ZRENJANINSKA LIGA Polet - Borac 1:1 (0:1)

25.09.2018. 10:50 10:53

Trener domaćih fudbalera imao je problema kod sastava ekipe pa je  dres morao da obuče  i predsednik kluba Boban Jeličić.

Domaćin je propustio desetak prilika da savlada odličnog golmana gostiju Dušana Medića, a u 19. minutu Slobodan Barbul je postigao je pogodak. U drugom delu domaćin je bio nadmoćniji i uspeo da izjednači. Danijel Kočiš je pogodio cilj.   M. S.

NAKOVO: Stadion Poleta, gledalaca 150, sudija: Gajin (Kikinda). Strelci: D. Kočiš u 64. za Polet, a Barbul u 19. minutu za Borac. Žuti kartoni: Babić, Jeličić, Sabljić (Polet), a Rakić, M. Medić, Kovačević i D. Medić (BAK).

POLET: Anušić, Velimirov, Tubin, Adamović, Sabljić, Kočiš, Inđić (Malogajski), Jeličić (Gavrančić), Babić, Sakal, Vukobrat.

BORAC: Medić, Kovačević, Samolovac, Majstorović (Radosavljević), Barbul, Todorov, Đukanović, Rakić, M. Medić, Stepanović (Samolov), Brakus.

Vojvodina (NM) - Radnički (JT) 4:2 (1:0)

Mrežu gostujućeg golmana Savkova načeo je Rockov u 16. minut. Gosti su izjednačili pogotkom Lojpura u 53. minutu a potom na scenu stupio Dejan Stojkov sa dva pogotka.        M. S.

Vojvodina - Radnički 4:2, Polet - Borac 1:1, Naftagas - Mladost (L) 1:0, Omladinac - Crvena zvezda (RS) 4:1, Lehel - Crvena zvezda (VS) 1:1, Rusanda - Mladost (BD) 2.:1 Delija - 2. oktobar 2:0, Banat - Proleter 4:0.

NOVO MILOŠEVO: Stadion Vojvodine, gledalaca 200, suija: Ćurčija (Žitište), strelci: Rockov u 16. D. Stojkov u 59. i 68. i Maleš u 80. za Vojvodinu, Lojput u 53. i Pejin u 81. minutu za Radnički. Žuti kartoni: Rockov, Malešev, Košnjičar (Vojvodina), Lojpur, Trikić, M. Magočević, Pjetlović (Radnički).

VOJVODINA: Barkoci, Malašev, Škero, Košnjičar, B. Terzin (V. Stojkov), Maleš, Arsenov, Rockov, D. Stojkov (Grujić), S. Terzin, Nikolić.

RADNIČKI: Savkov, Trikić, Jeličić, Pjetlović, N. Magočević, Stanić, Furtula, Savić, Pejin, M. Magočević, Lojpur.