108.4794

ЗРЕЊАНИНСКА ЛИГА Полет - Борац 1:1 (0:1)

25.09.2018. 10:50 10:53

Тренер домаћих фудбалера имао је проблема код састава екипе па је  дрес морао да обуче  и председник клуба Бобан Јеличић.

Домаћин је пропустио десетак прилика да савлада одличног голмана гостију Душана Медића, а у 19. минуту Слободан Барбул је постигао је погодак. У другом делу домаћин је био надмоћнији и успео да изједначи. Данијел Кочиш је погодио циљ.   М. С.

НАКОВО: Стадион Полета, гледалаца 150, судија: Гајин (Кикинда). Стрелци: Д. Кочиш у 64. за Полет, а Барбул у 19. минуту за Борац. Жути картони: Бабић, Јеличић, Сабљић (Полет), а Ракић, М. Медић, Ковачевић и Д. Медић (БАК).

ПОЛЕТ: Анушић, Велимиров, Тубин, Адамовић, Сабљић, Кочиш, Инђић (Малогајски), Јеличић (Гавранчић), Бабић, Сакал, Вукобрат.

БОРАЦ: Медић, Ковачевић, Самоловац, Мајсторовић (Радосављевић), Барбул, Тодоров, Ђукановић, Ракић, М. Медић, Степановић (Самолов), Бракус.

Војводина (НМ) - Раднички (ЈТ) 4:2 (1:0)

Мрежу гостујућег голмана Савкова начео је Роцков у 16. минут. Гости су изједначили поготком Лојпура у 53. минуту а потом на сцену ступио Дејан Стојков са два поготка.        М. С.

Војводина - Раднички 4:2, Полет - Борац 1:1, Нафтагас - Младост (Л) 1:0, Омладинац - Црвена звезда (РС) 4:1, Лехел - Црвена звезда (ВС) 1:1, Русанда - Младост (БД) 2.:1 Делија - 2. октобар 2:0, Банат - Пролетер 4:0.

НОВО МИЛОШЕВО: Стадион Војводине, гледалаца 200, суија: Ћурчија (Житиште), стрелци: Роцков у 16. Д. Стојков у 59. и 68. и Малеш у 80. за Војводину, Лојпут у 53. и Пејин у 81. минуту за Раднички. Жути картони: Роцков, Малешев, Кошњичар (Војводина), Лојпур, Трикић, М. Магочевић, Пјетловић (Раднички).

ВОЈВОДИНА: Баркоци, Малашев, Шкеро, Кошњичар, Б. Терзин (В. Стојков), Малеш, Арсенов, Роцков, Д. Стојков (Грујић), С. Терзин, Николић.

РАДНИЧКИ: Савков, Трикић, Јеличић, Пјетловић, Н. Магочевић, Станић, Фуртула, Савић, Пејин, М. Магочевић, Лојпур.