 7, Selaković 7.

Sve do 56. minuta golman gostiju Stefan Jocić bio je najbolji pojedinac susreta, onda je dva puta pogrešio.

B. Laćarac

Trgovački - Borac (R) 2:1 (1:1)

SREMSKA MITROVICA: Igralište Srema, gledalaca 30, sudija Filipović (Sremska Mitrovica). Strelci: Krstić u 2. i Jakovljević u 47. za Trgovački, a Jokić u 32. minutu za Borac. Žuti kartoni: Nikolić, Trifunović (Trgovački), Simić, Rudić (Borac). Crveni karton: Đokić (Borac).

TRGOVAČKI: Spasojević (Lukić), Nikolić, Čubra, Trifunović, Stanić, Debeljak, Solarević (Nedić), S. Nikolić (Erak),  Jakovljević, Krstić, Alimanović.

BORAC: I. Stanić, Drljača, Simić, Rudić (Vladisavljević), Stanisavljević (Vukojević), Tomić, Petrović (Mitrović), Jokić, Stepanović, Đokić, Vićentić.

Lep gol je postigao Jakovljević posle izvanredne i tečne akcije. On je samo akciju završio golom iz preciznog šuta s 16 metara.

S. Vojnović

Planinac - Srem (SM) 5:2 (3:0)

LEŽIMIR: Igralište Planinca, gledalaca 60, sudija  Đokić (Sremska Mitrovica). Strelci: D. Čevizović u 4, Đokić u 13, 23. i 69. i Milekić u 79. za Planinac, a Atarac u 58. i Mađarovski u 68. minuitu za Srem.

PLANINAC: Pejčinović 8, Milić 8, Katafaj 8 (Savić) Rankić 8, Dronić 8, Đ. Gršić 8, Lazić 8, Đokić 9 Čevizović 8, Milekić 8, B. Novak 8 (Pavlović).

SREM: Dudić 6, Atarac 6, Lužajić 6, Barić 6, Panić 7, Čonjagić 7, Radaković 6, Pršić 6, Mišković 6,  Nikolić 7, Mađarovski 7.

Domaćini su igrali dopadljiv i efikasan fudbal.

Ž. Vujanić

Sloboda - Sloga (Z) 2:1 (1:0)

ŠAŠINCI: Igralište Sloboda, gledalaca 200, sudija  Malešević (Laćarak). Strelci: Radojčić u 11. i Tomić u 76. (iz penala) za Slobodu, a  Petrić u 61. minutu za Slogu. Žuti kartoni: Dragan Mijatović (Sloboda), Nedimović, Nastić (Sloga).

SLOBODA: Ivanović 9, Milanović 8, Šulaja 8, Dušan Mijatović 8, Antonić 8, Stajčić 8, Tomić 9,  Radojčić 9 (Savić), Zmijanac 8, Žegarac 8 (Dragan Mijatović 7), Nedeljković 8.

SLOGA: Hristov 7, Nastić 7, Stojković 7, Petrić 8, Tot 7 (Čikić), Sladojević 6, Vuga 7 (Jovanić), Mitrović 7, Miražić 7, Simić 7 (Aničić), Nedimović 6.

Igrači Slobode bili su mnogo bolji tim u prvom poluvremenu kada su poveli i plus toga promašili još nekoliko lepih šansi. Odmah u nastavku gosti su izjednačili. Prvo su izveli penal, pa je golman Ivanović odbranio, ali odbitak je pokupio Petrić i poslao loptu u mrežu. U finišu Tomić je sa bele tačke rešio meč.

G. Malenković

NOĆAJ: Noćaj - Srem (SR) 3:3, KUZMIN: Graničar - Borac (VR) 2:1, NOĆAJ: Zmaj - Poletarac 1:1, SREMSKA MITROVICA: Trgovački - Borac (R) 2:1, LEŽIMIR: Planinac - Srem (SM) 5:2, ŠAŠINCI: Sloboda - Sloga (Z) 2:1.

1. Sloga (Z)         14     11     2      1      48:14        35

2. Trgovački        14     9      3      2      34:15        30

3. Srem (SR)       14     8      2      4      35:26        26

4. Planinac        14     7      3      4      36:22        24

5. Sloboda          14     8      0      6      24:19        24

6. Graničar (K)    14       7      1      6      21:17        22

7. Borac (R)        14     5      2      7      27:37        17

8. Zmaj                14     4      4      7      35:35        16