108.3501

Градска лига Сремска Митровица: Нови тренер, нова игра

03.04.2019. 11:42 11:44

​​​​​​​Борац (ВР) - Змај 5:1 (3:1)

ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 120, судија Новаковић (Сремска Митровица). Стрелци: Вујиновић у 5. и 44, Селаковић у 11, М. Николић у 52. и Бранислав Церовац у 81. за Борац, а Зацкалицки у 23. минуту за Змај. Жути картони: Данојлић, Ковачевић, Селаковић, Лаћарачки (Борац), Н. Савић (Змај).

БОРАЦ: М. Николић 7, Данојлић 7 (Остојић 7), Ковачевић 7, Граовац 7, Тодоровић 7, Бојан Церовац 7, Лаћарачки 8, Н. Николић 7 (Чупић), Вујиновић 7, Бранислав Церовац 8, Селаковић 8 (Васић).

ЗМАЈ: Мијајловић 6, Живковић 6, Н. Савић 6, Зацкалицки 7, Јеликић (Анчић 6), Госповић 7, Чупић 6, С. Савић 6, Тривковић 7 (Пармаковић), Ђукић 6 (М. Бугарски), И. Бугарски 6.

Под руковоством новог тренера Дарка Гавриловића Великорадинчани су прекинули серију од шест узастопних пораза. У 11. минуту водили су већ са 2:0, а уз то је Бранислав Церовац погодио  пречку. Смањио је Зацкалицки ефектним шутем после слободног ударца. Потом је Госоповић лоптом уздрмао стативу.

У наставку игре домаћини су постигли још два гола.

Б. Лаћарац

Срем (СР) - Граничар (К) 1:0 (1:0)

СРЕМСКА РАЧА: Стадион Срема, гледалаца 100, судија Ђукић (Сремска Митровица). Стрелац: Вујић у 13. минуту (из пенала).Жути картон: Влаисављевић (Граничар).

СРЕМ: Тривунић 7, Остојић 7, Вујић 7, Зарић 8, Радосављевић 7, Тодоровић 7, Грубиша 7, Гверо 7, Наранџић 8.

ГРАНИЧАР: Мергл 6, Митровић 6, Влаисављевић 6, Шојић 6, М. Симић 6, М. Босанац 6, Дарко Печеница 6, д. Босанац 6, Ковачевић 6, А. Симић 6, Белић 6.

Фудбалери Срема одиграли су одлично и са девет играча. Просто су играли онолико колико им је било потребно за победу. А и добили су на поклон пенал, који је искористио Вујић после играња гостију руком у свом казненом простору.

С. Васиљевић

Полетарац - Трговачки 2:1 (1:0)

ЛАЋАРАК: Игралиште Полетарца, гледалаца 80, судија Филоповић (Сремска Митровица). Стрелци: Ђ. Владисављевић у 41. и Поповић у 77. минуту.

ПОЛЕТАРАЦ: Ј. Петровић 8, Б. Илић 8, Предојевић 8, Поповић 8, И. Илић 8, Костадиновић 8, Кузминац 8, Крнетић 8, Шајић 8, Поповић 8, Маринковић 8 (Милићевић 8), Ђ. Владисављевић 8.

ТРГОВАЧКИ: Спасојевић 7, Јаковљевић 8, Алимановић 7, Трифуновић 7, Станић 7, Дебељак 8, Соларевић 8 (Недић 7), Малешевић 8 (Чубра 7), Петровић 7, Крстић 8 (Лазић 7), Николић 7.        Коначно су сласт победе осетили и полетарци. Савладали су фаворизовану екипу трговаца. Полетарци су играли борбеније од свог ривала и зато су заслужено освојили сва три бода.

И. Илић

Слога (З) - Ноћај 3:1 (1:1)

ЗАСАВИЦА: Игралиште Слоге, гледалаца 45, судија Стојановић (Сремска Митровица). Стрелци: Петрић у 11, Миражић у 48. и Вранковић у 61. за Слогу, а Богдановић у 15. минуту за Ноћај.

СЛОГА: Христов 7, Настић 7 (Стојковић), Остојиић 7, Петрић 8, Вуга 7, Јованић 7, Симић 7, Недимовић 8, Вранковић 7, Митровић 7, Миражић 7 (Аничић).

НОЋАЈ: Петровић 7, Мирослав Владисављевић 7, Јеликић 7, Аљић 7, Достанић 7, Милош Владисављевић 7, Пармаковић –(Пандуревић 7), Ђурчић 7, Богдановић 7, Огњеновић 7, Јовановић 7 (Јездић).

Домаћини су повели, Петрић је на асистенцију Недимовића  савладао Петровића, али су гости након четири минута заслужено поравнали резултат. Након корнера Богдановић је био највиши у казненом простору домаћина и главом лопту сместио иза леђа Христова. У наставку гол је постигао Миражић из шута са око 20 метара, а потом је на њгов пас Вранковић из близине матирао Петровића.

М. Добрић

Борац (Р) - Планинац 2:0 (1:0)

РАДЕНКОВИЋ: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија  Борођи (Сремска Митровица). Стрелац: Дрљача у 14. и 70. минуту. Жути картони: М. Владисављевић, Савић (Борац), Катафеј, Чевизовић, Дронић (Планинац).

БОРАЦ: И. Станић 7, С. Владисављевић 7, Вукојевић 7, М. Владисављевић 7, Рудић 7, Станисављевић 7 (Митровић 7), Јокић 7, Степановић 7, Ђокић 7, Дрљача 8, Савић 7 (Глишић).

ПЛАНИНАЦ: Пејчиновић 6, Савић 6, М. Новак 6, Катафај 6 (Дронић), Панић 6 (Д. Гршић 6), Лазић 6, Ђокић 6 (Чевизовић), Милекић 6, Чевизовић 7, Мићић 6, Б. Новак 6.

Домаћини су играли допадљив фудбал. На другој страни гости из Лежимира су одиграли испод очекивања. Домаћини су решили овај меч после две контре. Оба пута Дрљача је био бржи од целе одбране гостију.

Д. Станић

Срем (СМ) - Слобода 2:1 (1:1)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште Срема, гледалаца 50, судија  Малешевић (Лаћарак). Стрелци: Прокић у 26. и Шивољицки у 83. минуту за Срем, Милановић у 40. за Слободу. Жути картони: Пријић (Срем), Томић, Мијатовић (Слобода).

СРЕМ: Дудић 7, Барић 7, Прокић 7, Чоњагић 7, Јовановић 7, Драгић 7, Панић 7, Милошевић 7, Шивољицки 7, Николић 7, Пријић 7.

СЛОБОДА: Ивановић 7, Милановић 7, Шулаја 7, Дамјановић 6, Антонић 7, Стајчић 7, Томић 7, Душан Мијатовић 7, Радојчић 6 (Савић), Жегарац 6 (Драган Мијатовић 7), Благојевић 7 (Недељковић 6).

Играчи Срема су у интресантом мечу били бољи ривал. Гости из Шашинаца су у наставку играли бољи фудбал, пропустили су чак и пенал и на крају су били кажњени.

Г. Маленковић

ЗАСАВИЦА: Слога - Ноћај 3:1, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Срем - Слобода 2:1, РАДЕНКОВИЋ; Борац - Планинац 2:0, ЛАЋАРАК: Полетарац -Трговачки 2:1, ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Борац - Змај 5:1, СРЕМСКА РАЧА: Срем -Граничар (К) 1:0.

1. Слога (З)        13     11     2      0      47:12        35

2. Трговачки       13     8      3      2      32:14        27

3. Срем (СР)      13     8      1      4      32:23        25

4. Граничар (К)  13     7      1      6      19:16        22

5. Планинац      13     6      3      4      31:20        21

6. Слобода        13     7      0      6      22:18        21

7. Борац (Р)      13     5      2      6      26:35        17

8. Змај               13     5      0      8      34:34        15